Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Дрогобичі

На сьогоднішній момент надзвичайно насущним моментом є організація економного способу друку фотографій, документів, зображень и інших матеріалів. Така завдання стоїть як перед директорами офісів і підприємств, так і перед самими звичайними користувачами друкувальних пристроїв вдома. Рішення є! На сьогоднішній момент найбільш оптимальним способом реалізації економного варіанту друку є друк на струменевих друкуючих пристроях за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це спосіб протестований багатьма роками та десятками тисяч власників принтерів в багатьох країнах. Детальнішу інформацію про принцип функціонування СНПЧ можна прочитати на нашому сайті. Крім того, в нашому інтернет-магазині можна придбати усі витратні матеріали для струменевого друку:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Дрогобичі

Купівля набору Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. При покупці комплекту Вам надається гарантія на сам пристрій та СНПЧ. Також ми надаємо консультації по установці та налаштуванні принтера до використанню.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Дрогобичі

Після того, як Ви отримаєте посилку у своєму населеному пункті, мы рекомендуємо Вам зв'язатися з нами для отримання рекомендацій по установці і підготовці багатофункціонального пристрою до друку. Установка СНПЧ на МФУ - це проста операція, з якою впораються будь-які категорії власників пристроїв, включаючи жінок і дітей.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Дрогобичі

Система безперервної подачі чорнил - це відмінний метод заощадження коштів. Роботу СНПЧ можна охарактеризувати так: купити СНПЧ - встановити на принтер - друкувати, доливаючи чорнила при необхідності. Одним користувачам, які друкують часто, резервуара СНПЧ вистачає на кілька місяців. Більшість користувачів витрачає заправну ємність в період від напів-року до року. На всі моделі СНПЧ є інструкції з встановлення як в текстовом, так і у форматі відео. Встановити СНПЧ під силу будь-якому користувачеві - для цього не буде потрібно попередній досвід або спеціальна підготовка.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Дрогобичі

ПЗК або перезаправні картриджі можна назвати так: це - економічне СНПЧ. Найчастіше дозаправляються картриджі схожі на оригінальні. Використання ПЗК виправдано в таких випадках: коли робочий простір дуже обмежено і СНПЧ не вміщується або коли в будинку є маленькі діти і існує ризик перекидання резервуарів СНПЧ і обриву шлейфу подачі чорнила. У всіх інших ситуаціях більш раціональним і комфортним варіантом економного друку є використання СНПЧ.

Чернила

Купити чорнила в Дрогобичі

У нашому інтернет-магазині є різноманітні види чорнил майже для всіх струменевих принтерів. Є чорнила для сублімаційного друку, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, плоттерні чорнила, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, пігментні (незмивні) чорнила для поліграфічних та рекламних цілей. Якщо у Вас виникли проблеми або питання з вибором чорнил до Вашого принтера - зателефонуйте за нашими телефонами або напишіть в чат онлайн-консультанту і ми надамо Вам поради щодо підбору підходящих чорнил під Ваші завдання.

Фотобумага

Купити фотопапір в Дрогобичі

Фотопапір буває різних видів, форматів і щільності. У нашому інтернет-магазині можна купити фотопапір форматів А3, 13х15, 10х15, А4. Є папір глянцевий, матовий, із спеціальними текстурованим поверхнями. Є односторонні, двосторонні, самоклеючі види фотопаперу. Весь фотопапір що продається розрахований для друку на струменевих принтерах. Якщо Ви сумніваєтеся в те, яка щільність або вид фотопаперу підійде до Вашого принтера або МФУ - запитайте у нас і ми Вам допоможемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Дрогобичі

Для ремонтних і сервісних робіт ми пропонуємо промивні рідини для водорозчинних, сублімаційних, пігментних чорнил. Для того, щоб зробити скидання лічильника ”памперса" принтера, можна придбати в нашому магазині коди обнулення лічильника всмоктуючою прокладки. Якщо Ви використовуєте СНПЧ тривалий час і вийшли з ладу якісь комплектуючі - ми пропонуємо Вам будь-які запчастини для СНПЧ: носики-переходники, гумові ущільнювачи, крепления, капсули, електронні чіпи, шлейфи, повітряні фільтри, картриджі, резервуари для чорнил.

Купити СНПЧ в Дрогобичі так само як і інші товари: перезаправні картриджі, запчастини до СНПЧ, фотопапір, чорнила можна зробивши замовлення на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з менеджером. Транспортування виробляється при наявності товару в день замовлення однієї з кур'єрських компаній зручних Вам за місцем розташування.

Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.