Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Понінці

На даний момент дуже актуальним моментом є організація економного способу друку зображень, фотографій, документів и інших матеріалів. Така завдання стоїть як перед керівництвом підприємств і офісів, так і перед самими звичайними користувачами принтерів в домашніх умовах. Рішення є! На сьогодні найбільш оптимальним варіантом впровадження економного друку є друк на струменевих принтерах за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СНПЧ).

СНПЧ - це метод перевірений багатьма роками та безліччю власників друкуючих пристроїв в багатьох країнах. Детальну інформацію про принцип функціонування СНПЧ можна прочитати на сторінках нашого сайту. Крім того, на SNP4.COM можна знайти усі витратні матеріали для струменевого друку:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Понінці

Купівля набору Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. Після покупки комплекту Вам надається гарантія на сам пристрій та СНПЧ. Також ми надаємо консультації по установці та налаштуванні принтера до роботі.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Понінці

Після того, як Ви отримаєте посилку у своєму місті, мы радимо Вам зв'язатися з нами для отримання рекомендацій з монтажу і налаштуванні МФУ до друку. Установка СНПЧ на МФУ - це нетрудомістка операція, з якою впораються будь-які категорії власників пристроїв, включаючи дітей і жінок.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Понінці

Система безперебійної подачі чорнил - це чудовий метод заощадження грошей. Роботу СНПЧ можна охарактеризувати наступним чином: купити СНПЧ - поставити на принтер - друкувати, доливаючи чорнила при необхідності. Одним користувачам, які друкують часто, заправки СНПЧ вистачає на кілька місяців. Більшість користувачів витрачає чорнильний резервуар в термін від напів-року до року. На всі моделі СНПЧ є інструкції з встановлення як в текстовом, так і у відео-форматах. Встановити СНПЧ під силу будь-якому користувачеві - для цього не буде потрібно досвід або спеціальна підготовка.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Понінці

ПЗК або перезаправні картриджі можна охарактеризувати так: це - “економ-СНПЧ". Найчастіше перезаправні картриджі схожі на оригінальні. Використання перезаправних картриджів виправдано в наступних випадках: коли робочий простір дуже обмежено і резервуар СНПЧ не вміщується або коли в будинку проживають маленькі діти і є ризик перекидання резервуарів СНПЧ і обриву шлейфу подачі чорнила. У всіх інших випадках більш раціональним і зручним варіантом економного друку є використання системи безперервної подачі чорнил.

Чернила

Купити чорнила в Понінці

У нашому інтернет-магазині є різні види чорнил майже для всіх принтерів з технологією струменевого друку. Є пігментні (незмивні) чорнила для поліграфічних та рекламних цілей, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, чорнила для сублімаційного друку, плоттерні чорнила. Якщо у Вас виникли питання або труднощі з підбором чорнил для Вашого принтера - зателефонуйте нам або напишіть в чат онлайн-консультанту і ми надамо Вам рекомендації щодо підбору підходящих чорнил під Ваші завдання.

Фотобумага

Купити фотопапір в Понінці

Фотопапір буває різних типів, форматів і щільності. У на нашому сайті можна знайти фотопапір форматів 13х15, 10х15, А3, А4. Є папір матовий, із спеціальними текстурованим поверхнями, глянцевий. Є односторонні, самоклеючі, двосторонні варіанти фотопаперу. Весь фотопапір що продається розрахований для роботи на струменевих принтерах. Якщо Ви роздумуєте про те, яка величина щільності або вид фотопаперу підійде до Вашого МФУ або принтера - запитайте у нас і ми Вам допоможемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Понінці

Для ремонтних і сервісних операцій ми пропонуємо промивні рідини для сублімаційних, водорозчинних, пігментних чорнил. Щоб провести скидання лічильника ”памперса" принтера, можна купити в нашому інтернет-магазині коди обнулення лічильника всмоктуючою прокладки. Якщо Ви користуєтеся СНПЧ довгий час і вийшли з ладу якісь комплектуючі - ми можемо запропонувати Вам всілякі запчастини для СНПЧ: картриджі, електронні чіпи, повітряні фільтри, гумові ущільнювачи, шлейфи, носики-переходники, крепления, чорнильні резервуары, капсули.

Купити СНПЧ в Понінці так само як і іншу продукцію: перезаправні картриджі, фотопапір, запчастини до СНПЧ, чорнила можна зробивши замовлення на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з менеджером. Транспортування здійснюється при наявності замовленого товару на складі в день замовлення однієї з кур'єрських служб зручних Вам за місцем розташування.

Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.