Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Вашківцях

На даний момент надзвичайно насущним моментом є формування економного способу роздрукування зображень, документів, фотографій и інших матеріалів. Ця завдання стоїть як перед керівниками офісів і підприємств, так і перед звичайними користувачами принтерів в домашніх умовах. Є вибір! Сьогодні найбільш оптимальним варіантом реалізації економного друку є друк на струменевих принтерах за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це спосіб перевірений багатьма роками та безліччю власників друкуючих пристроїв в багатьох країнах. Детальну інформацію про принцип роботи СНПЧ можна прочитати на нашому сайті. Також в нашому інтернет-магазині можна знайти усі витратні матеріали для друку на струменевих принтерах:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Вашківцях

Придбання комплекту Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. В момент придбання комплекту Вам надається гарантія на сам пристрій та СНПЧ. Крім цього, ми надаємо підтримку по установці та налаштуванні принтера до роботі.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Вашківцях

Після отримання посилки у своєму населеному пункті, мы рекомендуємо Вам зв'язатися з нами для отримання інструкцій по установці і налаштуванні МФУ до друку. Установка СНПЧ на МФУ - це проста операція, з якою впораються будь-які категорії користувачів, включаючи дітей і жінок.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Вашківцях

Система безперервної подачі чорнил - це відмінний спосіб економії коштів. Роботу СНПЧ можна описати так: купити СНПЧ - поставити на принтер - користуватися, доливаючи чорнила по необхідності. Одним користувачам, хто друкує часто, резервуара СНПЧ вистачає на кілька місяців. Абсолютна більшість власників принтерів витрачає заправну ємність в термін від напів-року до року. Практично на всі СНПЧ є інструкції з монтажу як в текстовом, так і у відео-форматах. Встановити СНПЧ може будь-який користувач - для цього не буде потрібно попередній досвід або спеціальні навички.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Вашківцях

ПЗК або перезаправні картриджі можна охарактеризувати так: це - економічне СНПЧ. У більшості випадків дозаправляються картриджі схожі на оригінальні. Використання дозаправних картриджів виправдано в наступних ситуаціях: коли робоча поверхня столу дуже обмежена і резервуар СНПЧ не вміщується або коли в будинку проживають маленькі діти і є ризик перевертання банок СНПЧ і обриву шлейфу подачі чорнила. У всіх інших ситуаціях найбільш оптимальним і комфортним варіантом економного друку є використання СНПЧ.

Чернила

Купити чорнила в Вашківцях

У нашому інтернет-магазині є різноманітні типи чорнил майже для всіх принтерів з технологією струменевого друку. Є чорнило для плотерів, сублімаційні чорнила, пігментні (незмивні) чорнила для рекламних та поліграфічних цілей, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах. Якщо у Вас виникли проблеми або питання з підбором чорнил до Вашого принтера - зателефонуйте нам або напишіть в чат онлайн-консультанту і ми дамо Вам рекомендації щодо підбору оптимальних чорнил під Ваші цілі.

Фотобумага

Купити фотопапір в Вашківцях

Папір для фотодруку буває всіляких типів, форматів і щільності. У нашому інтернет-магазині можна знайти фотопапір форматів 13х15, А4, 10х15, А3. Є папір глянцевий, із спеціальними текстурованим поверхнями, матовий. Є двосторонні, односторонні, самоклеючі варіанти фотопаперу. Весь фотопапір що продається призначений для друку на струменевих принтерах. Якщо Ви роздумуєте про те, яка величина щільності або тип фотопаперу підійде до Вашого принтера або МФУ - запитайте у нас і ми Вам допоможемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Вашківцях

Для ремонтних і сервісних операцій ми пропонуємо промивні рідини для сублімаційних, пігментних, водорозчинних чорнил. Для того, щоб провести скидання лічильника ”памперса" принтера, можна купити в нашому інтернет-магазині коди обнулення лічильника всмоктуючою прокладки. Якщо Ви користуєтеся СНПЧ довгий час і вийшли з ладу якісь комплектуючі - ми пропонуємо Вам будь-які запчастини для СНПЧ: картриджі, резервуари для чорнил, носики-переходники, крепления, шлейфи, електронні чіпи, капсули, гумові ущільнювачи, повітряні фільтри.

Купити СНПЧ в Вашківцях так само як і іншу продукцію: чорнила, запчастини до СНПЧ, фотопапір, перезаправні картриджі можна оформивши покупку на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з консультантом. Доставка здійснюється при наявності замовленого товару на складі в день замовлення однієї з кур'єрських служб зручних Вам за місцем розташування.

 
Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.