Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Клішківцях

На сьогодні дуже насущним моментом є формування економного методу друку документів, зображень, фотографій и інших матеріалів. Така завдання стоїть як перед керівниками підприємств і офісів, так і перед самими звичайними користувачами принтерів в домашніх умовах. Є відмінний варіант! На сьогодні найбільш оптимальним варіантом впровадження економного друку є друк на струменевих друкуючих пристроях за допомогою системи безперебійної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це метод протестований багатьма роками та безліччю власників принтерів в багатьох країнах. Детальну інформацію про принцип роботи СНПЧ можна знайти на сторінках нашого сайту. Також в нашому інтернет-магазині можна знайти усі витратні матеріали для друку на струменевих принтерах:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Клішківцях

Купівля набору Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. В момент придбання комплекту Вам надається гарантія на сам пристрій та СНПЧ. Крім цього, ми надаємо підтримку по установці та підготовці принтера до використанню.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Клішківцях

Після отримання посилки у своєму населеному пункті, мы радимо Вам подзвонити нам для отримання інструкцій з монтажу і налаштуванні багатофункціонального пристрою до роботи. Установка СНПЧ на МФУ - це проста процедура, з якою справляються будь-які категорії власників пристроїв, включаючи жінок і дітей.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Клішківцях

Система безперервної подачі чорнил - це відмінний метод економії грошей. Роботу СНПЧ можна охарактеризувати так: купити СНПЧ - встановити на принтер - користуватися, підливаючи чорнила при необхідності. Одним користувачам, які друкують часто, резервуара СНПЧ вистачає на кілька місяців. Більшість користувачів витрачає заправну ємність в термін від напів-року до року. Практично на всі СНПЧ є керівництва з встановлення як в текстовом, так і у форматі відео. Встановити СНПЧ може будь-який користувач - для цього не буде потрібно попередній досвід або спеціальна підготовка.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Клішківцях

ПЗК або перезаправні картриджі можна назвати так: це - “економ-СНПЧ". Найчастіше дозаправляються картриджі виглядають так само як і оригінальні. Використання ПЗК виправдано в таких випадках: коли робоча поверхня столу дуже обмежена і СНПЧ не вміщується або коли в будинку є маленькі діти і є ризик перевертання банок СНПЧ і обриву шлейфу подачі чорнила. У всіх інших ситуаціях найбільш розумним і комфортним варіантом економного друку є використання системи безперервної подачі чорнил.

Чернила

Купити чорнила в Клішківцях

У SNP4.COM є різні види чорнил майже для всіх принтерів з технологією струменевого друку. Є пігментні (незмивні) чорнила для рекламних та поліграфічних завдань, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, чорнило для плотерів, чорнила для сублімаційного друку. Якщо у Вас виникли проблеми або питання з підбором чорнил до Вашого принтера - передзвоніть нам або напишіть в в онлайн-чат консультанту і ми дамо Вам поради щодо підбору оптимальних чорнил під Ваші завдання.

Фотобумага

Купити фотопапір в Клішківцях

Фотопапір буває всіляких видів, щільності і форматів. У нашому інтернет-магазині можна придбати фотопапір форматів А4, А3, 13х15, 10х15. Є папір матовий, глянцевий, із спеціальними текстурованим поверхнями. Є двосторонні, самоклеючі, односторонні варіанти фотопаперу. Весь фотопапір що продається призначений для друку на струменевих принтерах. Якщо Ви сумніваєтеся в те, яка щільність або вид папери підійде до Вашого принтера або МФУ - запитайте у нас і ми Вам підкажемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Клішківцях

Для сервісних і ремонтних операцій ми можемо запропонувати чистячі рідини для пігментних, сублімаційних, водорозчинних чорнил. Для того, щоб зробити скидання лічильника ”памперса" принтера, можна придбати в нашому магазині коди обнулення лічильника відпрацьованих чорнил. Якщо Ви користуєтеся СНПЧ довгий час і вийшли з ладу якісь компоненти - ми можемо запропонувати Вам будь-які запчастини для СНПЧ: електронні чіпи, повітряні фільтри, чорнильні резервуары, капсули, картриджі, носики-переходники, шлейфи, гумові ущільнювачи, крепления.

Купити СНПЧ в Клішківцях так само як і інші товари: запчастини до СНПЧ, чорнила, фотопапір, перезаправні картриджі можна оформивши покупку на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з консультантом. Перевезення виробляється при наявності замовленого товару на складі в день замовлення однієї з кур'єрських компаній територіально зручних Вам.

 
Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.