Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Новому Роздолі

На сьогоднішній момент дуже насущним моментом є організація економного методу друку документів, фотографій, зображень и інших матеріалів. Така завдання стоїть як перед керівниками підприємств і офісів, так і перед звичайними користувачами принтерів в домашніх умовах. Є вибір! На сьогодні найбільш оптимальним способом реалізації економного друку є друк на струменевих друкуючих пристроях за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це спосіб перевірений багатьма роками та десятками тисяч користувачів в багатьох країнах. Детальнішу схему функціонування СНПЧ можна знайти на сторінках нашого сайту. Крім того, в нашому інтернет-магазині можна придбати будь-які витратні матеріали для струменевого друку:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Новому Роздолі

Придбання набору Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. При покупці комплекту Вам надається гарантія на сам принтер та СНПЧ. Крім цього, ми надаємо консультації по монтажу та підготовці принтера до використанню.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Новому Роздолі

Після того, як Ви отримаєте посилку у своєму місті, мы радимо Вам подзвонити нам для отримання рекомендацій по установці і підготовці МФУ до друку. Установка СНПЧ на МФУ - це нетрудомістка операція, з якою справляються будь-які категорії користувачів, включаючи дітей і жінок.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Новому Роздолі

Система безперервної подачі чорнил - це чудовий спосіб заощадження грошей. Роботу СНПЧ можна описати наступним чином: купити СНПЧ - поставити на принтер - друкувати, підливаючи чорнила по необхідності. Одним користувачам, які друкують часто, резервуара СНПЧ вистачає на кілька місяців. Більшість користувачів витрачає заправну ємність в період від напів-року до року. Практично на всі СНПЧ є керівництва з монтажу як в текстовом, так і у відео-форматах. Встановити СНПЧ під силу будь-якому користувачеві - для цього не буде потрібно досвід або спеціальна підготовка.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Новому Роздолі

ПЗК або перезаправні картриджі можна назвати так: це - економічне СНПЧ. Найчастіше перезаправні картриджі схожі на оригінальні. Використання ПЗК виправдано в таких випадках: коли робоча поверхня столу дуже обмежена і резервуар СНПЧ не вміщується або коли в будинку проживають маленькі діти і є ризик перевертання резервуарів СНПЧ і обриву шлейфу подачі чорнила. У всіх інших ситуаціях найбільш розумним і зручним варіантом економного друку є використання СНПЧ.

Чернила

Купити чорнила в Новому Роздолі

У SNP4.COM є різні види чорнил майже для всіх принтерів з технологією струменевого друку. Є чорнила для сублімаційного друку, пігментні (незмивні) чорнила для рекламних та поліграфічних завдань, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, чорнило для плотерів. Якщо у Вас виникли проблеми або питання з підбором чорнил для Вашого принтера - передзвоніть нам або напишіть в в онлайн-чат консультанту і ми підкажемо Вам рекомендації щодо купівлі оптимальних чорнил під Ваші завдання.

Фотобумага

Купити фотопапір в Новому Роздолі

Фотопапір буває всіляких типів, форматів і щільності. У нашому інтернет-магазині можна придбати фотопапір форматів А3, А4, 13х15, 10х15. Є папір матовий, глянцевий, із спеціальними текстурованим поверхнями. Є односторонні, самоклеючі, двосторонні типи фотопаперу. Весь фотопапір що продається розрахований для друку на струменевих принтерах. Якщо Ви роздумуєте про те, яка величина щільності або вид папери підійде до Вашого принтера або МФУ - запитайте у нас і ми Вам підкажемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Новому Роздолі

Для ремонтних і сервісних робіт ми пропонуємо чистячі рідини для водорозчинних, сублімаційних, пігментних чорнил. Для того, щоб зробити скидання лічильника ”памперса" принтера, можна купити в нашому інтернет-магазині коди обнулення лічильника відпрацьованих чорнил. Якщо Ви використовуєте СНПЧ тривалий час і вийшли з ладу якісь компоненти - ми можемо запропонувати Вам всілякі запчастини для СНПЧ: електронні чіпи, носики-переходники, картриджі, капсули, гумові ущільнювачи, чорнильні резервуары, крепления, повітряні фільтри, шлейфи.

Купити СНПЧ в Новому Роздолі так само як і інші товари: запчастини до СНПЧ, перезаправні картриджі, чорнила, фотопапір можна оформивши покупку на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з консультантом. Перевезення виробляється при наявності товару в день замовлення однієї з транспортних компаній територіально зручних Вам.

Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.