Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Полонному

Сьогодні надзвичайно насущним моментом є організація економного способу друку зображень, документів, фотографій и інших матеріалів. Така завдання стоїть як перед директорами офісів і підприємств, так і перед звичайними користувачами принтерів в домашніх умовах. Є відмінний варіант! На сьогодні найбільш оптимальним способом впровадження економного друку є друк на струменевих друкуючих пристроях за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це спосіб протестований багатьма роками та десятками тисяч власників друкуючих пристроїв в багатьох країнах. Детальнішу інформацію про принцип роботи СНПЧ можна знайти на сторінках нашого сайту. Також на SNP4.COM можна знайти будь-які витратні матеріали для струменевого друку:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Полонному

Придбання набору Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. В момент придбання комплекту Вам надається гарантія на сам принтер та СНПЧ. Крім цього, ми даємо підтримку по монтажу та підготовці принтера до використанню.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Полонному

Після того, як Ви отримаєте посилку у своєму місті, мы рекомендуємо Вам зв'язатися з нами для отримання рекомендацій по установці і налаштуванні багатофункціонального пристрою до роботи. Установка СНПЧ на МФУ - це проста операція, з якою справляються будь-які категорії користувачів, включаючи жінок і дітей.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Полонному

Система безперебійної подачі чорнил - це відмінний спосіб заощадження грошей. Роботу СНПЧ можна описати так: купити СНПЧ - поставити на принтер - друкувати, доливаючи чорнила при необхідності. Одним користувачам, хто друкує часто, заправки СНПЧ вистачає на кілька місяців. Більшість користувачів витрачає заправну ємність в термін від напів-року до року. На всі СНПЧ є інструкції з встановлення як в текстовом, так і у форматі відео. Встановити СНПЧ під силу будь-якому користувачеві - для цього не буде потрібно попередній досвід або спеціальні навички.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Полонному

Перезаправні картриджі або ПЗК можна охарактеризувати так: це - “економ-СНПЧ". Найчастіше перезаправні картриджі виглядають так само як і оригінальні. Використання ПЗК виправдано в таких випадках: коли робоча поверхня столу дуже обмежена і резервуар СНПЧ не вміщується або коли в будинку проживають маленькі діти і існує ризик перевертання банок СНПЧ і обриву чорнильного шлейфу. У всіх інших випадках найбільш оптимальним і зручним варіантом економного друку є використання СНПЧ.

Чернила

Купити чорнила в Полонному

У нашому інтернет-магазині є різноманітні типи чорнил майже для всіх принтерів з технологією струменевого друку. Є ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, пігментні (незмивні) чорнила для поліграфічних та рекламних цілей, сублімаційні чорнила, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, плоттерні чорнила. Якщо у Вас виникли питання або труднощі з підбором чорнил до Вашого принтера - передзвоніть за нашими телефонами або напишіть в в онлайн-чат консультанту і ми надамо Вам рекомендації щодо підбору оптимальних чорнил під Ваші цілі.

Фотобумага

Купити фотопапір в Полонному

Папір для фотодруку буває всіляких типів, форматів і щільності. У нашому інтернет-магазині можна купити фотопапір форматів А3, А4, 10х15, 13х15. Є папір із спеціальними текстурованим поверхнями, матовий, глянцевий. Є самоклеючі, односторонні, двосторонні варіанти фотопаперу. Весь фотопапір що продається розрахований для роботи на струменевих принтерах. Якщо Ви роздумуєте про те, яка щільність або вид фотопаперу підійде до Вашого принтера або МФУ - запитайте у нас і ми Вам підкажемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Полонному

Для сервісних і ремонтних операцій ми можемо запропонувати промивні рідини для сублімаційних, водорозчинних, пігментних чорнил. Для того, щоб провести скидання лічильника ”памперса" принтера, можна купити в нашому інтернет-магазині коди обнулення лічильника відпрацьованих чорнил. Якщо Ви використовуєте СНПЧ довгий час і вийшли з ладу якісь компоненти - ми пропонуємо Вам всілякі запчастини для СНПЧ: капсули, електронні чіпи, повітряні фільтри, гумові ущільнювачи, чорнильні резервуары, шлейфи, носики-переходники, картриджі, крепления.

Купити СНПЧ в Полонному так само як і іншу продукцію: чорнила, запчастини до СНПЧ, фотопапір, перезаправні картриджі можна оформивши покупку на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з менеджером. Транспортування здійснюється при наявності замовленого товару на складі в день замовлення однієї з кур'єрських служб територіально зручних Вам.

 
Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.