Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Ізяславі

На даний момент надзвичайно актуальним моментом є організація економного методу друку документів, зображень, фотографій и інших матеріалів. Така завдання стоїть як перед керівництвом підприємств і офісів, так і перед самими звичайними користувачами принтерів в домашніх умовах. Є вибір! На сьогодні найкращим варіантом реалізації економного друку є друк на струменевих друкуючих пристроях за допомогою системи безперебійної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це метод перевірений багатьма роками та десятками тисяч користувачів у всьому світі. Детальну схему роботи СНПЧ можна прочитати на нашому сайті. Крім того, в нашому інтернет-магазині можна знайти усі витратні матеріали для струменевого друку:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Ізяславі

Купівля набору Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. Після покупки комплекту Ви отримуєте гарантію на сам пристрій та СНПЧ. Крім цього, ми надаємо підтримку по установці та підготовці принтера до роботі.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Ізяславі

Після того, як Ви отримаєте посилку у своєму місті, мы рекомендуємо Вам подзвонити нам для отримання інструкцій по установці і підготовці багатофункціонального пристрою до друку. Установка СНПЧ на МФУ - це нетрудомістка операція, з якою справляються будь-які категорії власників пристроїв, включаючи жінок і дітей.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Ізяславі

Система безперервної подачі чорнил - це чудовий метод економії грошей. Роботу СНПЧ можна охарактеризувати так: купити СНПЧ - встановити на принтер - друкувати, підливаючи чорнила при необхідності. Одним користувачам, які друкують часто, заправки СНПЧ вистачає на кілька місяців. Абсолютна більшість власників принтерів витрачає заправну ємність в період від напів-року до року. На всі СНПЧ є інструкції з встановлення як в текстовом, так і у відео-форматах. Встановити СНПЧ під силу будь-якому користувачеві - для цього не буде потрібно досвід або спеціальна підготовка.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Ізяславі

ПЗК або перезаправні картриджі можна охарактеризувати так: це - економічне СНПЧ. У більшості випадків дозаправляються картриджі схожі на оригінальні. Використання дозаправних картриджів виправдано в наступних випадках: коли робочий простір дуже обмежено і СНПЧ не вміщується або коли в будинку є маленькі діти і є ризик перевертання резервуарів СНПЧ і обриву чорнильного шлейфу. У всіх інших випадках найбільш розумним і зручним варіантом економного друку є використання системи безперервної подачі чорнил.

Чернила

Купити чорнила в Ізяславі

У SNP4.COM є різноманітні види чорнил практично для всіх принтерів з технологією струменевого друку. Є сублімаційні чорнила, пігментні (незмивні) чорнила для поліграфічних та рекламних завдань, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, плоттерні чорнила. Якщо у Вас виникли питання або труднощі з підбором чорнил до Вашого принтера - зателефонуйте нам або напишіть в чат онлайн-консультанту і ми дамо Вам поради щодо купівлі оптимальних чорнил під Ваші завдання.

Фотобумага

Купити фотопапір в Ізяславі

Фотопапір буває всіляких типів, форматів і щільності. У на нашому сайті можна купити фотопапір форматів А3, А4, 10х15, 13х15. Є папір глянцевий, із спеціальними текстурованим поверхнями, матовий. Є двосторонні, самоклеючі, односторонні варіанти фотопаперу. Весь фотопапір що продається розрахований для роботи на струменевих принтерах. Якщо Ви роздумуєте про те, яка величина щільності або тип папери підійде до Вашого МФУ або принтера - запитайте у нас і ми Вам допоможемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Ізяславі

Для ремонтних і сервісних операцій ми можемо запропонувати чистячі рідини для пігментних, сублімаційних, водорозчинних чорнил. Для того, щоб провести скидання лічильника ”памперса" принтера, можна купити в SNP4.COM коди обнулення лічильника відпрацьованих чорнил. Якщо Ви використовуєте СНПЧ тривалий час і зламалися якісь комплектуючі - ми пропонуємо Вам всілякі запчастини для СНПЧ: гумові ущільнювачи, капсули, шлейфи, крепления, повітряні фільтри, резервуари для чорнил, картриджі, носики-переходники, електронні чіпи.

Купити СНПЧ в Ізяславі так само як і інші товари: чорнила, перезаправні картриджі, фотопапір, запчастини до СНПЧ можна зробивши замовлення на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з менеджером. Доставка здійснюється при наявності товару в день замовлення однієї з транспортних служб територіально зручних Вам.

 
Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.