Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Кіцмані

На сьогодні дуже актуальним моментом є організація економного методу роздрукування документів, фотографій, зображень и інших матеріалів. Така завдання стоїть як перед директорами офісів і підприємств, так і перед самими звичайними користувачами друкувальних пристроїв вдома. Рішення є! Сьогодні найкращим способом впровадження економного варіанту друку є друк на струменевих друкуючих пристроях за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це спосіб перевірений багатьма роками та безліччю власників друкуючих пристроїв у всьому світі. Детальнішу схему роботи СНПЧ можна прочитати на нашому сайті. Крім того, в нашому інтернет-магазині можна придбати усі витратні матеріали для струменевого друку:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Кіцмані

Купівля набору Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. В момент покупки комплекту Ви отримуєте гарантію на сам пристрій та СНПЧ. Крім цього, ми надаємо підтримку по установці та налаштуванні принтера до використанню.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Кіцмані

Після отримання посилки у своєму місті, мы рекомендуємо Вам подзвонити нам для отримання рекомендацій з монтажу і налаштуванні багатофункціонального пристрою до друку. Установка СНПЧ на МФУ - це нетрудомістка процедура, з якою справляються будь-які категорії власників пристроїв, включаючи дітей і жінок.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Кіцмані

Система безперервної подачі чорнил - це відмінний спосіб економії коштів. Роботу СНПЧ можна описати так: купити СНПЧ - встановити на принтер - друкувати, доливаючи чорнила при необхідності. Одним користувачам, хто друкує часто, заправки СНПЧ вистачає на кілька місяців. Більшість власників принтерів витрачає чорнильний резервуар в термін від напів-року до року. На всі моделі СНПЧ є інструкції з монтажу як в текстовом, так і у відео-форматах. Встановити СНПЧ може будь-який користувач - для цього не потрібен досвід або спеціальні навички.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Кіцмані

Перезаправні картриджі або ПЗК можна охарактеризувати так: це - економічне СНПЧ. Найчастіше дозаправляються картриджі схожі на оригінальні. Використання ПЗК виправдано в наступних ситуаціях: коли робочий простір дуже обмежено і СНПЧ не вміщується або коли в будинку проживають маленькі діти і є ризик перекидання резервуарів СНПЧ і обриву чорнильного шлейфу. У всіх інших ситуаціях більш оптимальним і зручним варіантом економного друку є використання СНПЧ.

Чернила

Купити чорнила в Кіцмані

У нашому інтернет-магазині є різноманітні види чорнил майже для всіх принтерів з технологією струменевого друку. Є чорнила для сублімаційного друку, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, чорнило для плотерів, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, пігментні (незмивні) чорнила для рекламних та поліграфічних цілей. Якщо у Вас виникли питання або труднощі з вибором чорнил до Вашого принтера - зателефонуйте нам або напишіть в чат онлайн-консультанту і ми підкажемо Вам рекомендації щодо підбору оптимальних чорнил під Ваші цілі.

Фотобумага

Купити фотопапір в Кіцмані

Папір для фотодруку буває різних видів, щільності і форматів. У на нашому сайті можна знайти фотопапір форматів 13х15, 10х15, А3, А4. Є папір глянцевий, із спеціальними текстурованим поверхнями, матовий. Є самоклеючі, двосторонні, односторонні варіанти фотопаперу. Весь фотопапір що продається розрахований для друку на струменевих принтерах. Якщо Ви сумніваєтеся в те, яка щільність або тип фотопаперу підійде до Вашого принтера або МФУ - запитайте у нас і ми Вам допоможемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Кіцмані

Для ремонтних і сервісних операцій ми можемо запропонувати чистячі рідини для пігментних, сублімаційних, водорозчинних чорнил. Для того, щоб зробити скидання лічильника ”памперса" принтера, можна купити в SNP4.COM коди обнулення лічильника всмоктуючою прокладки. Якщо Ви використовуєте СНПЧ довгий час і вийшли з ладу якісь компоненти - ми можемо запропонувати Вам всілякі запчастини для СНПЧ: носики-переходники, електронні чіпи, крепления, чорнильні резервуары, шлейфи, повітряні фільтри, капсули, картриджі, гумові ущільнювачи.

Купити СНПЧ в Кіцмані так само як і інші товари: чорнила, фотопапір, запчастини до СНПЧ, перезаправні картриджі можна оформивши покупку на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з консультантом. Доставка виробляється при наявності замовленого товару на складі в день замовлення однієї з кур'єрських служб територіально зручних Вам.

Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.