Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Соснівці

На сьогоднішній момент дуже насущним моментом є формування економного способу друку зображень, документів, фотографій и інших матеріалів. Ця завдання стоїть як перед директорами підприємств і офісів, так і перед звичайними користувачами друкувальних пристроїв в домашніх умовах. Рішення є! На даний момент найкращим варіантом впровадження економного друку є друк на струменевих принтерах за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СНПЧ).

СНПЧ - це спосіб протестований багатьма роками та тисячами власників принтерів в багатьох країнах. Детальну схему функціонування СНПЧ можна знайти на сторінках нашого сайту. Крім того, на SNP4.COM можна придбати будь-які витратні матеріали для друку на струменевих принтерах:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Соснівці

Придбання набору Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. При покупці комплекту Ви отримуєте гарантію на друкувальний пристрій та СНПЧ. Також ми даємо підтримку по установці та підготовці принтера до використанню.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Соснівці

Після отримання посилки у своєму населеному пункті, мы радимо Вам подзвонити нам для отримання інструкцій з монтажу і налаштуванні багатофункціонального пристрою до роботи. Установка СНПЧ на МФУ - це проста процедура, з якою впораються будь-які категорії власників пристроїв, включаючи дітей і жінок.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Соснівці

Система безперебійної подачі чорнил - це відмінний спосіб економії грошей. Роботу СНПЧ можна охарактеризувати наступним чином: купити СНПЧ - встановити на принтер - друкувати, підливаючи чорнила по необхідності. Одним користувачам, хто друкує часто, заправки СНПЧ вистачає на кілька місяців. Абсолютна більшість користувачів витрачає заправну ємність в період від напів-року до року. Практично на всі СНПЧ є інструкції з встановлення як в текстовом, так і у відео-форматах. Встановити СНПЧ під силу будь-якому користувачеві - для цього не буде потрібно досвід або спеціальні навички.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Соснівці

Перезаправні картриджі або ПЗК можна охарактеризувати так: це - економічне СНПЧ. Найчастіше дозаправляються картриджі виглядають так само як і оригінальні. Використання перезаправних картриджів виправдано в наступних випадках: коли робочий простір дуже обмежено і резервуар СНПЧ не вміщується або коли в будинку живуть маленькі діти і є ризик перекидання резервуарів СНПЧ і обриву шлейфу подачі чорнила. У всіх інших випадках найбільш раціональним і комфортним варіантом економного друку є використання системи безперервної подачі чорнил.

Чернила

Купити чорнила в Соснівці

У SNP4.COM є різноманітні види чорнил майже для всіх струменевих принтерів. Є водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, плоттерні чорнила, пігментні (незмивні) чорнила для поліграфічних та рекламних цілей, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, сублімаційні чорнила. Якщо у Вас виникли питання або труднощі з підбором чорнил до Вашого принтера - передзвоніть нам або напишіть в чат онлайн-консультанту і ми дамо Вам поради щодо підбору оптимальних чорнил під Ваші завдання.

Фотобумага

Купити фотопапір в Соснівці

Папір для фотодруку буває всіляких типів, форматів і щільності. У на нашому сайті можна знайти фотопапір форматів А4, А3, 10х15, 13х15. Є папір глянцевий, матовий, із спеціальними текстурованим поверхнями. Є односторонні, самоклеючі, двосторонні варіанти фотопаперу. Весь фотопапір що продається розрахований для роботи на струменевих принтерах. Якщо Ви роздумуєте про те, яка величина щільності або вид папери підійде до Вашого МФУ або принтера - зверніться до нас і ми Вам допоможемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Соснівці

Для ремонтних і сервісних операцій ми пропонуємо промивні рідини для сублімаційних, пігментних, водорозчинних чорнил. Щоб зробити скидання лічильника ”памперса" принтера, можна придбати в нашому інтернет-магазині коди обнулення лічильника відпрацьованих чорнил. Якщо Ви користуєтеся СНПЧ тривалий час і зламалися якісь компоненти - ми пропонуємо Вам всілякі запчастини для СНПЧ: електронні чіпи, картриджі, шлейфи, повітряні фільтри, гумові ущільнювачи, крепления, резервуари для чорнил, капсули, носики-переходники.

Купити СНПЧ в Соснівці так само як і іншу продукцію: запчастини до СНПЧ, чорнила, фотопапір, перезаправні картриджі можна зробивши замовлення на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з менеджером. Перевезення здійснюється при наявності товару в день замовлення однієї з транспортних служб територіально зручних Вам.

 
Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.