Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в в Антонінах

На сьогоднішній момент надзвичайно насущним моментом є організація економного методу друку зображень, документів, фотографій и інших матеріалів. Така завдання стоїть як перед керівниками офісів і підприємств, так і перед самими звичайними користувачами друкувальних пристроїв вдома. Є відмінний варіант! На даний момент найбільш оптимальним варіантом реалізації економного варіанту друку є друк на струменевих принтерах за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це метод протестований роками та десятками тисяч власників друкуючих пристроїв в багатьох країнах. Детальну інформацію про принцип функціонування СНПЧ можна знайти на нашому сайті. Крім того, на SNP4.COM можна придбати будь-які витратні матеріали для друку на струменевих принтерах:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Антонінах

Купівля набору Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. В момент покупки комплекту Ви отримуєте гарантію на сам принтер та СНПЧ. Також ми надаємо підтримку по монтажу та підготовці принтера до роботі.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Антонінах

Після того, як Ви отримаєте посилку у своєму населеному пункті, мы рекомендуємо Вам подзвонити нам для отримання рекомендацій з монтажу і налаштуванні багатофункціонального пристрою до друку. Установка СНПЧ на МФУ - це проста операція, з якою впораються будь-які категорії користувачів, включаючи жінок і дітей.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Антонінах

Система безперервної подачі чорнил - це відмінний спосіб заощадження коштів. Роботу СНПЧ можна охарактеризувати наступним чином: купити СНПЧ - поставити на принтер - друкувати, підливаючи чорнила при необхідності. Одним користувачам, які друкують часто, резервуара СНПЧ вистачає на кілька місяців. Абсолютна більшість власників принтерів витрачає заправну ємність в термін від напів-року до року. Практично на всі моделі СНПЧ є інструкції з встановлення як в текстовом, так і у відео-форматах. Встановити СНПЧ може будь-який користувач - для цього не буде потрібно попередній досвід або спеціальні навички.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Антонінах

ПЗК або перезаправні картриджі можна назвати так: це - економічне СНПЧ. У більшості випадків перезаправні картриджі схожі на оригінальні. Використання перезаправних картриджів виправдано в таких випадках: коли робоча поверхня столу дуже обмежена і СНПЧ не вміщується або коли в будинку живуть маленькі діти і існує ризик перевертання резервуарів СНПЧ і обриву чорнильного шлейфу. У всіх інших ситуаціях найбільш раціональним і комфортним варіантом економного друку є використання СНПЧ.

Чернила

Купити чорнила в Антонінах

У нашому інтернет-магазині є різноманітні види чорнил практично для всіх принтерів з технологією струменевого друку. Є водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, плоттерні чорнила, сублімаційні чорнила, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, пігментні (незмивні) чорнила для рекламних та поліграфічних цілей. Якщо у Вас виникли проблеми або питання з підбором чорнил до Вашого принтера - передзвоніть за нашими телефонами або напишіть в в онлайн-чат консультанту і ми дамо Вам поради щодо підбору підходящих чорнил під Ваші завдання.

Фотобумага

Купити фотопапір в Антонінах

Фотопапір буває всіляких видів, форматів і щільності. У на нашому сайті можна придбати фотопапір форматів 10х15, А3, 13х15, А4. Є папір глянцевий, із спеціальними текстурованим поверхнями, матовий. Є односторонні, самоклеючі, двосторонні типи фотопаперу. Весь фотопапір що продається призначений для друку на струменевих принтерах. Якщо Ви сумніваєтеся в те, яка величина щільності або тип фотопаперу підійде до Вашого МФУ або принтера - запитайте у нас і ми Вам допоможемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Антонінах

Для сервісних і ремонтних робіт ми пропонуємо чистячі рідини для водорозчинних, пігментних, сублімаційних чорнил. Щоб зробити скидання лічильника ”памперса" принтера, можна купити в нашому магазині коди обнулення лічильника відпрацьованих чорнил. Якщо Ви користуєтеся СНПЧ довгий час і вийшли з ладу якісь комплектуючі - ми можемо запропонувати Вам всілякі запчастини для СНПЧ: картриджі, шлейфи, гумові ущільнювачи, капсули, носики-переходники, резервуари для чорнил, повітряні фільтри, крепления, електронні чіпи.

Купити СНПЧ в Антонінах так само як і іншу продукцію: фотопапір, перезаправні картриджі, чорнила, запчастини до СНПЧ можна зробивши замовлення на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з менеджером. Транспортування здійснюється при наявності замовленого товару на складі в день замовлення однієї з кур'єрських компаній територіально зручних Вам.

 
Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.