Картриджи, чернила, принтеры с СНПЧ в Тарасівці

На сьогоднішній момент дуже насущним моментом є формування економного способу роздрукування фотографій, зображень, документів и інших матеріалів. Ця завдання стоїть як перед керівниками підприємств і офісів, так і перед звичайними користувачами друкувальних пристроїв вдома. Є відмінний варіант! На даний момент найбільш оптимальним способом реалізації економного друку є друк на струменевих друкуючих пристроях за допомогою системи безперебійної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це спосіб перевірений багатьма роками та тисячами користувачів в багатьох країнах. Детальну інформацію про принцип роботи СНПЧ можна знайти на сторінках нашого сайту. Також в нашому інтернет-магазині можна придбати усі витратні матеріали для друку на струменевих принтерах:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Тарасівці

Придбання комплекту Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. В момент покупки комплекту Вам надається гарантія на сам пристрій та СНПЧ. Крім цього, ми надаємо підтримку по монтажу та підготовці принтера до роботі.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Тарасівці

Після отримання посилки у своєму місті, мы радимо Вам подзвонити нам для отримання рекомендацій з монтажу і налаштуванні багатофункціонального пристрою до роботи. Установка СНПЧ на МФУ - це проста процедура, з якою справляються будь-які категорії користувачів, включаючи жінок і дітей.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Тарасівці

Система безперервної подачі чорнил - це чудовий метод заощадження грошей. Роботу СНПЧ можна описати наступним чином: купити СНПЧ - поставити на принтер - користуватися, підливаючи чорнила по необхідності. Одним користувачам, хто друкує часто, резервуара СНПЧ вистачає на кілька місяців. Більшість користувачів витрачає заправну ємність в період від напів-року до року. Практично на всі СНПЧ є інструкції з встановлення як в текстовом, так і у форматі відео. Встановити СНПЧ під силу будь-якому користувачеві - для цього не буде потрібно попередній досвід або спеціальні навички.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Тарасівці

Перезаправні картриджі або ПЗК можна назвати так: це - “економ-СНПЧ". Найчастіше дозаправляються картриджі схожі на оригінальні. Використання перезаправних картриджів виправдано в наступних випадках: коли робоча поверхня столу дуже обмежена і резервуар СНПЧ не вміщується або коли в будинку проживають маленькі діти і є ризик перевертання банок СНПЧ і обриву шлейфу подачі чорнила. У всіх інших випадках найбільш розумним і комфортним варіантом економного друку є використання СНПЧ.

Чернила

Купити чорнила в Тарасівці

У нашому інтернет-магазині є різноманітні види чорнил практично для всіх струменевих принтерів. Є ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, пігментні (незмивні) чорнила для рекламних та поліграфічних завдань, чорнила для сублімаційного друку, плоттерні чорнила, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів. Якщо у Вас виникли проблеми або питання з підбором чорнил до Вашого принтера - зателефонуйте за нашими телефонами або напишіть в чат онлайн-консультанту і ми підкажемо Вам рекомендації щодо підбору оптимальних чорнил під Ваші завдання.

Фотобумага

Купити фотопапір в Тарасівці

Папір для фотодруку буває всіляких типів, щільності і форматів. У нашому інтернет-магазині можна придбати фотопапір форматів 10х15, 13х15, А3, А4. Є папір матовий, глянцевий, із спеціальними текстурованим поверхнями. Є односторонні, двосторонні, самоклеючі види фотопаперу. Весь фотопапір що продається призначений для друку на струменевих принтерах. Якщо Ви роздумуєте про те, яка величина щільності або вид папери підійде до Вашого МФУ або принтера - запитайте у нас і ми Вам допоможемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Тарасівці

Для ремонтних і сервісних операцій ми можемо запропонувати промивні рідини для водорозчинних, пігментних, сублімаційних чорнил. Для того, щоб зробити скидання лічильника ”памперса" принтера, можна придбати в SNP4.COM коди обнулення лічильника всмоктуючою прокладки. Якщо Ви користуєтеся СНПЧ довгий час і зламалися якісь компоненти - ми пропонуємо Вам всілякі запчастини для СНПЧ: картриджі, гумові ущільнювачи, крепления, резервуари для чорнил, повітряні фільтри, капсули, шлейфи, носики-переходники, електронні чіпи.

Купити СНПЧ в Тарасівці так само як і інші товари: фотопапір, перезаправні картриджі, запчастини до СНПЧ, чорнила можна оформивши покупку на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з менеджером. Транспортування виробляється при наявності замовленого товару на складі в день замовлення однієї з кур'єрських компаній зручних Вам за місцем розташування.

 
Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.