Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Хирові

На сьогодні дуже актуальним моментом є формування економного способу роздрукування фотографій, зображень, документів и інших матеріалів. Така завдання стоїть як перед керівництвом офісів і підприємств, так і перед звичайними користувачами друкувальних пристроїв в домашніх умовах. Рішення є! На сьогоднішній момент найбільш оптимальним варіантом впровадження економного варіанту друку є друк на струменевих принтерах за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СНПЧ).

СНПЧ - це спосіб протестований роками та десятками тисяч власників друкуючих пристроїв у всьому світі. Детальну інформацію про принцип роботи СНПЧ можна знайти на нашому сайті. Крім того, в нашому інтернет-магазині можна придбати будь-які витратні матеріали для друку на струменевих принтерах:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Хирові

Придбання комплекту Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. В момент покупки комплекту Ви отримуєте гарантію на сам пристрій та СНПЧ. Крім цього, ми надаємо консультації по монтажу та налаштуванні принтера до роботі.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Хирові

Після отримання посилки у своєму населеному пункті, мы радимо Вам подзвонити нам для отримання рекомендацій по установці і підготовці багатофункціонального пристрою до роботи. Установка СНПЧ на МФУ - це проста процедура, з якою справляються будь-які категорії власників пристроїв, включаючи дітей і жінок.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Хирові

Система безперебійної подачі чорнил - це чудовий спосіб економії коштів. Роботу СНПЧ можна охарактеризувати так: купити СНПЧ - встановити на принтер - користуватися, доливаючи чорнила по необхідності. Одним користувачам, хто друкує часто, заправки СНПЧ вистачає на кілька місяців. Більшість користувачів витрачає заправну ємність в період від напів-року до року. На всі моделі СНПЧ є інструкції з монтажу як в текстовом, так і у відео-форматах. Встановити СНПЧ під силу будь-якому користувачеві - для цього не буде потрібно досвід або спеціальні навички.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Хирові

Перезаправні картриджі або ПЗК можна назвати так: це - “економ-СНПЧ". У більшості випадків перезаправні картриджі виглядають так само як і оригінальні. Використання дозаправних картриджів виправдано в наступних випадках: коли робоча поверхня столу дуже обмежена і СНПЧ не вміщується або коли в будинку проживають маленькі діти і існує ризик перекидання резервуарів СНПЧ і обриву чорнильного шлейфу. У всіх інших випадках більш оптимальним і зручним варіантом економного друку є використання системи безперервної подачі чорнил.

Чернила

Купити чорнила в Хирові

У SNP4.COM є різні види чорнил майже для всіх струменевих принтерів. Є сублімаційні чорнила, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, пігментні (незмивні) чорнила для поліграфічних та рекламних завдань, плоттерні чорнила, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах. Якщо у Вас виникли проблеми або питання з підбором чорнил до Вашого принтера - зателефонуйте нам або напишіть в в онлайн-чат консультанту і ми дамо Вам рекомендації щодо підбору підходящих чорнил під Ваші завдання.

Фотобумага

Купити фотопапір в Хирові

Папір для фотодруку буває різних видів, форматів і щільності. У нашому інтернет-магазині можна придбати фотопапір форматів 10х15, 13х15, А3, А4. Є папір глянцевий, із спеціальними текстурованим поверхнями, матовий. Є двосторонні, самоклеючі, односторонні варіанти фотопаперу. Весь фотопапір що продається призначений для роботи на струменевих принтерах. Якщо Ви роздумуєте про те, яка щільність або вид папери підійде до Вашого МФУ або принтера - зверніться до нас і ми Вам підкажемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Хирові

Для ремонтних і сервісних робіт ми пропонуємо промивні рідини для сублімаційних, пігментних, водорозчинних чорнил. Щоб провести скидання лічильника ”памперса" принтера, можна купити в нашому інтернет-магазині коди обнулення лічильника всмоктуючою прокладки. Якщо Ви використовуєте СНПЧ довгий час і зламалися якісь компоненти - ми можемо запропонувати Вам всілякі запчастини для СНПЧ: носики-переходники, повітряні фільтри, капсули, електронні чіпи, крепления, шлейфи, резервуари для чорнил, гумові ущільнювачи, картриджі.

Купити СНПЧ в Хирові так само як і іншу продукцію: запчастини до СНПЧ, перезаправні картриджі, чорнила, фотопапір можна зробивши замовлення на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з менеджером. Доставка виробляється при наявності товару в день замовлення однієї з транспортних служб зручних Вам за місцем розташування.

 
Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.