Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Кам'янці-Подільському

На сьогоднішній момент дуже насущним моментом є формування економного методу роздрукування документів, зображень, фотографій и інших матеріалів. Така завдання стоїть як перед директорами підприємств і офісів, так і перед самими звичайними користувачами друкувальних пристроїв в домашніх умовах. Є вибір! На сьогодні найкращим варіантом реалізації економного варіанту друку є друк на струменевих принтерах за допомогою системи безперебійної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це метод протестований багатьма роками та безліччю власників принтерів у всьому світі. Детальнішу інформацію про принцип роботи СНПЧ можна знайти на нашому сайті. Також на SNP4.COM можна придбати усі витратні матеріали для струменевого друку:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Кам'янці-Подільському

Придбання набору Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. В момент придбання комплекту Вам надається гарантія на сам пристрій та СНПЧ. Також ми даємо підтримку по установці та налаштуванні принтера до роботі.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Кам'янці-Подільському

Після отримання посилки у своєму населеному пункті, мы радимо Вам зв'язатися з нами для отримання інструкцій з монтажу і підготовці багатофункціонального пристрою до роботи. Установка СНПЧ на МФУ - це проста процедура, з якою справляються будь-які категорії користувачів, включаючи дітей і жінок.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Кам'янці-Подільському

Система безперервної подачі чорнил - це чудовий спосіб економії грошей. Роботу СНПЧ можна охарактеризувати так: купити СНПЧ - встановити на принтер - користуватися, доливаючи чорнила при необхідності. Одним користувачам, хто друкує часто, заправки СНПЧ вистачає на кілька місяців. Більшість власників принтерів витрачає чорнильний резервуар в термін від напів-року до року. Практично на всі моделі СНПЧ є інструкції з монтажу як в текстовом, так і у форматі відео. Встановити СНПЧ може будь-який користувач - для цього не потрібен досвід або спеціальна підготовка.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Кам'янці-Подільському

ПЗК або перезаправні картриджі можна охарактеризувати так: це - “економ-СНПЧ". Найчастіше дозаправляються картриджі виглядають так само як і оригінальні. Використання перезаправних картриджів виправдано в таких випадках: коли робочий простір дуже обмежено і резервуар СНПЧ не вміщується або коли в будинку є маленькі діти і існує ризик перевертання резервуарів СНПЧ і обриву чорнильного шлейфу. У всіх інших ситуаціях найбільш оптимальним і зручним варіантом економного друку є використання системи безперервної подачі чорнил.

Чернила

Купити чорнила в Кам'янці-Подільському

У нашому інтернет-магазині є різноманітні види чорнил практично для всіх принтерів з технологією струменевого друку. Є сублімаційні чорнила, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, пігментні (незмивні) чорнила для рекламних та поліграфічних цілей, плоттерні чорнила. Якщо у Вас виникли проблеми або питання з вибором чорнил до Вашого принтера - передзвоніть нам або напишіть в чат онлайн-консультанту і ми надамо Вам рекомендації щодо підбору підходящих чорнил під Ваші завдання.

Фотобумага

Купити фотопапір в Кам'янці-Подільському

Фотопапір буває різних типів, щільності і форматів. У нашому інтернет-магазині можна купити фотопапір форматів А4, А3, 13х15, 10х15. Є папір глянцевий, із спеціальними текстурованим поверхнями, матовий. Є самоклеючі, односторонні, двосторонні види фотопаперу. Весь фотопапір що продається розрахований для роботи на струменевих принтерах. Якщо Ви сумніваєтеся в те, яка величина щільності або тип фотопаперу підійде до Вашого принтера або МФУ - запитайте у нас і ми Вам допоможемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Кам'янці-Подільському

Для ремонтних і сервісних робіт ми пропонуємо промивні рідини для водорозчинних, пігментних, сублімаційних чорнил. Щоб провести скидання лічильника ”памперса" принтера, можна придбати в нашому магазині коди обнулення лічильника відпрацьованих чорнил. Якщо Ви використовуєте СНПЧ тривалий час і вийшли з ладу якісь компоненти - ми пропонуємо Вам всілякі запчастини для СНПЧ: гумові ущільнювачи, носики-переходники, шлейфи, крепления, резервуари для чорнил, капсули, повітряні фільтри, електронні чіпи, картриджі.

Купити СНПЧ в Кам'янці-Подільському так само як і інші товари: чорнила, перезаправні картриджі, фотопапір, запчастини до СНПЧ можна зробивши замовлення на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з менеджером. Перевезення виробляється при наявності замовленого товару на складі в день замовлення однієї з транспортних служб зручних Вам за місцем розташування.

 
Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.