Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Віньківцях

На сьогоднішній момент дуже насущним моментом є формування економного методу роздрукування документів, зображень, фотографій и інших матеріалів. Така завдання стоїть як перед директорами підприємств і офісів, так і перед самими звичайними користувачами друкувальних пристроїв вдома. Є відмінний варіант! На даний момент найбільш оптимальним способом впровадження економного варіанту друку є друк на струменевих друкуючих пристроях за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це спосіб перевірений багатьма роками та безліччю користувачів у всьому світі. Детальнішу схему функціонування СНПЧ можна прочитати на нашому сайті. Крім того, в нашому інтернет-магазині можна знайти будь-які витратні матеріали для струменевого друку:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Віньківцях

Купівля комплекту Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. В момент покупки комплекту Ви отримуєте гарантію на друкувальний пристрій та СНПЧ. Крім цього, ми даємо консультації по монтажу та підготовці принтера до роботі.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Віньківцях

Після того, як Ви отримаєте посилку у своєму населеному пункті, мы радимо Вам подзвонити нам для отримання інструкцій з монтажу і підготовці МФУ до використання. Установка СНПЧ на МФУ - це нетрудомістка операція, з якою впораються будь-які категорії користувачів, включаючи дітей і жінок.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Віньківцях

Система безперервної подачі чорнил - це чудовий спосіб економії коштів. Роботу СНПЧ можна описати так: купити СНПЧ - поставити на принтер - друкувати, підливаючи чорнила при необхідності. Одним користувачам, які друкують часто, резервуара СНПЧ вистачає на кілька місяців. Абсолютна більшість користувачів витрачає чорнильний резервуар в термін від напів-року до року. Практично на всі СНПЧ є інструкції з монтажу як в текстовом, так і у форматі відео. Встановити СНПЧ може будь-який користувач - для цього не потрібен досвід або спеціальна підготовка.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Віньківцях

ПЗК або перезаправні картриджі можна охарактеризувати так: це - економічне СНПЧ. Найчастіше дозаправляються картриджі схожі на оригінальні. Використання дозаправних картриджів виправдано в наступних випадках: коли робоча поверхня столу дуже обмежена і СНПЧ не вміщується або коли в будинку проживають маленькі діти і є ризик перекидання резервуарів СНПЧ і обриву чорнильного шлейфу. У всіх інших ситуаціях більш раціональним і комфортним варіантом економного друку є використання системи безперервної подачі чорнил.

Чернила

Купити чорнила в Віньківцях

У SNP4.COM є різні види чорнил практично для всіх струменевих принтерів. Є ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, пігментні (незмивні) чорнила для рекламних та поліграфічних завдань, чорнило для плотерів, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, чорнила для сублімаційного друку. Якщо у Вас виникли проблеми або питання з вибором чорнил до Вашого принтера - передзвоніть нам або напишіть в в онлайн-чат консультанту і ми дамо Вам рекомендації щодо підбору підходящих чорнил під Ваші завдання.

Фотобумага

Купити фотопапір в Віньківцях

Фотопапір буває різних типів, форматів і щільності. У нашому інтернет-магазині можна купити фотопапір форматів 13х15, 10х15, А4, А3. Є папір матовий, із спеціальними текстурованим поверхнями, глянцевий. Є двосторонні, самоклеючі, односторонні варіанти фотопаперу. Весь фотопапір що продається розрахований для друку на струменевих принтерах. Якщо Ви сумніваєтеся в те, яка величина щільності або тип папери підійде до Вашого принтера або МФУ - зверніться до нас і ми Вам допоможемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Віньківцях

Для ремонтних і сервісних операцій ми пропонуємо чистячі рідини для пігментних, водорозчинних, сублімаційних чорнил. Щоб зробити скидання лічильника ”памперса" принтера, можна придбати в SNP4.COM коди обнулення лічильника відпрацьованих чорнил. Якщо Ви користуєтеся СНПЧ тривалий час і вийшли з ладу якісь компоненти - ми пропонуємо Вам всілякі запчастини для СНПЧ: повітряні фільтри, капсули, гумові ущільнювачи, шлейфи, чорнильні резервуары, носики-переходники, електронні чіпи, картриджі, крепления.

Купити СНПЧ в Віньківцях так само як і інші товари: фотопапір, перезаправні картриджі, запчастини до СНПЧ, чорнила можна зробивши замовлення на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з менеджером. Перевезення виробляється при наявності замовленого товару на складі в день замовлення однієї з транспортних компаній зручних Вам за місцем розташування.

 
Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.