Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Теофіполі

На сьогоднішній момент дуже актуальним моментом є організація економного методу роздрукування документів, фотографій, зображень и інших матеріалів. Ця завдання стоїть як перед директорами підприємств і офісів, так і перед самими звичайними користувачами принтерів в домашніх умовах. Рішення є! На сьогоднішній момент найбільш оптимальним способом реалізації економного варіанту друку є друк на струменевих друкуючих пристроях за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це метод протестований роками та десятками тисяч власників принтерів в багатьох країнах. Детальнішу схему функціонування СНПЧ можна прочитати на нашому сайті. Крім того, на SNP4.COM можна знайти усі витратні матеріали для струменевого друку:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Теофіполі

Купівля комплекту Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. В момент придбання комплекту Ви отримуєте гарантію на друкувальний пристрій та СНПЧ. Крім цього, ми надаємо підтримку по монтажу та підготовці принтера до використанню.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Теофіполі

Після того, як Ви отримаєте посилку у своєму місті, мы рекомендуємо Вам подзвонити нам для отримання рекомендацій з монтажу і підготовці багатофункціонального пристрою до друку. Установка СНПЧ на МФУ - це проста операція, з якою справляються будь-які категорії користувачів, включаючи дітей і жінок.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Теофіполі

Система безперебійної подачі чорнил - це чудовий спосіб заощадження грошей. Роботу СНПЧ можна охарактеризувати наступним чином: купити СНПЧ - поставити на принтер - користуватися, підливаючи чорнила по необхідності. Одним користувачам, які друкують часто, резервуара СНПЧ вистачає на кілька місяців. Більшість власників принтерів витрачає заправну ємність в період від напів-року до року. На всі моделі СНПЧ є керівництва з встановлення як в текстовом, так і у форматі відео. Встановити СНПЧ під силу будь-якому користувачеві - для цього не потрібен досвід або спеціальна підготовка.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Теофіполі

ПЗК або перезаправні картриджі можна назвати так: це - “економ-СНПЧ". Найчастіше перезаправні картриджі схожі на оригінальні. Використання перезаправних картриджів виправдано в наступних випадках: коли робоча поверхня столу дуже обмежена і резервуар СНПЧ не вміщується або коли в будинку живуть маленькі діти і є ризик перекидання резервуарів СНПЧ і обриву чорнильного шлейфу. У всіх інших випадках більш розумним і комфортним варіантом економного друку є використання СНПЧ.

Чернила

Купити чорнила в Теофіполі

У SNP4.COM є різноманітні види чорнил практично для всіх струменевих принтерів. Є чорнила для сублімаційного друку, пігментні (незмивні) чорнила для поліграфічних та рекламних цілей, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, плоттерні чорнила. Якщо у Вас виникли проблеми або питання з підбором чорнил до Вашого принтера - передзвоніть за нашими телефонами або напишіть в чат онлайн-консультанту і ми підкажемо Вам поради щодо купівлі оптимальних чорнил під Ваші цілі.

Фотобумага

Купити фотопапір в Теофіполі

Фотопапір буває різних видів, щільності і форматів. У на нашому сайті можна знайти фотопапір форматів А4, 13х15, 10х15, А3. Є папір із спеціальними текстурованим поверхнями, глянцевий, матовий. Є двосторонні, односторонні, самоклеючі види фотопаперу. Весь фотопапір що продається призначений для друку на струменевих принтерах. Якщо Ви сумніваєтеся в те, яка щільність або вид фотопаперу підійде до Вашого принтера або МФУ - запитайте у нас і ми Вам допоможемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Теофіполі

Для сервісних і ремонтних робіт ми можемо запропонувати промивні рідини для пігментних, сублімаційних, водорозчинних чорнил. Щоб зробити скидання лічильника ”памперса" принтера, можна купити в нашому магазині коди обнулення лічильника всмоктуючою прокладки. Якщо Ви користуєтеся СНПЧ довгий час і вийшли з ладу якісь компоненти - ми пропонуємо Вам всілякі запчастини для СНПЧ: гумові ущільнювачи, шлейфи, електронні чіпи, капсули, резервуари для чорнил, крепления, носики-переходники, картриджі, повітряні фільтри.

Купити СНПЧ в Теофіполі так само як і інші товари: перезаправні картриджі, запчастини до СНПЧ, фотопапір, чорнила можна зробивши замовлення на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з менеджером. Транспортування здійснюється при наявності замовленого товару на складі в день замовлення однієї з кур'єрських компаній територіально зручних Вам.

 
Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.