Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Стрию

Сьогодні дуже насущним моментом є формування економного способу роздрукування документів, зображень, фотографій и інших матеріалів. Ця завдання стоїть як перед керівниками підприємств і офісів, так і перед самими звичайними користувачами друкувальних пристроїв вдома. Є відмінний варіант! На сьогодні найбільш оптимальним варіантом реалізації економного друку є друк на струменевих друкуючих пристроях за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це метод протестований роками та десятками тисяч власників друкуючих пристроїв в багатьох країнах. Детальнішу інформацію про принцип функціонування СНПЧ можна прочитати на нашому сайті. Також на SNP4.COM можна знайти будь-які витратні матеріали для друку на струменевих принтерах:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Стрию

Купівля комплекту Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. В момент покупки комплекту Ви отримуєте гарантію на сам принтер та СНПЧ. Також ми даємо консультації по установці та налаштуванні принтера до роботі.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Стрию

Після отримання посилки у своєму місті, мы радимо Вам подзвонити нам для отримання рекомендацій по установці і підготовці МФУ до друку. Установка СНПЧ на МФУ - це нетрудомістка операція, з якою впораються будь-які категорії користувачів, включаючи жінок і дітей.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Стрию

Система безперервної подачі чорнил - це відмінний метод економії коштів. Роботу СНПЧ можна охарактеризувати наступним чином: купити СНПЧ - поставити на принтер - друкувати, доливаючи чорнила при необхідності. Одним користувачам, які друкують часто, резервуара СНПЧ вистачає на кілька місяців. Більшість користувачів витрачає чорнильний резервуар в період від напів-року до року. Практично на всі СНПЧ є інструкції з встановлення як в текстовом, так і у відео-форматах. Встановити СНПЧ може будь-який користувач - для цього не потрібен досвід або спеціальні навички.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Стрию

Перезаправні картриджі або ПЗК можна назвати так: це - економічне СНПЧ. Найчастіше дозаправляються картриджі схожі на оригінальні. Використання ПЗК виправдано в таких випадках: коли робочий простір дуже обмежено і СНПЧ не вміщується або коли в будинку є маленькі діти і існує ризик перекидання резервуарів СНПЧ і обриву шлейфу подачі чорнила. У всіх інших випадках найбільш розумним і зручним варіантом економного друку є використання системи безперервної подачі чорнил.

Чернила

Купити чорнила в Стрию

У нашому інтернет-магазині є різні типи чорнил практично для всіх струменевих принтерів. Є плоттерні чорнила, пігментні (незмивні) чорнила для рекламних та поліграфічних цілей, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, чорнила для сублімаційного друку. Якщо у Вас виникли проблеми або питання з підбором чорнил до Вашого принтера - передзвоніть за нашими телефонами або напишіть в чат онлайн-консультанту і ми надамо Вам рекомендації щодо підбору оптимальних чорнил під Ваші цілі.

Фотобумага

Купити фотопапір в Стрию

Фотопапір буває різних типів, щільності і форматів. У на нашому сайті можна знайти фотопапір форматів 13х15, 10х15, А4, А3. Є папір із спеціальними текстурованим поверхнями, матовий, глянцевий. Є двосторонні, самоклеючі, односторонні види фотопаперу. Весь фотопапір що продається призначений для роботи на струменевих принтерах. Якщо Ви сумніваєтеся в те, яка величина щільності або тип фотопаперу підійде до Вашого МФУ або принтера - зверніться до нас і ми Вам підкажемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Стрию

Для сервісних і ремонтних операцій ми можемо запропонувати промивні рідини для сублімаційних, водорозчинних, пігментних чорнил. Щоб провести скидання лічильника ”памперса" принтера, можна придбати в нашому магазині коди обнулення лічильника всмоктуючою прокладки. Якщо Ви користуєтеся СНПЧ тривалий час і вийшли з ладу якісь комплектуючі - ми пропонуємо Вам всілякі запчастини для СНПЧ: гумові ущільнювачи, картриджі, крепления, електронні чіпи, шлейфи, повітряні фільтри, капсули, носики-переходники, резервуари для чорнил.

Купити СНПЧ в Стрию так само як і інші товари: фотопапір, перезаправні картриджі, чорнила, запчастини до СНПЧ можна зробивши замовлення на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з консультантом. Транспортування здійснюється при наявності товару в день замовлення однієї з кур'єрських компаній зручних Вам за місцем розташування.

Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.