Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Сторожинці

На даний момент надзвичайно актуальним моментом є організація економного методу друку фотографій, документів, зображень и інших матеріалів. Така завдання стоїть як перед керівниками офісів і підприємств, так і перед самими звичайними користувачами принтерів вдома. Є вибір! На даний момент найкращим способом впровадження економного друку є друк на струменевих друкуючих пристроях за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це спосіб перевірений роками та безліччю власників друкуючих пристроїв в багатьох країнах. Детальнішу інформацію про принцип роботи СНПЧ можна знайти на сторінках нашого сайту. Крім того, на SNP4.COM можна знайти усі витратні матеріали для друку на струменевих принтерах:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Сторожинці

Купівля комплекту Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. Після покупки комплекту Ви отримуєте гарантію на сам принтер та СНПЧ. Також ми надаємо консультації по установці та налаштуванні принтера до роботі.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Сторожинці

Після отримання посилки у своєму місті, мы рекомендуємо Вам подзвонити нам для отримання інструкцій по установці і підготовці багатофункціонального пристрою до використання. Установка СНПЧ на МФУ - це нетрудомістка операція, з якою справляються будь-які категорії власників пристроїв, включаючи жінок і дітей.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Сторожинці

Система безперервної подачі чорнил - це відмінний метод заощадження грошей. Роботу СНПЧ можна охарактеризувати так: купити СНПЧ - встановити на принтер - друкувати, підливаючи чорнила по необхідності. Одним користувачам, хто друкує часто, резервуара СНПЧ вистачає на кілька місяців. Абсолютна більшість користувачів витрачає чорнильний резервуар в термін від напів-року до року. Практично на всі СНПЧ є керівництва з встановлення як в текстовом, так і у форматі відео. Встановити СНПЧ під силу будь-якому користувачеві - для цього не потрібен досвід або спеціальні навички.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Сторожинці

Перезаправні картриджі або ПЗК можна охарактеризувати так: це - “економ-СНПЧ". Найчастіше дозаправляються картриджі схожі на оригінальні. Використання дозаправних картриджів виправдано в наступних випадках: коли робочий простір дуже обмежено і СНПЧ не вміщується або коли в будинку є маленькі діти і існує ризик перекидання резервуарів СНПЧ і обриву шлейфу подачі чорнила. У всіх інших випадках найбільш оптимальним і комфортним варіантом економного друку є використання СНПЧ.

Чернила

Купити чорнила в Сторожинці

У нашому інтернет-магазині є різноманітні види чорнил практично для всіх принтерів з технологією струменевого друку. Є водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, пігментні (незмивні) чорнила для рекламних та поліграфічних завдань, плоттерні чорнила, чорнила для сублімаційного друку. Якщо у Вас виникли проблеми або питання з підбором чорнил до Вашого принтера - передзвоніть за нашими телефонами або напишіть в чат онлайн-консультанту і ми надамо Вам поради щодо підбору підходящих чорнил під Ваші завдання.

Фотобумага

Купити фотопапір в Сторожинці

Папір для фотодруку буває різних видів, щільності і форматів. У на нашому сайті можна знайти фотопапір форматів А4, 10х15, 13х15, А3. Є папір матовий, глянцевий, із спеціальними текстурованим поверхнями. Є двосторонні, самоклеючі, односторонні варіанти фотопаперу. Весь фотопапір що продається призначений для друку на струменевих принтерах. Якщо Ви сумніваєтеся в те, яка величина щільності або тип фотопаперу підійде до Вашого принтера або МФУ - запитайте у нас і ми Вам допоможемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Сторожинці

Для ремонтних і сервісних операцій ми пропонуємо чистячі рідини для сублімаційних, пігментних, водорозчинних чорнил. Для того, щоб зробити скидання лічильника ”памперса" принтера, можна придбати в нашому магазині коди обнулення лічильника всмоктуючою прокладки. Якщо Ви використовуєте СНПЧ тривалий час і вийшли з ладу якісь компоненти - ми можемо запропонувати Вам будь-які запчастини для СНПЧ: носики-переходники, капсули, чорнильні резервуары, картриджі, повітряні фільтри, електронні чіпи, гумові ущільнювачи, крепления, шлейфи.

Купити СНПЧ в Сторожинці так само як і інші товари: перезаправні картриджі, фотопапір, чорнила, запчастини до СНПЧ можна оформивши покупку на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з консультантом. Транспортування здійснюється при наявності товару в день замовлення однієї з транспортних служб зручних Вам за місцем розташування.

 
Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.