Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Новодністровську

На даний момент надзвичайно актуальним моментом є організація економного способу роздрукування зображень, документів, фотографій и інших матеріалів. Така завдання стоїть як перед керівництвом підприємств і офісів, так і перед самими звичайними користувачами друкувальних пристроїв в домашніх умовах. Є відмінний варіант! На сьогодні найкращим способом впровадження економного друку є друк на струменевих друкуючих пристроях за допомогою системи безперебійної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це спосіб протестований багатьма роками та десятками тисяч власників друкуючих пристроїв у всьому світі. Детальнішу схему функціонування СНПЧ можна прочитати на сторінках нашого сайту. Також на SNP4.COM можна придбати будь-які витратні матеріали для друку на струменевих принтерах:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Новодністровську

Купівля набору Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. При покупці комплекту Ви отримуєте гарантію на друкувальний пристрій та СНПЧ. Також ми надаємо консультації по установці та налаштуванні принтера до роботі.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Новодністровську

Після того, як Ви отримаєте посилку у своєму місті, мы радимо Вам подзвонити нам для отримання інструкцій з монтажу і підготовці МФУ до друку. Установка СНПЧ на МФУ - це нетрудомістка процедура, з якою справляються будь-які категорії власників пристроїв, включаючи дітей і жінок.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Новодністровську

Система безперервної подачі чорнил - це чудовий метод заощадження грошей. Роботу СНПЧ можна охарактеризувати наступним чином: купити СНПЧ - поставити на принтер - користуватися, доливаючи чорнила при необхідності. Одним користувачам, хто друкує часто, резервуара СНПЧ вистачає на кілька місяців. Більшість власників принтерів витрачає заправну ємність в термін від напів-року до року. Практично на всі моделі СНПЧ є інструкції з монтажу як в текстовом, так і у відео-форматах. Встановити СНПЧ під силу будь-якому користувачеві - для цього не потрібен досвід або спеціальна підготовка.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Новодністровську

ПЗК або перезаправні картриджі можна охарактеризувати так: це - “економ-СНПЧ". Найчастіше дозаправляються картриджі виглядають так само як і оригінальні. Використання перезаправних картриджів виправдано в таких випадках: коли робочий простір дуже обмежено і резервуар СНПЧ не вміщується або коли в будинку живуть маленькі діти і існує ризик перевертання банок СНПЧ і обриву шлейфу подачі чорнила. У всіх інших ситуаціях найбільш раціональним і комфортним варіантом економного друку є використання системи безперервної подачі чорнил.

Чернила

Купити чорнила в Новодністровську

У SNP4.COM є різноманітні типи чорнил практично для всіх принтерів з технологією струменевого друку. Є ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, чорнила для сублімаційного друку, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, пігментні (незмивні) чорнила для рекламних та поліграфічних завдань, плоттерні чорнила. Якщо у Вас виникли проблеми або питання з вибором чорнил до Вашого принтера - передзвоніть нам або напишіть в в онлайн-чат консультанту і ми надамо Вам поради щодо підбору підходящих чорнил під Ваші завдання.

Фотобумага

Купити фотопапір в Новодністровську

Фотопапір буває різних видів, щільності і форматів. У на нашому сайті можна знайти фотопапір форматів А3, 13х15, 10х15, А4. Є папір матовий, глянцевий, із спеціальними текстурованим поверхнями. Є односторонні, самоклеючі, двосторонні типи фотопаперу. Весь фотопапір що продається розрахований для роботи на струменевих принтерах. Якщо Ви сумніваєтеся в те, яка величина щільності або вид папери підійде до Вашого МФУ або принтера - зверніться до нас і ми Вам допоможемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Новодністровську

Для сервісних і ремонтних робіт ми можемо запропонувати промивні рідини для пігментних, сублімаційних, водорозчинних чорнил. Щоб зробити скидання лічильника ”памперса" принтера, можна купити в нашому магазині коди обнулення лічильника всмоктуючою прокладки. Якщо Ви використовуєте СНПЧ тривалий час і вийшли з ладу якісь комплектуючі - ми пропонуємо Вам будь-які запчастини для СНПЧ: капсули, гумові ущільнювачи, електронні чіпи, чорнильні резервуары, картриджі, шлейфи, повітряні фільтри, носики-переходники, крепления.

Купити СНПЧ в Новодністровську так само як і іншу продукцію: фотопапір, перезаправні картриджі, чорнила, запчастини до СНПЧ можна оформивши покупку на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з консультантом. Доставка здійснюється при наявності замовленого товару на складі в день замовлення однієї з кур'єрських компаній зручних Вам за місцем розташування.

 
Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.