Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Жидачеві

На сьогодні надзвичайно актуальним моментом є організація економного способу друку зображень, документів, фотографій и інших матеріалів. Ця завдання стоїть як перед керівництвом підприємств і офісів, так і перед звичайними користувачами принтерів в домашніх умовах. Є вибір! На сьогодні найкращим способом впровадження економного варіанту друку є друк на струменевих друкуючих пристроях за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це спосіб перевірений багатьма роками та безліччю власників принтерів в багатьох країнах. Детальну інформацію про принцип роботи СНПЧ можна знайти на нашому сайті. Крім того, на SNP4.COM можна знайти будь-які витратні матеріали для струменевого друку:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Жидачеві

Купівля набору Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. Після покупки комплекту Вам надається гарантія на сам принтер та СНПЧ. Також ми надаємо консультації по установці та підготовці принтера до роботі.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Жидачеві

Після того, як Ви отримаєте посилку у своєму населеному пункті, мы радимо Вам зв'язатися з нами для отримання інструкцій з монтажу і налаштуванні багатофункціонального пристрою до роботи. Установка СНПЧ на МФУ - це нетрудомістка операція, з якою справляються будь-які категорії користувачів, включаючи дітей і жінок.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Жидачеві

Система безперебійної подачі чорнил - це відмінний метод заощадження грошей. Роботу СНПЧ можна охарактеризувати наступним чином: купити СНПЧ - поставити на принтер - друкувати, підливаючи чорнила при необхідності. Одним користувачам, які друкують часто, заправки СНПЧ вистачає на кілька місяців. Більшість користувачів витрачає заправну ємність в період від напів-року до року. На всі СНПЧ є інструкції з встановлення як в текстовом, так і у форматі відео. Встановити СНПЧ може будь-який користувач - для цього не потрібен досвід або спеціальні навички.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Жидачеві

ПЗК або перезаправні картриджі можна назвати так: це - економічне СНПЧ. У більшості випадків дозаправляються картриджі виглядають так само як і оригінальні. Використання дозаправних картриджів виправдано в наступних випадках: коли робоча поверхня столу дуже обмежена і резервуар СНПЧ не вміщується або коли в будинку живуть маленькі діти і існує ризик перевертання резервуарів СНПЧ і обриву чорнильного шлейфу. У всіх інших ситуаціях найбільш розумним і зручним варіантом економного друку є використання системи безперервної подачі чорнил.

Чернила

Купити чорнила в Жидачеві

У нашому інтернет-магазині є різноманітні види чорнил практично для всіх принтерів з технологією струменевого друку. Є чорнила для сублімаційного друку, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, плоттерні чорнила, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, пігментні (незмивні) чорнила для поліграфічних та рекламних завдань. Якщо у Вас виникли проблеми або питання з вибором чорнил для Вашого принтера - зателефонуйте за нашими телефонами або напишіть в чат онлайн-консультанту і ми підкажемо Вам рекомендації щодо купівлі оптимальних чорнил під Ваші цілі.

Фотобумага

Купити фотопапір в Жидачеві

Фотопапір буває різних видів, форматів і щільності. У на нашому сайті можна знайти фотопапір форматів А3, А4, 10х15, 13х15. Є папір із спеціальними текстурованим поверхнями, матовий, глянцевий. Є двосторонні, односторонні, самоклеючі види фотопаперу. Весь фотопапір що продається розрахований для друку на струменевих принтерах. Якщо Ви сумніваєтеся в те, яка щільність або тип папери підійде до Вашого принтера або МФУ - зверніться до нас і ми Вам допоможемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Жидачеві

Для сервісних і ремонтних робіт ми можемо запропонувати промивні рідини для сублімаційних, пігментних, водорозчинних чорнил. Щоб провести скидання лічильника ”памперса" принтера, можна придбати в SNP4.COM коди обнулення лічильника відпрацьованих чорнил. Якщо Ви використовуєте СНПЧ довгий час і вийшли з ладу якісь комплектуючі - ми пропонуємо Вам будь-які запчастини для СНПЧ: носики-переходники, крепления, гумові ущільнювачи, капсули, чорнильні резервуары, шлейфи, електронні чіпи, картриджі, повітряні фільтри.

Купити СНПЧ в Жидачеві так само як і інші товари: перезаправні картриджі, запчастини до СНПЧ, фотопапір, чорнила можна зробивши замовлення на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з менеджером. Транспортування здійснюється при наявності замовленого товару на складі в день замовлення однієї з транспортних компаній територіально зручних Вам.

 
Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.