Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Мамаївцях

На даний момент надзвичайно насущним моментом є організація економного способу роздрукування фотографій, документів, зображень и інших матеріалів. Така завдання стоїть як перед керівниками підприємств і офісів, так і перед самими звичайними користувачами друкувальних пристроїв вдома. Є відмінний варіант! На сьогодні найбільш оптимальним способом реалізації економного варіанту друку є друк на струменевих друкуючих пристроях за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це метод протестований роками та десятками тисяч власників принтерів в багатьох країнах. Детальнішу схему функціонування СНПЧ можна знайти на сторінках нашого сайту. Крім того, на SNP4.COM можна знайти усі витратні матеріали для друку на струменевих принтерах:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Мамаївцях

Придбання набору Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. В момент придбання комплекту Ви отримуєте гарантію на сам принтер та СНПЧ. Крім цього, ми даємо підтримку по установці та підготовці принтера до використанню.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Мамаївцях

Після отримання посилки у своєму населеному пункті, мы рекомендуємо Вам зв'язатися з нами для отримання інструкцій з монтажу і підготовці МФУ до друку. Установка СНПЧ на МФУ - це проста процедура, з якою впораються будь-які категорії користувачів, включаючи дітей і жінок.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Мамаївцях

Система безперебійної подачі чорнил - це відмінний метод заощадження коштів. Роботу СНПЧ можна описати так: купити СНПЧ - поставити на принтер - друкувати, підливаючи чорнила при необхідності. Одним користувачам, які друкують часто, резервуара СНПЧ вистачає на кілька місяців. Абсолютна більшість користувачів витрачає чорнильний резервуар в термін від напів-року до року. На всі моделі СНПЧ є керівництва з монтажу як в текстовом, так і у форматі відео. Встановити СНПЧ може будь-який користувач - для цього не потрібен досвід або спеціальна підготовка.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Мамаївцях

Перезаправні картриджі або ПЗК можна охарактеризувати так: це - економічне СНПЧ. Найчастіше дозаправляються картриджі виглядають так само як і оригінальні. Використання ПЗК виправдано в таких випадках: коли робочий простір дуже обмежено і СНПЧ не вміщується або коли в будинку живуть маленькі діти і є ризик перевертання резервуарів СНПЧ і обриву шлейфу подачі чорнила. У всіх інших ситуаціях більш оптимальним і комфортним варіантом економного друку є використання системи безперервної подачі чорнил.

Чернила

Купити чорнила в Мамаївцях

У нашому інтернет-магазині є різні види чорнил майже для всіх принтерів з технологією струменевого друку. Є водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, сублімаційні чорнила, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, пігментні (незмивні) чорнила для рекламних та поліграфічних цілей, плоттерні чорнила. Якщо у Вас виникли проблеми або питання з підбором чорнил до Вашого принтера - зателефонуйте за нашими телефонами або напишіть в чат онлайн-консультанту і ми надамо Вам поради щодо підбору підходящих чорнил під Ваші цілі.

Фотобумага

Купити фотопапір в Мамаївцях

Папір для фотодруку буває всіляких типів, щільності і форматів. У нашому інтернет-магазині можна придбати фотопапір форматів 13х15, А4, 10х15, А3. Є папір матовий, глянцевий, із спеціальними текстурованим поверхнями. Є самоклеючі, односторонні, двосторонні варіанти фотопаперу. Весь фотопапір що продається розрахований для роботи на струменевих принтерах. Якщо Ви роздумуєте про те, яка щільність або вид папери підійде до Вашого МФУ або принтера - зверніться до нас і ми Вам підкажемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Мамаївцях

Для сервісних і ремонтних робіт ми можемо запропонувати промивні рідини для сублімаційних, пігментних, водорозчинних чорнил. Щоб провести скидання лічильника ”памперса" принтера, можна купити в SNP4.COM коди обнулення лічильника всмоктуючою прокладки. Якщо Ви користуєтеся СНПЧ тривалий час і зламалися якісь комплектуючі - ми пропонуємо Вам будь-які запчастини для СНПЧ: чорнильні резервуары, носики-переходники, картриджі, капсули, електронні чіпи, гумові ущільнювачи, повітряні фільтри, шлейфи, крепления.

Купити СНПЧ в Мамаївцях так само як і іншу продукцію: фотопапір, перезаправні картриджі, запчастини до СНПЧ, чорнила можна зробивши замовлення на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з менеджером. Доставка здійснюється при наявності товару в день замовлення однієї з кур'єрських служб територіально зручних Вам.

Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.