Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Кельменцях

На сьогоднішній момент дуже насущним моментом є формування економного способу роздрукування фотографій, документів, зображень и інших матеріалів. Ця завдання стоїть як перед директорами підприємств і офісів, так і перед звичайними користувачами друкувальних пристроїв вдома. Є відмінний варіант! На сьогодні найбільш оптимальним варіантом впровадження економного друку є друк на струменевих принтерах за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це метод протестований роками та десятками тисяч користувачів у всьому світі. Детальнішу схему роботи СНПЧ можна знайти на сторінках нашого сайту. Також на SNP4.COM можна знайти будь-які витратні матеріали для друку на струменевих принтерах:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в ГОРОДЕ

Придбання набору Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. Після покупки комплекту Ви отримуєте гарантію на друкувальний пристрій та СНПЧ. Крім цього, ми надаємо консультації по монтажу та підготовці принтера до роботі.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Кельменцях

Після того, як Ви отримаєте посилку у своєму населеному пункті, мы радимо Вам зв'язатися з нами для отримання рекомендацій з монтажу і налаштуванні багатофункціонального пристрою до використання. Установка СНПЧ на МФУ - це проста процедура, з якою справляються будь-які категорії власників пристроїв, включаючи жінок і дітей.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Кельменцях

Система безперервної подачі чорнил - це відмінний спосіб економії коштів. Роботу СНПЧ можна описати наступним чином: купити СНПЧ - поставити на принтер - друкувати, підливаючи чорнила при необхідності. Одним користувачам, які друкують часто, резервуара СНПЧ вистачає на кілька місяців. Абсолютна більшість користувачів витрачає заправну ємність в період від напів-року до року. На всі моделі СНПЧ є керівництва з встановлення як в текстовом, так і у відео-форматах. Встановити СНПЧ під силу будь-якому користувачеві - для цього не буде потрібно досвід або спеціальні навички.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Кельменцях

ПЗК або перезаправні картриджі можна охарактеризувати так: це - “економ-СНПЧ". Найчастіше перезаправні картриджі схожі на оригінальні. Використання ПЗК виправдано в таких ситуаціях: коли робочий простір дуже обмежено і СНПЧ не вміщується або коли в будинку проживають маленькі діти і є ризик перевертання резервуарів СНПЧ і обриву шлейфу подачі чорнила. У всіх інших випадках найбільш оптимальним і комфортним варіантом економного друку є використання системи безперервної подачі чорнил.

Чернила

Купити чорнила в Кельменцях

У SNP4.COM є різні види чорнил практично для всіх струменевих принтерів. Є чорнило для плотерів, пігментні (незмивні) чорнила для поліграфічних та рекламних цілей, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, сублімаційні чорнила, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах. Якщо у Вас виникли проблеми або питання з підбором чорнил для Вашого принтера - зателефонуйте нам або напишіть в в онлайн-чат консультанту і ми підкажемо Вам рекомендації щодо купівлі підходящих чорнил під Ваші цілі.

Фотобумага

Купити фотопапір в Кельменцях

Фотопапір буває всіляких типів, щільності і форматів. У на нашому сайті можна знайти фотопапір форматів А4, 13х15, 10х15, А3. Є папір із спеціальними текстурованим поверхнями, матовий, глянцевий. Є двосторонні, самоклеючі, односторонні варіанти фотопаперу. Весь фотопапір що продається розрахований для друку на струменевих принтерах. Якщо Ви роздумуєте про те, яка щільність або тип папери підійде до Вашого принтера або МФУ - зверніться до нас і ми Вам підкажемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Кельменцях

Для сервісних і ремонтних робіт ми пропонуємо чистячі рідини для пігментних, водорозчинних, сублімаційних чорнил. Щоб зробити скидання лічильника ”памперса" принтера, можна купити в нашому інтернет-магазині коди обнулення лічильника всмоктуючою прокладки. Якщо Ви використовуєте СНПЧ тривалий час і вийшли з ладу якісь компоненти - ми пропонуємо Вам будь-які запчастини для СНПЧ: крепления, гумові ущільнювачи, шлейфи, носики-переходники, чорнильні резервуары, повітряні фільтри, картриджі, капсули, електронні чіпи.

Купити СНПЧ в Кельменцях так само як і іншу продукцію: чорнила, запчастини до СНПЧ, перезаправні картриджі, фотопапір можна оформивши покупку на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з менеджером. Перевезення здійснюється при наявності товару в день замовлення однієї з кур'єрських служб територіально зручних Вам.

Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.