Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Давидові

На даний момент дуже насущним моментом є формування економного методу друку зображень, фотографій, документів и інших матеріалів. Ця завдання стоїть як перед керівниками офісів і підприємств, так і перед самими звичайними користувачами принтерів в домашніх умовах. Є вибір! Сьогодні найкращим способом реалізації економного варіанту друку є друк на струменевих друкуючих пристроях за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це метод перевірений роками та десятками тисяч власників друкуючих пристроїв в багатьох країнах. Детальнішу схему функціонування СНПЧ можна знайти на нашому сайті. Крім того, в нашому інтернет-магазині можна придбати усі витратні матеріали для струменевого друку:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Давидові

Купівля комплекту Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. В момент придбання комплекту Вам надається гарантія на друкувальний пристрій та СНПЧ. Крім цього, ми надаємо підтримку по установці та налаштуванні принтера до роботі.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Давидові

Після того, як Ви отримаєте посилку у своєму місті, мы рекомендуємо Вам зв'язатися з нами для отримання інструкцій з монтажу і налаштуванні МФУ до друку. Установка СНПЧ на МФУ - це нетрудомістка операція, з якою справляються будь-які категорії власників пристроїв, включаючи дітей і жінок.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Давидові

Система безперервної подачі чорнил - це чудовий спосіб заощадження коштів. Роботу СНПЧ можна описати так: купити СНПЧ - встановити на принтер - друкувати, доливаючи чорнила по необхідності. Одним користувачам, хто друкує часто, заправки СНПЧ вистачає на кілька місяців. Більшість власників принтерів витрачає чорнильний резервуар в термін від напів-року до року. На всі моделі СНПЧ є керівництва з встановлення як в текстовом, так і у відео-форматах. Встановити СНПЧ під силу будь-якому користувачеві - для цього не потрібен досвід або спеціальна підготовка.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Давидові

ПЗК або перезаправні картриджі можна назвати так: це - “економ-СНПЧ". Найчастіше дозаправляються картриджі схожі на оригінальні. Використання дозаправних картриджів виправдано в таких ситуаціях: коли робоча поверхня столу дуже обмежена і СНПЧ не вміщується або коли в будинку живуть маленькі діти і існує ризик перевертання банок СНПЧ і обриву шлейфу подачі чорнила. У всіх інших випадках більш раціональним і комфортним варіантом економного друку є використання системи безперервної подачі чорнил.

Чернила

Купити чорнила в Давидові

У SNP4.COM є різні види чорнил практично для всіх струменевих принтерів. Є плоттерні чорнила, чорнила для сублімаційного друку, пігментні (незмивні) чорнила для поліграфічних та рекламних цілей, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах. Якщо у Вас виникли проблеми або питання з підбором чорнил для Вашого принтера - передзвоніть нам або напишіть в чат онлайн-консультанту і ми надамо Вам рекомендації щодо підбору підходящих чорнил під Ваші завдання.

Фотобумага

Купити фотопапір в Давидові

Папір для фотодруку буває всіляких видів, щільності і форматів. У нашому інтернет-магазині можна купити фотопапір форматів 10х15, А4, 13х15, А3. Є папір із спеціальними текстурованим поверхнями, глянцевий, матовий. Є самоклеючі, двосторонні, односторонні види фотопаперу. Весь фотопапір що продається розрахований для роботи на струменевих принтерах. Якщо Ви роздумуєте про те, яка щільність або вид папери підійде до Вашого МФУ або принтера - запитайте у нас і ми Вам підкажемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Давидові

Для ремонтних і сервісних операцій ми пропонуємо промивні рідини для водорозчинних, пігментних, сублімаційних чорнил. Для того, щоб провести скидання лічильника ”памперса" принтера, можна придбати в SNP4.COM коди обнулення лічильника всмоктуючою прокладки. Якщо Ви користуєтеся СНПЧ довгий час і вийшли з ладу якісь комплектуючі - ми можемо запропонувати Вам будь-які запчастини для СНПЧ: шлейфи, крепления, картриджі, гумові ущільнювачи, повітряні фільтри, чорнильні резервуары, капсули, носики-переходники, електронні чіпи.

Купити СНПЧ в Давидові так само як і інші товари: фотопапір, чорнила, перезаправні картриджі, запчастини до СНПЧ можна оформивши покупку на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з менеджером. Перевезення здійснюється при наявності замовленого товару на складі в день замовлення однієї з транспортних служб територіально зручних Вам.

 

 
Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.