Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Глибокій

На даний момент надзвичайно насущним моментом є формування економного способу роздрукування зображень, фотографій, документів и інших матеріалів. Ця завдання стоїть як перед керівництвом офісів і підприємств, так і перед самими звичайними користувачами принтерів вдома. Є відмінний варіант! Сьогодні найкращим варіантом реалізації економного друку є друк на струменевих принтерах за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СНПЧ).

СНПЧ - це спосіб перевірений багатьма роками та десятками тисяч користувачів у всьому світі. Детальну схему функціонування СНПЧ можна прочитати на нашому сайті. Крім того, в нашому інтернет-магазині можна знайти будь-які витратні матеріали для друку на струменевих принтерах:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Глибокій

Купівля набору Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. В момент покупки комплекту Вам надається гарантія на сам принтер та СНПЧ. Також ми надаємо підтримку по монтажу та підготовці принтера до роботі.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Глибокій

Після отримання посилки у своєму місті, мы рекомендуємо Вам подзвонити нам для отримання інструкцій з монтажу і підготовці багатофункціонального пристрою до використання. Установка СНПЧ на МФУ - це нетрудомістка процедура, з якою справляються будь-які категорії власників пристроїв, включаючи жінок і дітей.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Глибокій

Система безперервної подачі чорнил - це чудовий спосіб економії коштів. Роботу СНПЧ можна описати наступним чином: купити СНПЧ - поставити на принтер - користуватися, підливаючи чорнила при необхідності. Одним користувачам, хто друкує часто, заправки СНПЧ вистачає на кілька місяців. Абсолютна більшість користувачів витрачає заправну ємність в термін від напів-року до року. Практично на всі моделі СНПЧ є керівництва з встановлення як в текстовом, так і у відео-форматах. Встановити СНПЧ може будь-який користувач - для цього не буде потрібно досвід або спеціальні навички.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Глибокій

Перезаправні картриджі або ПЗК можна назвати так: це - економічне СНПЧ. У більшості випадків перезаправні картриджі схожі на оригінальні. Використання ПЗК виправдано в наступних ситуаціях: коли робочий простір дуже обмежено і резервуар СНПЧ не вміщується або коли в будинку проживають маленькі діти і є ризик перекидання банок СНПЧ і обриву шлейфу подачі чорнила. У всіх інших ситуаціях найбільш розумним і зручним варіантом економного друку є використання СНПЧ.

Чернила

Купити чорнила в Глибокій

У SNP4.COM є різні види чорнил майже для всіх струменевих принтерів. Є ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, сублімаційні чорнила, пігментні (незмивні) чорнила для поліграфічних та рекламних завдань, чорнило для плотерів, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів. Якщо у Вас виникли проблеми або питання з вибором чорнил до Вашого принтера - зателефонуйте нам або напишіть в чат онлайн-консультанту і ми дамо Вам поради щодо купівлі оптимальних чорнил під Ваші цілі.

Фотобумага

Купити фотопапір в Глибокій

Папір для фотодруку буває всіляких типів, форматів і щільності. У на нашому сайті можна знайти фотопапір форматів 13х15, А3, А4, 10х15. Є папір матовий, глянцевий, із спеціальними текстурованим поверхнями. Є самоклеючі, двосторонні, односторонні види фотопаперу. Весь фотопапір що продається призначений для друку на струменевих принтерах. Якщо Ви сумніваєтеся в те, яка величина щільності або вид папери підійде до Вашого МФУ або принтера - запитайте у нас і ми Вам підкажемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Глибокій

Для сервісних і ремонтних робіт ми можемо запропонувати чистячі рідини для пігментних, водорозчинних, сублімаційних чорнил. Щоб зробити скидання лічильника ”памперса" принтера, можна придбати в SNP4.COM коди обнулення лічильника відпрацьованих чорнил. Якщо Ви використовуєте СНПЧ тривалий час і зламалися якісь комплектуючі - ми можемо запропонувати Вам будь-які запчастини для СНПЧ: крепления, шлейфи, електронні чіпи, гумові ущільнювачи, капсули, чорнильні резервуары, повітряні фільтри, картриджі, носики-переходники.

Купити СНПЧ в Глибокій так само як і іншу продукцію: перезаправні картриджі, запчастини до СНПЧ, фотопапір, чорнила можна оформивши покупку на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з консультантом. Перевезення виробляється при наявності товару в день замовлення однієї з кур'єрських служб зручних Вам за місцем розташування.

Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.