Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Грицеві

На даний момент дуже насущним моментом є організація економного способу друку документів, зображень, фотографій и інших матеріалів. Ця завдання стоїть як перед керівниками офісів і підприємств, так і перед самими звичайними користувачами принтерів в домашніх умовах. Є вибір! На сьогоднішній момент найбільш оптимальним варіантом впровадження економного варіанту друку є друк на струменевих друкуючих пристроях за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це спосіб протестований багатьма роками та десятками тисяч власників принтерів у всьому світі. Детальну інформацію про принцип роботи СНПЧ можна прочитати на нашому сайті. Також на SNP4.COM можна придбати усі витратні матеріали для друку на струменевих принтерах:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Грицеві

Придбання набору Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. В момент придбання комплекту Вам надається гарантія на сам пристрій та СНПЧ. Крім цього, ми даємо підтримку по монтажу та підготовці принтера до використанню.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Грицеві

Після отримання посилки у своєму населеному пункті, мы рекомендуємо Вам подзвонити нам для отримання інструкцій по установці і налаштуванні МФУ до друку. Установка СНПЧ на МФУ - це проста операція, з якою впораються будь-які категорії власників пристроїв, включаючи дітей і жінок.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Грицеві

Система безперервної подачі чорнил - це відмінний спосіб економії грошей. Роботу СНПЧ можна описати наступним чином: купити СНПЧ - поставити на принтер - користуватися, підливаючи чорнила по необхідності. Одним користувачам, хто друкує часто, резервуара СНПЧ вистачає на кілька місяців. Абсолютна більшість власників принтерів витрачає заправну ємність в термін від напів-року до року. На всі СНПЧ є інструкції з монтажу як в текстовом, так і у форматі відео. Встановити СНПЧ під силу будь-якому користувачеві - для цього не буде потрібно попередній досвід або спеціальна підготовка.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Грицеві

ПЗК або перезаправні картриджі можна назвати так: це - економічне СНПЧ. Найчастіше дозаправляються картриджі виглядають так само як і оригінальні. Використання ПЗК виправдано в таких випадках: коли робоча поверхня столу дуже обмежена і СНПЧ не вміщується або коли в будинку живуть маленькі діти і існує ризик перекидання резервуарів СНПЧ і обриву шлейфу подачі чорнила. У всіх інших випадках найбільш розумним і зручним варіантом економного друку є використання СНПЧ.

Чернила

Купити чорнила в Грицеві

У нашому інтернет-магазині є різноманітні типи чорнил практично для всіх принтерів з технологією струменевого друку. Є чорнило для плотерів, чорнила для сублімаційного друку, пігментні (незмивні) чорнила для рекламних та поліграфічних цілей, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах. Якщо у Вас виникли проблеми або питання з підбором чорнил до Вашого принтера - передзвоніть нам або напишіть в чат онлайн-консультанту і ми надамо Вам рекомендації щодо підбору підходящих чорнил під Ваші завдання.

Фотобумага

Купити фотопапір в Грицеві

Папір для фотодруку буває різних типів, щільності і форматів. У нашому інтернет-магазині можна купити фотопапір форматів А4, 13х15, 10х15, А3. Є папір матовий, глянцевий, із спеціальними текстурованим поверхнями. Є односторонні, самоклеючі, двосторонні варіанти фотопаперу. Весь фотопапір що продається призначений для роботи на струменевих принтерах. Якщо Ви роздумуєте про те, яка щільність або тип папери підійде до Вашого принтера або МФУ - зверніться до нас і ми Вам підкажемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Грицеві

Для ремонтних і сервісних операцій ми можемо запропонувати промивні рідини для водорозчинних, сублімаційних, пігментних чорнил. Для того, щоб зробити скидання лічильника ”памперса" принтера, можна придбати в SNP4.COM коди обнулення лічильника відпрацьованих чорнил. Якщо Ви користуєтеся СНПЧ довгий час і вийшли з ладу якісь комплектуючі - ми пропонуємо Вам будь-які запчастини для СНПЧ: повітряні фільтри, крепления, носики-переходники, електронні чіпи, капсули, шлейфи, картриджі, резервуари для чорнил, гумові ущільнювачи.

Купити СНПЧ в Грицеві так само як і іншу продукцію: перезаправні картриджі, фотопапір, запчастини до СНПЧ, чорнила можна оформивши покупку на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з менеджером. Доставка виробляється при наявності товару в день замовлення однієї з транспортних компаній територіально зручних Вам.

 
Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.