Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Цибулеві

На даний момент надзвичайно актуальним моментом є організація економного способу роздрукування фотографій, документів, зображень и інших матеріалів. Така завдання стоїть як перед керівниками підприємств і офісів, так і перед самими звичайними користувачами друкувальних пристроїв в домашніх умовах. Є вибір! На сьогоднішній момент найкращим способом впровадження економного варіанту друку є друк на струменевих принтерах за допомогою системи безперебійної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це спосіб перевірений роками та безліччю власників друкуючих пристроїв у всьому світі. Детальну інформацію про принцип функціонування СНПЧ можна прочитати на нашому сайті. Крім того, на SNP4.COM можна придбати усі витратні матеріали для струменевого друку:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Цибулеві

Придбання набору Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. Після покупки комплекту Ви отримуєте гарантію на сам пристрій та СНПЧ. Крім цього, ми даємо підтримку по монтажу та налаштуванні принтера до використанню.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Цибулеві

Після отримання посилки у своєму місті, мы рекомендуємо Вам зв'язатися з нами для отримання рекомендацій з монтажу і підготовці МФУ до роботи. Установка СНПЧ на МФУ - це проста процедура, з якою справляються будь-які категорії власників пристроїв, включаючи жінок і дітей.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Цибулеві

Система безперервної подачі чорнил - це чудовий спосіб заощадження коштів. Роботу СНПЧ можна охарактеризувати наступним чином: купити СНПЧ - встановити на принтер - користуватися, підливаючи чорнила при необхідності. Одним користувачам, хто друкує часто, резервуара СНПЧ вистачає на кілька місяців. Більшість власників принтерів витрачає заправну ємність в період від напів-року до року. На всі моделі СНПЧ є інструкції з встановлення як в текстовом, так і у форматі відео. Встановити СНПЧ може будь-який користувач - для цього не потрібен попередній досвід або спеціальні навички.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Цибулеві

ПЗК або перезаправні картриджі можна охарактеризувати так: це - “економ-СНПЧ". Найчастіше дозаправляються картриджі виглядають так само як і оригінальні. Використання ПЗК виправдано в наступних ситуаціях: коли робоча поверхня столу дуже обмежена і СНПЧ не вміщується або коли в будинку проживають маленькі діти і є ризик перекидання резервуарів СНПЧ і обриву чорнильного шлейфу. У всіх інших випадках більш оптимальним і зручним варіантом економного друку є використання СНПЧ.

Чернила

Купити чорнила в Цибулеві

У SNP4.COM є різноманітні види чорнил майже для всіх принтерів з технологією струменевого друку. Є чорнило для плотерів, чорнила для сублімаційного друку, пігментні (незмивні) чорнила для поліграфічних та рекламних цілей, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів. Якщо у Вас виникли проблеми або питання з вибором чорнил до Вашого принтера - зателефонуйте нам або напишіть в в онлайн-чат консультанту і ми підкажемо Вам поради щодо купівлі підходящих чорнил під Ваші завдання.

Фотобумага

Купити фотопапір в Цибулеві

Фотопапір буває різних видів, форматів і щільності. У на нашому сайті можна знайти фотопапір форматів 10х15, А3, 13х15, А4. Є папір глянцевий, матовий, із спеціальними текстурованим поверхнями. Є односторонні, двосторонні, самоклеючі види фотопаперу. Весь фотопапір що продається розрахований для друку на струменевих принтерах. Якщо Ви сумніваєтеся в те, яка щільність або тип папери підійде до Вашого принтера або МФУ - запитайте у нас і ми Вам допоможемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Цибулеві

Для ремонтних і сервісних операцій ми пропонуємо промивні рідини для пігментних, сублімаційних, водорозчинних чорнил. Щоб провести скидання лічильника ”памперса" принтера, можна купити в SNP4.COM коди обнулення лічильника відпрацьованих чорнил. Якщо Ви використовуєте СНПЧ довгий час і зламалися якісь компоненти - ми пропонуємо Вам будь-які запчастини для СНПЧ: капсули, носики-переходники, резервуари для чорнил, картриджі, шлейфи, електронні чіпи, повітряні фільтри, гумові ущільнювачи, крепления.

Купити СНПЧ в Цибулеві так само як і інші товари: чорнила, перезаправні картриджі, запчастини до СНПЧ, фотопапір можна зробивши замовлення на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з консультантом. Доставка здійснюється при наявності товару в день замовлення однієї з кур'єрських служб територіально зручних Вам.

Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.