Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Славуті

На даний момент надзвичайно насущним моментом є організація економного методу роздрукування документів, зображень, фотографій и інших матеріалів. Така завдання стоїть як перед керівництвом підприємств і офісів, так і перед самими звичайними користувачами принтерів в домашніх умовах. Є вибір! На даний момент найкращим способом реалізації економного варіанту друку є друк на струменевих принтерах за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СНПЧ).

СНПЧ - це метод протестований багатьма роками та безліччю власників принтерів в багатьох країнах. Детальнішу інформацію про принцип роботи СНПЧ можна знайти на сторінках нашого сайту. Крім того, в нашому інтернет-магазині можна знайти усі витратні матеріали для друку на струменевих принтерах:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Славуті

Придбання комплекту Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. В момент придбання комплекту Ви отримуєте гарантію на друкувальний пристрій та СНПЧ. Крім цього, ми надаємо консультації по монтажу та підготовці принтера до використанню.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Славуті

Після отримання посилки у своєму населеному пункті, мы рекомендуємо Вам зв'язатися з нами для отримання рекомендацій з монтажу і підготовці багатофункціонального пристрою до роботи. Установка СНПЧ на МФУ - це нетрудомістка операція, з якою справляються будь-які категорії власників пристроїв, включаючи дітей і жінок.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Славуті

Система безперервної подачі чорнил - це відмінний метод економії грошей. Роботу СНПЧ можна охарактеризувати наступним чином: купити СНПЧ - встановити на принтер - користуватися, підливаючи чорнила по необхідності. Одним користувачам, які друкують часто, заправки СНПЧ вистачає на кілька місяців. Більшість власників принтерів витрачає заправну ємність в період від напів-року до року. Практично на всі моделі СНПЧ є керівництва з встановлення як в текстовом, так і у відео-форматах. Встановити СНПЧ під силу будь-якому користувачеві - для цього не буде потрібно досвід або спеціальна підготовка.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Славуті

ПЗК або перезаправні картриджі можна назвати так: це - економічне СНПЧ. У більшості випадків перезаправні картриджі схожі на оригінальні. Використання дозаправних картриджів виправдано в таких ситуаціях: коли робочий простір дуже обмежено і СНПЧ не вміщується або коли в будинку проживають маленькі діти і є ризик перевертання банок СНПЧ і обриву шлейфу подачі чорнила. У всіх інших ситуаціях найбільш раціональним і зручним варіантом економного друку є використання системи безперервної подачі чорнил.

Чернила

Купити чорнила в Славуті

У SNP4.COM є різноманітні типи чорнил практично для всіх струменевих принтерів. Є чорнила для сублімаційного друку, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, плоттерні чорнила, пігментні (незмивні) чорнила для поліграфічних та рекламних цілей, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах. Якщо у Вас виникли питання або труднощі з підбором чорнил до Вашого принтера - зателефонуйте за нашими телефонами або напишіть в в онлайн-чат консультанту і ми дамо Вам поради щодо купівлі підходящих чорнил під Ваші завдання.

Фотобумага

Купити фотопапір в Славуті

Фотопапір буває різних типів, щільності і форматів. У нашому інтернет-магазині можна знайти фотопапір форматів А4, А3, 10х15, 13х15. Є папір матовий, із спеціальними текстурованим поверхнями, глянцевий. Є двосторонні, самоклеючі, односторонні види фотопаперу. Весь фотопапір що продається розрахований для друку на струменевих принтерах. Якщо Ви сумніваєтеся в те, яка величина щільності або тип папери підійде до Вашого принтера або МФУ - зверніться до нас і ми Вам підкажемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Славуті

Для сервісних і ремонтних робіт ми пропонуємо промивні рідини для сублімаційних, водорозчинних, пігментних чорнил. Щоб провести скидання лічильника ”памперса" принтера, можна придбати в нашому магазині коди обнулення лічильника відпрацьованих чорнил. Якщо Ви користуєтеся СНПЧ довгий час і вийшли з ладу якісь компоненти - ми пропонуємо Вам всілякі запчастини для СНПЧ: резервуари для чорнил, гумові ущільнювачи, капсули, електронні чіпи, крепления, картриджі, шлейфи, повітряні фільтри, носики-переходники.

Купити СНПЧ в Славуті так само як і інші товари: перезаправні картриджі, запчастини до СНПЧ, чорнила, фотопапір можна зробивши замовлення на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з менеджером. Перевезення здійснюється при наявності замовленого товару на складі в день замовлення однієї з транспортних служб територіально зручних Вам.

Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.