Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Новому Яричеві

На даний момент надзвичайно актуальним моментом є формування економного способу роздрукування зображень, фотографій, документів и інших матеріалів. Така завдання стоїть як перед керівництвом підприємств і офісів, так і перед самими звичайними користувачами друкувальних пристроїв в домашніх умовах. Є відмінний варіант! На даний момент найбільш оптимальним способом реалізації економного варіанту друку є друк на струменевих друкуючих пристроях за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СНПЧ).

СНПЧ - це метод протестований багатьма роками та тисячами власників друкуючих пристроїв в багатьох країнах. Детальнішу інформацію про принцип роботи СНПЧ можна знайти на нашому сайті. Крім того, в нашому інтернет-магазині можна придбати будь-які витратні матеріали для друку на струменевих принтерах:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Новому Яричеві

Купівля комплекту Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. В момент покупки комплекту Вам надається гарантія на друкувальний пристрій та СНПЧ. Крім цього, ми даємо консультації по монтажу та налаштуванні принтера до використанню.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Новому Яричеві

Після того, як Ви отримаєте посилку у своєму населеному пункті, мы радимо Вам зв'язатися з нами для отримання рекомендацій по установці і підготовці МФУ до роботи. Установка СНПЧ на МФУ - це нетрудомістка процедура, з якою впораються будь-які категорії власників пристроїв, включаючи дітей і жінок.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Новому Яричеві

Система безперебійної подачі чорнил - це відмінний метод економії грошей. Роботу СНПЧ можна описати так: купити СНПЧ - поставити на принтер - користуватися, доливаючи чорнила при необхідності. Одним користувачам, хто друкує часто, заправки СНПЧ вистачає на кілька місяців. Більшість власників принтерів витрачає заправну ємність в період від напів-року до року. На всі СНПЧ є керівництва з встановлення як в текстовом, так і у форматі відео. Встановити СНПЧ під силу будь-якому користувачеві - для цього не потрібен досвід або спеціальні навички.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Новому Яричеві

Перезаправні картриджі або ПЗК можна назвати так: це - економічне СНПЧ. Найчастіше дозаправляються картриджі виглядають так само як і оригінальні. Використання ПЗК виправдано в таких ситуаціях: коли робоча поверхня столу дуже обмежена і резервуар СНПЧ не вміщується або коли в будинку є маленькі діти і є ризик перевертання резервуарів СНПЧ і обриву чорнильного шлейфу. У всіх інших ситуаціях більш оптимальним і комфортним варіантом економного друку є використання системи безперервної подачі чорнил.

Чернила

Купити чорнила в Новому Яричеві

У SNP4.COM є різноманітні види чорнил майже для всіх принтерів з технологією струменевого друку. Є чорнило для плотерів, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, сублімаційні чорнила, пігментні (незмивні) чорнила для рекламних та поліграфічних цілей, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів. Якщо у Вас виникли проблеми або питання з підбором чорнил до Вашого принтера - передзвоніть нам або напишіть в в онлайн-чат консультанту і ми надамо Вам поради щодо купівлі підходящих чорнил під Ваші цілі.

Фотобумага

Купити фотопапір в Новому Яричеві

Папір для фотодруку буває всіляких видів, форматів і щільності. У нашому інтернет-магазині можна придбати фотопапір форматів А4, 10х15, 13х15, А3. Є папір із спеціальними текстурованим поверхнями, глянцевий, матовий. Є односторонні, самоклеючі, двосторонні варіанти фотопаперу. Весь фотопапір що продається призначений для друку на струменевих принтерах. Якщо Ви сумніваєтеся в те, яка величина щільності або тип фотопаперу підійде до Вашого принтера або МФУ - зверніться до нас і ми Вам підкажемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Новому Яричеві

Для сервісних і ремонтних робіт ми пропонуємо промивні рідини для сублімаційних, водорозчинних, пігментних чорнил. Для того, щоб провести скидання лічильника ”памперса" принтера, можна купити в нашому інтернет-магазині коди обнулення лічильника всмоктуючою прокладки. Якщо Ви використовуєте СНПЧ довгий час і вийшли з ладу якісь комплектуючі - ми можемо запропонувати Вам всілякі запчастини для СНПЧ: гумові ущільнювачи, електронні чіпи, капсули, носики-переходники, повітряні фільтри, картриджі, крепления, резервуари для чорнил, шлейфи.

Купити СНПЧ в Новому Яричеві так само як і інші товари: перезаправні картриджі, запчастини до СНПЧ, фотопапір, чорнила можна зробивши замовлення на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з консультантом. Доставка здійснюється при наявності замовленого товару на складі в день замовлення однієї з транспортних служб територіально зручних Вам.

Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.