Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Демидівці

На сьогодні дуже насущним моментом є організація економного методу друку зображень, документів, фотографій и інших матеріалів. Така завдання стоїть як перед керівниками офісів і підприємств, так і перед самими звичайними користувачами принтерів в домашніх умовах. Є відмінний варіант! На сьогодні найбільш оптимальним варіантом реалізації економного друку є друк на струменевих друкуючих пристроях за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це метод перевірений роками та безліччю власників принтерів у всьому світі. Детальнішу інформацію про принцип роботи СНПЧ можна знайти на нашому сайті. Крім того, в нашому інтернет-магазині можна знайти усі витратні матеріали для струменевого друку:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Демидівці

Купівля набору Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. В момент придбання комплекту Вам надається гарантія на сам принтер та СНПЧ. Також ми даємо підтримку по монтажу та підготовці принтера до роботі.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Демидівці

Після отримання посилки у своєму місті, мы рекомендуємо Вам подзвонити нам для отримання інструкцій по установці і підготовці багатофункціонального пристрою до використання. Установка СНПЧ на МФУ - це нетрудомістка процедура, з якою впораються будь-які категорії користувачів, включаючи жінок і дітей.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Демидівці

Система безперебійної подачі чорнил - це чудовий метод економії коштів. Роботу СНПЧ можна охарактеризувати так: купити СНПЧ - поставити на принтер - друкувати, підливаючи чорнила по необхідності. Одним користувачам, хто друкує часто, заправки СНПЧ вистачає на кілька місяців. Абсолютна більшість власників принтерів витрачає чорнильний резервуар в термін від напів-року до року. На всі моделі СНПЧ є керівництва з монтажу як в текстовом, так і у форматі відео. Встановити СНПЧ під силу будь-якому користувачеві - для цього не потрібен досвід або спеціальна підготовка.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Демидівці

ПЗК або перезаправні картриджі можна охарактеризувати так: це - економічне СНПЧ. Найчастіше перезаправні картриджі виглядають так само як і оригінальні. Використання перезаправних картриджів виправдано в наступних ситуаціях: коли робоча поверхня столу дуже обмежена і резервуар СНПЧ не вміщується або коли в будинку є маленькі діти і є ризик перевертання резервуарів СНПЧ і обриву шлейфу подачі чорнила. У всіх інших випадках більш раціональним і зручним варіантом економного друку є використання СНПЧ.

Чернила

Купити чорнила в Демидівці

У нашому інтернет-магазині є різноманітні типи чорнил майже для всіх принтерів з технологією струменевого друку. Є чорнила для сублімаційного друку, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, плоттерні чорнила, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, пігментні (незмивні) чорнила для поліграфічних та рекламних цілей. Якщо у Вас виникли проблеми або питання з підбором чорнил для Вашого принтера - передзвоніть за нашими телефонами або напишіть в в онлайн-чат консультанту і ми підкажемо Вам поради щодо купівлі підходящих чорнил під Ваші цілі.

Фотобумага

Купити фотопапір в Демидівці

Фотопапір буває різних типів, форматів і щільності. У нашому інтернет-магазині можна придбати фотопапір форматів 10х15, 13х15, А3, А4. Є папір із спеціальними текстурованим поверхнями, глянцевий, матовий. Є двосторонні, односторонні, самоклеючі варіанти фотопаперу. Весь фотопапір що продається розрахований для роботи на струменевих принтерах. Якщо Ви роздумуєте про те, яка щільність або тип папери підійде до Вашого МФУ або принтера - зверніться до нас і ми Вам підкажемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Демидівці

Для сервісних і ремонтних операцій ми можемо запропонувати чистячі рідини для пігментних, водорозчинних, сублімаційних чорнил. Щоб провести скидання лічильника ”памперса" принтера, можна купити в SNP4.COM коди обнулення лічильника всмоктуючою прокладки. Якщо Ви використовуєте СНПЧ довгий час і вийшли з ладу якісь комплектуючі - ми можемо запропонувати Вам будь-які запчастини для СНПЧ: капсули, картриджі, електронні чіпи, повітряні фільтри, гумові ущільнювачи, носики-переходники, чорнильні резервуары, крепления, шлейфи.

Купити СНПЧ в Демидівці так само як і іншу продукцію: перезаправні картриджі, фотопапір, запчастини до СНПЧ, чорнила можна оформивши покупку на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з менеджером. Доставка виробляється при наявності товару в день замовлення однієї з кур'єрських служб територіально зручних Вам.

Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.