Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Боянах

На сьогодні дуже насущним моментом є організація економного методу роздрукування документів, фотографій, зображень и інших матеріалів. Така завдання стоїть як перед керівниками підприємств і офісів, так і перед звичайними користувачами друкувальних пристроїв в домашніх умовах. Є вибір! На сьогоднішній момент найкращим варіантом впровадження економного друку є друк на струменевих друкуючих пристроях за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це метод протестований багатьма роками та тисячами власників друкуючих пристроїв в багатьох країнах. Детальну інформацію про принцип роботи СНПЧ можна прочитати на нашому сайті. Крім того, на SNP4.COM можна знайти усі витратні матеріали для друку на струменевих принтерах:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Боянах

Купівля комплекту Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. Після покупки комплекту Вам надається гарантія на сам пристрій та СНПЧ. Також ми надаємо підтримку по монтажу та підготовці принтера до роботі.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Боянах

Після отримання посилки у своєму населеному пункті, мы радимо Вам зв'язатися з нами для отримання інструкцій по установці і налаштуванні МФУ до роботи. Установка СНПЧ на МФУ - це проста процедура, з якою справляються будь-які категорії власників пристроїв, включаючи дітей і жінок.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Боянах

Система безперебійної подачі чорнил - це відмінний метод заощадження коштів. Роботу СНПЧ можна охарактеризувати так: купити СНПЧ - поставити на принтер - користуватися, доливаючи чорнила по необхідності. Одним користувачам, які друкують часто, резервуара СНПЧ вистачає на кілька місяців. Абсолютна більшість власників принтерів витрачає чорнильний резервуар в термін від напів-року до року. Практично на всі СНПЧ є керівництва з встановлення як в текстовом, так і у відео-форматах. Встановити СНПЧ під силу будь-якому користувачеві - для цього не потрібен досвід або спеціальні навички.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Боянах

Перезаправні картриджі або ПЗК можна охарактеризувати так: це - економічне СНПЧ. У більшості випадків дозаправляються картриджі виглядають так само як і оригінальні. Використання дозаправних картриджів виправдано в наступних випадках: коли робоча поверхня столу дуже обмежена і СНПЧ не вміщується або коли в будинку є маленькі діти і є ризик перекидання резервуарів СНПЧ і обриву чорнильного шлейфу. У всіх інших випадках найбільш раціональним і комфортним варіантом економного друку є використання СНПЧ.

Чернила

Купити чорнила в Боянах

У SNP4.COM є різноманітні види чорнил практично для всіх струменевих принтерів. Є чорнило для плотерів, сублімаційні чорнила, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, пігментні (незмивні) чорнила для поліграфічних та рекламних цілей, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів. Якщо у Вас виникли проблеми або питання з вибором чорнил для Вашого принтера - передзвоніть за нашими телефонами або напишіть в в онлайн-чат консультанту і ми надамо Вам поради щодо підбору оптимальних чорнил під Ваші цілі.

Фотобумага

Купити фотопапір в Боянах

Фотопапір буває всіляких типів, щільності і форматів. У на нашому сайті можна купити фотопапір форматів А3, А4, 13х15, 10х15. Є папір матовий, із спеціальними текстурованим поверхнями, глянцевий. Є самоклеючі, двосторонні, односторонні типи фотопаперу. Весь фотопапір що продається призначений для друку на струменевих принтерах. Якщо Ви сумніваєтеся в те, яка величина щільності або тип фотопаперу підійде до Вашого МФУ або принтера - зверніться до нас і ми Вам підкажемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Боянах

Для ремонтних і сервісних операцій ми пропонуємо промивні рідини для сублімаційних, пігментних, водорозчинних чорнил. Щоб провести скидання лічильника ”памперса" принтера, можна придбати в SNP4.COM коди обнулення лічильника всмоктуючою прокладки. Якщо Ви користуєтеся СНПЧ довгий час і вийшли з ладу якісь комплектуючі - ми пропонуємо Вам будь-які запчастини для СНПЧ: резервуари для чорнил, капсули, електронні чіпи, повітряні фільтри, носики-переходники, крепления, гумові ущільнювачи, картриджі, шлейфи.

Купити СНПЧ в Боянах так само як і інші товари: чорнила, фотопапір, запчастини до СНПЧ, перезаправні картриджі можна зробивши замовлення на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з консультантом. Доставка виробляється при наявності замовленого товару на складі в день замовлення однієї з транспортних служб територіально зручних Вам.

Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.