Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Закупному

На сьогодні дуже актуальним моментом є формування економного методу друку зображень, документів, фотографій и інших матеріалів. Така завдання стоїть як перед директорами офісів і підприємств, так і перед самими звичайними користувачами друкувальних пристроїв в домашніх умовах. Рішення є! Сьогодні найкращим варіантом реалізації економного варіанту друку є друк на струменевих друкуючих пристроях за допомогою системи безперебійної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це спосіб протестований багатьма роками та тисячами користувачів в багатьох країнах. Детальну інформацію про принцип функціонування СНПЧ можна знайти на нашому сайті. Крім того, в нашому інтернет-магазині можна придбати будь-які витратні матеріали для струменевого друку:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Закупному

Купівля комплекту Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. В момент покупки комплекту Вам надається гарантія на сам принтер та СНПЧ. Також ми даємо консультації по монтажу та налаштуванні принтера до використанню.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Закупному

Після отримання посилки у своєму населеному пункті, мы рекомендуємо Вам зв'язатися з нами для отримання рекомендацій по установці і підготовці багатофункціонального пристрою до друку. Установка СНПЧ на МФУ - це проста операція, з якою впораються будь-які категорії власників пристроїв, включаючи дітей і жінок.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Закупному

Система безперервної подачі чорнил - це відмінний спосіб заощадження коштів. Роботу СНПЧ можна описати так: купити СНПЧ - поставити на принтер - користуватися, доливаючи чорнила по необхідності. Одним користувачам, хто друкує часто, заправки СНПЧ вистачає на кілька місяців. Більшість користувачів витрачає заправну ємність в термін від напів-року до року. На всі СНПЧ є інструкції з встановлення як в текстовом, так і у форматі відео. Встановити СНПЧ під силу будь-якому користувачеві - для цього не буде потрібно досвід або спеціальна підготовка.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Закупному

ПЗК або перезаправні картриджі можна назвати так: це - “економ-СНПЧ". У більшості випадків дозаправляються картриджі схожі на оригінальні. Використання дозаправних картриджів виправдано в таких ситуаціях: коли робоча поверхня столу дуже обмежена і СНПЧ не вміщується або коли в будинку живуть маленькі діти і є ризик перекидання банок СНПЧ і обриву шлейфу подачі чорнила. У всіх інших ситуаціях найбільш розумним і комфортним варіантом економного друку є використання СНПЧ.

Чернила

Купити чорнила в Закупному

У SNP4.COM є різні типи чорнил майже для всіх принтерів з технологією струменевого друку. Є чорнило для плотерів, пігментні (незмивні) чорнила для рекламних та поліграфічних завдань, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, сублімаційні чорнила, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів. Якщо у Вас виникли проблеми або питання з підбором чорнил до Вашого принтера - зателефонуйте за нашими телефонами або напишіть в в онлайн-чат консультанту і ми дамо Вам поради щодо купівлі оптимальних чорнил під Ваші цілі.

Фотобумага

Купити фотопапір в Закупному

Фотопапір буває різних видів, форматів і щільності. У нашому інтернет-магазині можна знайти фотопапір форматів 10х15, А4, А3, 13х15. Є папір із спеціальними текстурованим поверхнями, глянцевий, матовий. Є односторонні, двосторонні, самоклеючі типи фотопаперу. Весь фотопапір що продається призначений для роботи на струменевих принтерах. Якщо Ви сумніваєтеся в те, яка величина щільності або вид фотопаперу підійде до Вашого принтера або МФУ - запитайте у нас і ми Вам підкажемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Закупному

Для сервісних і ремонтних операцій ми можемо запропонувати чистячі рідини для сублімаційних, пігментних, водорозчинних чорнил. Щоб провести скидання лічильника ”памперса" принтера, можна придбати в SNP4.COM коди обнулення лічильника всмоктуючою прокладки. Якщо Ви користуєтеся СНПЧ тривалий час і зламалися якісь комплектуючі - ми пропонуємо Вам будь-які запчастини для СНПЧ: чорнильні резервуары, крепления, шлейфи, гумові ущільнювачи, електронні чіпи, носики-переходники, повітряні фільтри, капсули, картриджі.

Купити СНПЧ в Закупному так само як і іншу продукцію: чорнила, перезаправні картриджі, фотопапір, запчастини до СНПЧ можна оформивши покупку на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з менеджером. Перевезення виробляється при наявності товару в день замовлення однієї з транспортних служб територіально зручних Вам.

 
Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.