Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Дунаївцях

На даний момент надзвичайно актуальним моментом є формування економного способу друку фотографій, зображень, документів и інших матеріалів. Ця завдання стоїть як перед директорами офісів і підприємств, так і перед самими звичайними користувачами друкувальних пристроїв в домашніх умовах. Є відмінний варіант! На сьогодні найкращим способом впровадження економного варіанту друку є друк на струменевих принтерах за допомогою системи безперебійної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це спосіб протестований роками та безліччю користувачів у всьому світі. Детальну інформацію про принцип роботи СНПЧ можна знайти на нашому сайті. Крім того, на SNP4.COM можна придбати будь-які витратні матеріали для друку на струменевих принтерах:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Дунаївцях

Придбання комплекту Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. Після покупки комплекту Вам надається гарантія на сам принтер та СНПЧ. Крім цього, ми надаємо підтримку по монтажу та налаштуванні принтера до роботі.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Дунаївцях

Після отримання посилки у своєму населеному пункті, мы рекомендуємо Вам подзвонити нам для отримання рекомендацій по установці і налаштуванні МФУ до роботи. Установка СНПЧ на МФУ - це проста операція, з якою впораються будь-які категорії користувачів, включаючи жінок і дітей.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Дунаївцях

Система безперервної подачі чорнил - це чудовий метод заощадження грошей. Роботу СНПЧ можна охарактеризувати наступним чином: купити СНПЧ - встановити на принтер - друкувати, доливаючи чорнила по необхідності. Одним користувачам, хто друкує часто, заправки СНПЧ вистачає на кілька місяців. Абсолютна більшість власників принтерів витрачає заправну ємність в період від напів-року до року. Практично на всі СНПЧ є керівництва з монтажу як в текстовом, так і у відео-форматах. Встановити СНПЧ може будь-який користувач - для цього не потрібен досвід або спеціальні навички.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Дунаївцях

ПЗК або перезаправні картриджі можна охарактеризувати так: це - економічне СНПЧ. Найчастіше дозаправляються картриджі схожі на оригінальні. Використання дозаправних картриджів виправдано в таких випадках: коли робочий простір дуже обмежено і резервуар СНПЧ не вміщується або коли в будинку проживають маленькі діти і існує ризик перевертання резервуарів СНПЧ і обриву чорнильного шлейфу. У всіх інших ситуаціях більш розумним і комфортним варіантом економного друку є використання системи безперервної подачі чорнил.

Чернила

Купити чорнила в Дунаївцях

У SNP4.COM є різні типи чорнил майже для всіх принтерів з технологією струменевого друку. Є водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, чорнило для плотерів, чорнила для сублімаційного друку, пігментні (незмивні) чорнила для поліграфічних та рекламних завдань, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах. Якщо у Вас виникли проблеми або питання з вибором чорнил до Вашого принтера - зателефонуйте за нашими телефонами або напишіть в чат онлайн-консультанту і ми дамо Вам поради щодо купівлі підходящих чорнил під Ваші завдання.

Фотобумага

Купити фотопапір в Дунаївцях

Папір для фотодруку буває різних видів, щільності і форматів. У на нашому сайті можна придбати фотопапір форматів А4, А3, 13х15, 10х15. Є папір матовий, глянцевий, із спеціальними текстурованим поверхнями. Є самоклеючі, односторонні, двосторонні типи фотопаперу. Весь фотопапір що продається розрахований для роботи на струменевих принтерах. Якщо Ви сумніваєтеся в те, яка щільність або тип фотопаперу підійде до Вашого принтера або МФУ - запитайте у нас і ми Вам підкажемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Дунаївцях

Для ремонтних і сервісних операцій ми можемо запропонувати чистячі рідини для пігментних, сублімаційних, водорозчинних чорнил. Для того, щоб провести скидання лічильника ”памперса" принтера, можна купити в нашому магазині коди обнулення лічильника відпрацьованих чорнил. Якщо Ви використовуєте СНПЧ довгий час і зламалися якісь компоненти - ми можемо запропонувати Вам всілякі запчастини для СНПЧ: картриджі, гумові ущільнювачи, шлейфи, крепления, повітряні фільтри, резервуари для чорнил, електронні чіпи, носики-переходники, капсули.

Купити СНПЧ в Дунаївцях так само як і іншу продукцію: чорнила, запчастини до СНПЧ, перезаправні картриджі, фотопапір можна зробивши замовлення на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з консультантом. Перевезення виробляється при наявності замовленого товару на складі в день замовлення однієї з кур'єрських компаній зручних Вам за місцем розташування.

Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.