Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Самборі

Сьогодні надзвичайно актуальним моментом є формування економного способу роздрукування документів, зображень, фотографій и інших матеріалів. Така завдання стоїть як перед керівниками підприємств і офісів, так і перед самими звичайними користувачами друкувальних пристроїв в домашніх умовах. Рішення є! На сьогоднішній момент найбільш оптимальним варіантом реалізації економного варіанту друку є друк на струменевих друкуючих пристроях за допомогою системи безперебійної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це метод перевірений багатьма роками та тисячами власників принтерів в багатьох країнах. Детальну інформацію про принцип функціонування СНПЧ можна знайти на нашому сайті. Також в нашому інтернет-магазині можна знайти усі витратні матеріали для струменевого друку:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Самборі

Купівля набору Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. Після покупки комплекту Вам надається гарантія на сам пристрій та СНПЧ. Крім цього, ми надаємо консультації по монтажу та налаштуванні принтера до використанню.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Самборі

Після отримання посилки у своєму місті, мы рекомендуємо Вам зв'язатися з нами для отримання інструкцій з монтажу і налаштуванні МФУ до друку. Установка СНПЧ на МФУ - це нетрудомістка процедура, з якою справляються будь-які категорії власників пристроїв, включаючи жінок і дітей.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Самборі

Система безперервної подачі чорнил - це чудовий спосіб заощадження грошей. Роботу СНПЧ можна охарактеризувати так: купити СНПЧ - встановити на принтер - друкувати, підливаючи чорнила при необхідності. Одним користувачам, які друкують часто, заправки СНПЧ вистачає на кілька місяців. Абсолютна більшість користувачів витрачає чорнильний резервуар в період від напів-року до року. Практично на всі моделі СНПЧ є керівництва з монтажу як в текстовом, так і у форматі відео. Встановити СНПЧ може будь-який користувач - для цього не потрібен попередній досвід або спеціальні навички.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Самборі

ПЗК або перезаправні картриджі можна назвати так: це - “економ-СНПЧ". У більшості випадків дозаправляються картриджі схожі на оригінальні. Використання ПЗК виправдано в таких випадках: коли робоча поверхня столу дуже обмежена і СНПЧ не вміщується або коли в будинку є маленькі діти і є ризик перевертання резервуарів СНПЧ і обриву шлейфу подачі чорнила. У всіх інших випадках найбільш оптимальним і зручним варіантом економного друку є використання СНПЧ.

Чернила

Купити чорнила в Самборі

У SNP4.COM є різноманітні типи чорнил майже для всіх струменевих принтерів. Є плоттерні чорнила, пігментні (незмивні) чорнила для рекламних та поліграфічних цілей, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, чорнила для сублімаційного друку. Якщо у Вас виникли проблеми або питання з підбором чорнил для Вашого принтера - зателефонуйте за нашими телефонами або напишіть в в онлайн-чат консультанту і ми надамо Вам рекомендації щодо купівлі підходящих чорнил під Ваші цілі.

Фотобумага

Купити фотопапір в Самборі

Фотопапір буває різних типів, щільності і форматів. У нашому інтернет-магазині можна знайти фотопапір форматів 13х15, 10х15, А3, А4. Є папір глянцевий, із спеціальними текстурованим поверхнями, матовий. Є самоклеючі, двосторонні, односторонні типи фотопаперу. Весь фотопапір що продається призначений для друку на струменевих принтерах. Якщо Ви сумніваєтеся в те, яка щільність або вид фотопаперу підійде до Вашого принтера або МФУ - запитайте у нас і ми Вам допоможемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Самборі

Для сервісних і ремонтних операцій ми можемо запропонувати чистячі рідини для сублімаційних, пігментних, водорозчинних чорнил. Щоб зробити скидання лічильника ”памперса" принтера, можна придбати в нашому інтернет-магазині коди обнулення лічильника всмоктуючою прокладки. Якщо Ви використовуєте СНПЧ довгий час і зламалися якісь комплектуючі - ми пропонуємо Вам всілякі запчастини для СНПЧ: капсули, чорнильні резервуары, гумові ущільнювачи, електронні чіпи, повітряні фільтри, шлейфи, крепления, картриджі, носики-переходники.

Купити СНПЧ в Самборі так само як і іншу продукцію: фотопапір, чорнила, перезаправні картриджі, запчастини до СНПЧ можна зробивши замовлення на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з менеджером. Доставка здійснюється при наявності замовленого товару на складі в день замовлення однієї з транспортних компаній територіально зручних Вам.

Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.