Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Заставні

Сьогодні дуже насущним моментом є організація економного способу друку фотографій, зображень, документів и інших матеріалів. Така завдання стоїть як перед керівництвом офісів і підприємств, так і перед звичайними користувачами друкувальних пристроїв в домашніх умовах. Є вибір! На даний момент найкращим способом впровадження економного друку є друк на струменевих принтерах за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це спосіб перевірений роками та десятками тисяч власників друкуючих пристроїв у всьому світі. Детальнішу інформацію про принцип функціонування СНПЧ можна знайти на сторінках нашого сайту. Також на SNP4.COM можна знайти будь-які витратні матеріали для друку на струменевих принтерах:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Заставні

Купівля комплекту Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. В момент придбання комплекту Ви отримуєте гарантію на сам пристрій та СНПЧ. Також ми надаємо консультації по установці та налаштуванні принтера до роботі.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Заставні

Після того, як Ви отримаєте посилку у своєму місті, мы рекомендуємо Вам зв'язатися з нами для отримання інструкцій з монтажу і налаштуванні МФУ до друку. Установка СНПЧ на МФУ - це проста процедура, з якою впораються будь-які категорії користувачів, включаючи жінок і дітей.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Заставні

Система безперервної подачі чорнил - це відмінний метод економії грошей. Роботу СНПЧ можна охарактеризувати так: купити СНПЧ - поставити на принтер - друкувати, доливаючи чорнила по необхідності. Одним користувачам, хто друкує часто, резервуара СНПЧ вистачає на кілька місяців. Абсолютна більшість власників принтерів витрачає чорнильний резервуар в термін від напів-року до року. На всі СНПЧ є інструкції з встановлення як в текстовом, так і у форматі відео. Встановити СНПЧ може будь-який користувач - для цього не потрібен досвід або спеціальні навички.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Заставні

Перезаправні картриджі або ПЗК можна назвати так: це - економічне СНПЧ. Найчастіше перезаправні картриджі схожі на оригінальні. Використання перезаправних картриджів виправдано в таких випадках: коли робоча поверхня столу дуже обмежена і СНПЧ не вміщується або коли в будинку проживають маленькі діти і є ризик перевертання банок СНПЧ і обриву шлейфу подачі чорнила. У всіх інших ситуаціях найбільш оптимальним і зручним варіантом економного друку є використання СНПЧ.

Чернила

Купити чорнила в Заставні

У нашому інтернет-магазині є різні види чорнил майже для всіх принтерів з технологією струменевого друку. Є плоттерні чорнила, пігментні (незмивні) чорнила для рекламних та поліграфічних цілей, чорнила для сублімаційного друку, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів. Якщо у Вас виникли проблеми або питання з підбором чорнил для Вашого принтера - передзвоніть нам або напишіть в в онлайн-чат консультанту і ми підкажемо Вам поради щодо підбору оптимальних чорнил під Ваші цілі.

Фотобумага

Купити фотопапір в Заставні

Фотопапір буває різних типів, щільності і форматів. У на нашому сайті можна знайти фотопапір форматів А4, 13х15, А3, 10х15. Є папір глянцевий, матовий, із спеціальними текстурованим поверхнями. Є односторонні, самоклеючі, двосторонні типи фотопаперу. Весь фотопапір що продається розрахований для друку на струменевих принтерах. Якщо Ви сумніваєтеся в те, яка величина щільності або вид папери підійде до Вашого принтера або МФУ - зверніться до нас і ми Вам допоможемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Заставні

Для ремонтних і сервісних робіт ми пропонуємо чистячі рідини для сублімаційних, водорозчинних, пігментних чорнил. Щоб провести скидання лічильника ”памперса" принтера, можна придбати в нашому магазині коди обнулення лічильника всмоктуючою прокладки. Якщо Ви користуєтеся СНПЧ тривалий час і вийшли з ладу якісь компоненти - ми пропонуємо Вам всілякі запчастини для СНПЧ: крепления, гумові ущільнювачи, шлейфи, картриджі, електронні чіпи, капсули, резервуари для чорнил, носики-переходники, повітряні фільтри.

Купити СНПЧ в Заставні так само як і іншу продукцію: перезаправні картриджі, фотопапір, чорнила, запчастини до СНПЧ можна оформивши покупку на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з менеджером. Транспортування здійснюється при наявності товару в день замовлення однієї з кур'єрських служб зручних Вам за місцем розташування.

 
Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.