Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Трускавці

Сьогодні надзвичайно актуальним моментом є формування економного способу роздрукування фотографій, документів, зображень и інших матеріалів. Така завдання стоїть як перед директорами підприємств і офісів, так і перед самими звичайними користувачами друкувальних пристроїв в домашніх умовах. Рішення є! Сьогодні найбільш оптимальним варіантом реалізації економного варіанту друку є друк на струменевих принтерах за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СНПЧ).

СНПЧ - це спосіб перевірений роками та тисячами власників принтерів в багатьох країнах. Детальну схему функціонування СНПЧ можна прочитати на нашому сайті. Також на SNP4.COM можна знайти будь-які витратні матеріали для друку на струменевих принтерах:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Трускавці

Придбання набору Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. В момент покупки комплекту Ви отримуєте гарантію на сам пристрій та СНПЧ. Крім цього, ми даємо консультації по установці та підготовці принтера до роботі.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Трускавці

Після отримання посилки у своєму місті, мы радимо Вам подзвонити нам для отримання інструкцій по установці і налаштуванні МФУ до використання. Установка СНПЧ на МФУ - це проста операція, з якою впораються будь-які категорії власників пристроїв, включаючи дітей і жінок.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Трускавці

Система безперервної подачі чорнил - це чудовий спосіб економії грошей. Роботу СНПЧ можна описати наступним чином: купити СНПЧ - поставити на принтер - користуватися, підливаючи чорнила по необхідності. Одним користувачам, які друкують часто, резервуара СНПЧ вистачає на кілька місяців. Абсолютна більшість користувачів витрачає чорнильний резервуар в період від напів-року до року. На всі моделі СНПЧ є керівництва з встановлення як в текстовом, так і у форматі відео. Встановити СНПЧ під силу будь-якому користувачеві - для цього не потрібен досвід або спеціальна підготовка.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Трускавці

Перезаправні картриджі або ПЗК можна охарактеризувати так: це - економічне СНПЧ. У більшості випадків перезаправні картриджі схожі на оригінальні. Використання ПЗК виправдано в таких ситуаціях: коли робоча поверхня столу дуже обмежена і СНПЧ не вміщується або коли в будинку проживають маленькі діти і є ризик перевертання банок СНПЧ і обриву чорнильного шлейфу. У всіх інших ситуаціях більш раціональним і зручним варіантом економного друку є використання СНПЧ.

Чернила

Купити чорнила в Трускавці

У нашому інтернет-магазині є різні види чорнил практично для всіх принтерів з технологією струменевого друку. Є плоттерні чорнила, пігментні (незмивні) чорнила для рекламних та поліграфічних завдань, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, чорнила для сублімаційного друку. Якщо у Вас виникли питання або труднощі з вибором чорнил до Вашого принтера - передзвоніть нам або напишіть в в онлайн-чат консультанту і ми підкажемо Вам поради щодо підбору підходящих чорнил під Ваші завдання.

Фотобумага

Купити фотопапір в Трускавці

Фотопапір буває різних видів, форматів і щільності. У нашому інтернет-магазині можна знайти фотопапір форматів 10х15, А4, 13х15, А3. Є папір глянцевий, матовий, із спеціальними текстурованим поверхнями. Є двосторонні, самоклеючі, односторонні варіанти фотопаперу. Весь фотопапір що продається призначений для роботи на струменевих принтерах. Якщо Ви роздумуєте про те, яка величина щільності або вид фотопаперу підійде до Вашого МФУ або принтера - зверніться до нас і ми Вам допоможемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Трускавці

Для сервісних і ремонтних робіт ми можемо запропонувати чистячі рідини для водорозчинних, сублімаційних, пігментних чорнил. Щоб провести скидання лічильника ”памперса" принтера, можна купити в нашому магазині коди обнулення лічильника всмоктуючою прокладки. Якщо Ви користуєтеся СНПЧ довгий час і вийшли з ладу якісь компоненти - ми можемо запропонувати Вам всілякі запчастини для СНПЧ: капсули, повітряні фільтри, шлейфи, гумові ущільнювачи, електронні чіпи, носики-переходники, картриджі, чорнильні резервуары, крепления.

Купити СНПЧ в Трускавці так само як і інші товари: чорнила, перезаправні картриджі, фотопапір, запчастини до СНПЧ можна оформивши покупку на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з менеджером. Перевезення здійснюється при наявності товару в день замовлення однієї з транспортних служб територіально зручних Вам.

 
Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.