Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Бродах

На даний момент дуже насущним моментом є організація економного способу друку зображень, фотографій, документів и інших матеріалів. Ця завдання стоїть як перед директорами підприємств і офісів, так і перед звичайними користувачами принтерів вдома. Є вибір! На даний момент найбільш оптимальним способом впровадження економного варіанту друку є друк на струменевих принтерах за допомогою системи безперебійної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це метод перевірений багатьма роками та безліччю власників друкуючих пристроїв у всьому світі. Детальну інформацію про принцип роботи СНПЧ можна знайти на сторінках нашого сайту. Крім того, на SNP4.COM можна придбати усі витратні матеріали для струменевого друку:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Бродах

Придбання комплекту Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. В момент покупки комплекту Вам надається гарантія на сам принтер та СНПЧ. Також ми надаємо консультації по установці та підготовці принтера до використанню.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Бродах

Після того, як Ви отримаєте посилку у своєму місті, мы радимо Вам подзвонити нам для отримання рекомендацій по установці і налаштуванні багатофункціонального пристрою до роботи. Установка СНПЧ на МФУ - це нетрудомістка операція, з якою справляються будь-які категорії користувачів, включаючи жінок і дітей.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Бродах

Система безперервної подачі чорнил - це відмінний метод заощадження грошей. Роботу СНПЧ можна описати наступним чином: купити СНПЧ - поставити на принтер - користуватися, підливаючи чорнила по необхідності. Одним користувачам, які друкують часто, заправки СНПЧ вистачає на кілька місяців. Більшість користувачів витрачає заправну ємність в термін від напів-року до року. Практично на всі СНПЧ є керівництва з встановлення як в текстовом, так і у форматі відео. Встановити СНПЧ може будь-який користувач - для цього не буде потрібно досвід або спеціальна підготовка.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Бродах

Перезаправні картриджі або ПЗК можна назвати так: це - “економ-СНПЧ". Найчастіше перезаправні картриджі виглядають так само як і оригінальні. Використання ПЗК виправдано в таких ситуаціях: коли робоча поверхня столу дуже обмежена і резервуар СНПЧ не вміщується або коли в будинку є маленькі діти і є ризик перекидання банок СНПЧ і обриву шлейфу подачі чорнила. У всіх інших випадках більш розумним і комфортним варіантом економного друку є використання СНПЧ.

Чернила

Купити чорнила в Бродах

У SNP4.COM є різноманітні види чорнил практично для всіх струменевих принтерів. Є водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, сублімаційні чорнила, чорнило для плотерів, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, пігментні (незмивні) чорнила для рекламних та поліграфічних цілей. Якщо у Вас виникли питання або труднощі з підбором чорнил для Вашого принтера - передзвоніть нам або напишіть в чат онлайн-консультанту і ми надамо Вам поради щодо купівлі підходящих чорнил під Ваші завдання.

Фотобумага

Купити фотопапір в Бродах

Фотопапір буває різних видів, щільності і форматів. У на нашому сайті можна купити фотопапір форматів 10х15, А4, А3, 13х15. Є папір глянцевий, із спеціальними текстурованим поверхнями, матовий. Є двосторонні, односторонні, самоклеючі види фотопаперу. Весь фотопапір що продається розрахований для роботи на струменевих принтерах. Якщо Ви роздумуєте про те, яка величина щільності або вид папери підійде до Вашого принтера або МФУ - зверніться до нас і ми Вам допоможемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Бродах

Для ремонтних і сервісних операцій ми пропонуємо чистячі рідини для пігментних, сублімаційних, водорозчинних чорнил. Щоб провести скидання лічильника ”памперса" принтера, можна придбати в нашому магазині коди обнулення лічильника відпрацьованих чорнил. Якщо Ви користуєтеся СНПЧ тривалий час і вийшли з ладу якісь компоненти - ми пропонуємо Вам всілякі запчастини для СНПЧ: шлейфи, картриджі, електронні чіпи, крепления, капсули, носики-переходники, повітряні фільтри, резервуари для чорнил, гумові ущільнювачи.

Купити СНПЧ в Бродах так само як і іншу продукцію: чорнила, запчастини до СНПЧ, перезаправні картриджі, фотопапір можна оформивши покупку на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з менеджером. Перевезення здійснюється при наявності замовленого товару на складі в день замовлення однієї з транспортних компаній зручних Вам за місцем розташування.

Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.