Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Червонограді

На даний момент дуже актуальним моментом є формування економного способу друку зображень, фотографій, документів и інших матеріалів. Ця завдання стоїть як перед керівництвом офісів і підприємств, так і перед звичайними користувачами принтерів в домашніх умовах. Є вибір! На даний момент найкращим способом реалізації економного варіанту друку є друк на струменевих принтерах за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це метод протестований багатьма роками та безліччю користувачів у всьому світі. Детальнішу схему функціонування СНПЧ можна прочитати на сторінках нашого сайту. Крім того, на SNP4.COM можна придбати усі витратні матеріали для струменевого друку:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Червонограді

Купівля набору Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. Після покупки комплекту Ви отримуєте гарантію на сам принтер та СНПЧ. Також ми даємо консультації по монтажу та підготовці принтера до роботі.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Червонограді

Після того, як Ви отримаєте посилку у своєму місті, мы рекомендуємо Вам подзвонити нам для отримання рекомендацій з монтажу і підготовці МФУ до роботи. Установка СНПЧ на МФУ - це проста операція, з якою справляються будь-які категорії користувачів, включаючи жінок і дітей.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Червонограді

Система безперебійної подачі чорнил - це відмінний спосіб заощадження грошей. Роботу СНПЧ можна охарактеризувати так: купити СНПЧ - поставити на принтер - користуватися, підливаючи чорнила при необхідності. Одним користувачам, хто друкує часто, резервуара СНПЧ вистачає на кілька місяців. Більшість користувачів витрачає чорнильний резервуар в період від напів-року до року. Практично на всі СНПЧ є керівництва з монтажу як в текстовом, так і у відео-форматах. Встановити СНПЧ під силу будь-якому користувачеві - для цього не потрібен досвід або спеціальна підготовка.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Червонограді

Перезаправні картриджі або ПЗК можна назвати так: це - економічне СНПЧ. Найчастіше перезаправні картриджі виглядають так само як і оригінальні. Використання ПЗК виправдано в наступних випадках: коли робочий простір дуже обмежено і СНПЧ не вміщується або коли в будинку є маленькі діти і є ризик перекидання банок СНПЧ і обриву шлейфу подачі чорнила. У всіх інших ситуаціях найбільш раціональним і комфортним варіантом економного друку є використання СНПЧ.

Чернила

Купити чорнила в Червонограді

У нашому інтернет-магазині є різні види чорнил практично для всіх струменевих принтерів. Є ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, чорнило для плотерів, чорнила для сублімаційного друку, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, пігментні (незмивні) чорнила для поліграфічних та рекламних завдань. Якщо у Вас виникли питання або труднощі з вибором чорнил до Вашого принтера - передзвоніть нам або напишіть в чат онлайн-консультанту і ми дамо Вам рекомендації щодо купівлі підходящих чорнил під Ваші завдання.

Фотобумага

Купити фотопапір в Червонограді

Папір для фотодруку буває різних типів, форматів і щільності. У нашому інтернет-магазині можна придбати фотопапір форматів А4, 10х15, 13х15, А3. Є папір із спеціальними текстурованим поверхнями, глянцевий, матовий. Є односторонні, самоклеючі, двосторонні типи фотопаперу. Весь фотопапір що продається призначений для друку на струменевих принтерах. Якщо Ви сумніваєтеся в те, яка щільність або тип фотопаперу підійде до Вашого МФУ або принтера - запитайте у нас і ми Вам підкажемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Червонограді

Для ремонтних і сервісних операцій ми пропонуємо промивні рідини для водорозчинних, сублімаційних, пігментних чорнил. Для того, щоб провести скидання лічильника ”памперса" принтера, можна придбати в нашому інтернет-магазині коди обнулення лічильника відпрацьованих чорнил. Якщо Ви використовуєте СНПЧ тривалий час і зламалися якісь комплектуючі - ми пропонуємо Вам всілякі запчастини для СНПЧ: крепления, гумові ущільнювачи, електронні чіпи, картриджі, капсули, шлейфи, чорнильні резервуары, носики-переходники, повітряні фільтри.

Купити СНПЧ в Червонограді так само як і інші товари: чорнила, фотопапір, перезаправні картриджі, запчастини до СНПЧ можна оформивши покупку на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з консультантом. Доставка виробляється при наявності замовленого товару на складі в день замовлення однієї з транспортних служб зручних Вам за місцем розташування.

 
Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.