Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Судовій Вишні

На сьогоднішній момент надзвичайно актуальним моментом є організація економного методу роздрукування документів, фотографій, зображень и інших матеріалів. Така завдання стоїть як перед керівниками офісів і підприємств, так і перед звичайними користувачами принтерів в домашніх умовах. Є вибір! На даний момент найкращим способом впровадження економного варіанту друку є друк на струменевих друкуючих пристроях за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СНПЧ).

СНПЧ - це метод перевірений роками та десятками тисяч власників друкуючих пристроїв у всьому світі. Детальну інформацію про принцип роботи СНПЧ можна знайти на нашому сайті. Також в нашому інтернет-магазині можна знайти будь-які витратні матеріали для струменевого друку:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Судовій Вишні

Купівля набору Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. В момент придбання комплекту Вам надається гарантія на сам принтер та СНПЧ. Крім цього, ми надаємо консультації по установці та налаштуванні принтера до використанню.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Судовій Вишні

Після того, як Ви отримаєте посилку у своєму місті, мы рекомендуємо Вам зв'язатися з нами для отримання інструкцій з монтажу і підготовці МФУ до використання. Установка СНПЧ на МФУ - це нетрудомістка операція, з якою справляються будь-які категорії власників пристроїв, включаючи жінок і дітей.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Судовій Вишні

Система безперебійної подачі чорнил - це чудовий метод заощадження коштів. Роботу СНПЧ можна охарактеризувати наступним чином: купити СНПЧ - поставити на принтер - користуватися, доливаючи чорнила по необхідності. Одним користувачам, які друкують часто, заправки СНПЧ вистачає на кілька місяців. Абсолютна більшість користувачів витрачає чорнильний резервуар в термін від напів-року до року. Практично на всі моделі СНПЧ є інструкції з встановлення як в текстовом, так і у форматі відео. Встановити СНПЧ може будь-який користувач - для цього не буде потрібно досвід або спеціальна підготовка.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Судовій Вишні

ПЗК або перезаправні картриджі можна охарактеризувати так: це - економічне СНПЧ. У більшості випадків дозаправляються картриджі виглядають так само як і оригінальні. Використання перезаправних картриджів виправдано в таких випадках: коли робочий простір дуже обмежено і СНПЧ не вміщується або коли в будинку є маленькі діти і існує ризик перекидання резервуарів СНПЧ і обриву шлейфу подачі чорнила. У всіх інших ситуаціях найбільш розумним і зручним варіантом економного друку є використання системи безперервної подачі чорнил.

Чернила

Купити чорнила в Судовій Вишні

У SNP4.COM є різні види чорнил майже для всіх струменевих принтерів. Є чорнило для плотерів, пігментні (незмивні) чорнила для поліграфічних та рекламних цілей, сублімаційні чорнила, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів. Якщо у Вас виникли питання або труднощі з вибором чорнил для Вашого принтера - зателефонуйте нам або напишіть в чат онлайн-консультанту і ми надамо Вам поради щодо купівлі оптимальних чорнил під Ваші завдання.

Фотобумага

Купити фотопапір в Судовій Вишні

Папір для фотодруку буває всіляких типів, щільності і форматів. У на нашому сайті можна купити фотопапір форматів А3, А4, 10х15, 13х15. Є папір матовий, із спеціальними текстурованим поверхнями, глянцевий. Є двосторонні, односторонні, самоклеючі типи фотопаперу. Весь фотопапір що продається призначений для роботи на струменевих принтерах. Якщо Ви роздумуєте про те, яка щільність або вид папери підійде до Вашого принтера або МФУ - запитайте у нас і ми Вам допоможемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Судовій Вишні

Для ремонтних і сервісних операцій ми можемо запропонувати промивні рідини для сублімаційних, водорозчинних, пігментних чорнил. Для того, щоб зробити скидання лічильника ”памперса" принтера, можна придбати в нашому інтернет-магазині коди обнулення лічильника відпрацьованих чорнил. Якщо Ви використовуєте СНПЧ довгий час і зламалися якісь компоненти - ми можемо запропонувати Вам всілякі запчастини для СНПЧ: крепления, резервуари для чорнил, носики-переходники, шлейфи, капсули, електронні чіпи, гумові ущільнювачи, картриджі, повітряні фільтри.

Купити СНПЧ в Судовій Вишні так само як і іншу продукцію: перезаправні картриджі, чорнила, фотопапір, запчастини до СНПЧ можна зробивши замовлення на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з менеджером. Транспортування виробляється при наявності товару в день замовлення однієї з кур'єрських компаній зручних Вам за місцем розташування.

Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.