Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Сокирянах

На даний момент надзвичайно насущним моментом є організація економного способу роздрукування зображень, фотографій, документів и інших матеріалів. Ця завдання стоїть як перед керівництвом підприємств і офісів, так і перед звичайними користувачами друкувальних пристроїв в домашніх умовах. Є вибір! На даний момент найбільш оптимальним способом впровадження економного друку є друк на струменевих друкуючих пристроях за допомогою системи безперебійної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це спосіб протестований багатьма роками та десятками тисяч власників друкуючих пристроїв в багатьох країнах. Детальнішу схему функціонування СНПЧ можна прочитати на нашому сайті. Крім того, в нашому інтернет-магазині можна знайти усі витратні матеріали для друку на струменевих принтерах:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Сокирянах

Купівля комплекту Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. В момент придбання комплекту Ви отримуєте гарантію на друкувальний пристрій та СНПЧ. Також ми надаємо підтримку по установці та налаштуванні принтера до використанню.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Сокирянах

Після отримання посилки у своєму населеному пункті, мы рекомендуємо Вам зв'язатися з нами для отримання інструкцій по установці і налаштуванні МФУ до використання. Установка СНПЧ на МФУ - це нетрудомістка процедура, з якою впораються будь-які категорії власників пристроїв, включаючи дітей і жінок.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Сокирянах

Система безперервної подачі чорнил - це чудовий спосіб економії коштів. Роботу СНПЧ можна охарактеризувати наступним чином: купити СНПЧ - поставити на принтер - друкувати, доливаючи чорнила при необхідності. Одним користувачам, які друкують часто, резервуара СНПЧ вистачає на кілька місяців. Більшість користувачів витрачає заправну ємність в термін від напів-року до року. На всі моделі СНПЧ є інструкції з монтажу як в текстовом, так і у форматі відео. Встановити СНПЧ під силу будь-якому користувачеві - для цього не буде потрібно досвід або спеціальна підготовка.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Сокирянах

Перезаправні картриджі або ПЗК можна охарактеризувати так: це - економічне СНПЧ. У більшості випадків перезаправні картриджі виглядають так само як і оригінальні. Використання дозаправних картриджів виправдано в наступних ситуаціях: коли робочий простір дуже обмежено і СНПЧ не вміщується або коли в будинку проживають маленькі діти і є ризик перекидання банок СНПЧ і обриву шлейфу подачі чорнила. У всіх інших випадках найбільш розумним і зручним варіантом економного друку є використання СНПЧ.

Чернила

Купити чорнила в Сокирянах

У SNP4.COM є різні види чорнил майже для всіх принтерів з технологією струменевого друку. Є чорнило для плотерів, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, пігментні (незмивні) чорнила для поліграфічних та рекламних цілей, чорнила для сублімаційного друку. Якщо у Вас виникли проблеми або питання з вибором чорнил до Вашого принтера - зателефонуйте за нашими телефонами або напишіть в чат онлайн-консультанту і ми надамо Вам поради щодо купівлі підходящих чорнил під Ваші завдання.

Фотобумага

Купити фотопапір в Сокирянах

Фотопапір буває різних типів, форматів і щільності. У на нашому сайті можна придбати фотопапір форматів А4, А3, 10х15, 13х15. Є папір матовий, глянцевий, із спеціальними текстурованим поверхнями. Є односторонні, двосторонні, самоклеючі види фотопаперу. Весь фотопапір що продається розрахований для друку на струменевих принтерах. Якщо Ви сумніваєтеся в те, яка щільність або тип фотопаперу підійде до Вашого принтера або МФУ - запитайте у нас і ми Вам підкажемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Сокирянах

Для ремонтних і сервісних операцій ми пропонуємо промивні рідини для сублімаційних, водорозчинних, пігментних чорнил. Щоб зробити скидання лічильника ”памперса" принтера, можна купити в нашому інтернет-магазині коди обнулення лічильника всмоктуючою прокладки. Якщо Ви використовуєте СНПЧ довгий час і вийшли з ладу якісь комплектуючі - ми можемо запропонувати Вам будь-які запчастини для СНПЧ: картриджі, чорнильні резервуары, крепления, електронні чіпи, гумові ущільнювачи, капсули, повітряні фільтри, шлейфи, носики-переходники.

Купити СНПЧ в Сокирянах так само як і іншу продукцію: фотопапір, перезаправні картриджі, запчастини до СНПЧ, чорнила можна зробивши замовлення на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з менеджером. Транспортування здійснюється при наявності замовленого товару на складі в день замовлення однієї з транспортних служб територіально зручних Вам.

 
Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.