Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Дубно

Сьогодні дуже насущним моментом є організація економного способу друку документів, фотографій, зображень и інших матеріалів. Ця завдання стоїть як перед директорами офісів і підприємств, так і перед самими звичайними користувачами принтерів вдома. Є відмінний варіант! Сьогодні найбільш оптимальним способом реалізації економного друку є друк на струменевих друкуючих пристроях за допомогою системи безперебійної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це метод протестований роками та десятками тисяч користувачів у всьому світі. Детальну інформацію про принцип функціонування СНПЧ можна прочитати на сторінках нашого сайту. Також на SNP4.COM можна знайти будь-які витратні матеріали для друку на струменевих принтерах:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Дубно

Придбання комплекту Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. При покупці комплекту Ви отримуєте гарантію на сам принтер та СНПЧ. Крім цього, ми надаємо підтримку по установці та підготовці принтера до роботі.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Дубно

Після того, як Ви отримаєте посилку у своєму населеному пункті, мы рекомендуємо Вам зв'язатися з нами для отримання інструкцій з монтажу і налаштуванні МФУ до використання. Установка СНПЧ на МФУ - це проста операція, з якою справляються будь-які категорії користувачів, включаючи жінок і дітей.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Дубно

Система безперервної подачі чорнил - це чудовий метод заощадження коштів. Роботу СНПЧ можна охарактеризувати так: купити СНПЧ - встановити на принтер - користуватися, доливаючи чорнила при необхідності. Одним користувачам, хто друкує часто, заправки СНПЧ вистачає на кілька місяців. Абсолютна більшість власників принтерів витрачає заправну ємність в період від напів-року до року. На всі моделі СНПЧ є керівництва з монтажу як в текстовом, так і у форматі відео. Встановити СНПЧ може будь-який користувач - для цього не буде потрібно попередній досвід або спеціальні навички.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Дубно

Перезаправні картриджі або ПЗК можна охарактеризувати так: це - економічне СНПЧ. У більшості випадків перезаправні картриджі виглядають так само як і оригінальні. Використання ПЗК виправдано в таких випадках: коли робочий простір дуже обмежено і СНПЧ не вміщується або коли в будинку проживають маленькі діти і є ризик перевертання резервуарів СНПЧ і обриву чорнильного шлейфу. У всіх інших випадках більш раціональним і комфортним варіантом економного друку є використання СНПЧ.

Чернила

Купити чорнила в Дубно

У нашому інтернет-магазині є різноманітні типи чорнил практично для всіх принтерів з технологією струменевого друку. Є ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, плоттерні чорнила, чорнила для сублімаційного друку, пігментні (незмивні) чорнила для рекламних та поліграфічних цілей. Якщо у Вас виникли питання або труднощі з вибором чорнил для Вашого принтера - передзвоніть нам або напишіть в в онлайн-чат консультанту і ми надамо Вам поради щодо підбору підходящих чорнил під Ваші завдання.

Фотобумага

Купити фотопапір в Дубно

Фотопапір буває всіляких типів, форматів і щільності. У на нашому сайті можна знайти фотопапір форматів 13х15, А4, 10х15, А3. Є папір матовий, глянцевий, із спеціальними текстурованим поверхнями. Є односторонні, двосторонні, самоклеючі види фотопаперу. Весь фотопапір що продається розрахований для роботи на струменевих принтерах. Якщо Ви роздумуєте про те, яка величина щільності або вид папери підійде до Вашого принтера або МФУ - зверніться до нас і ми Вам допоможемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Дубно

Для сервісних і ремонтних робіт ми можемо запропонувати чистячі рідини для водорозчинних, пігментних, сублімаційних чорнил. Щоб провести скидання лічильника ”памперса" принтера, можна купити в SNP4.COM коди обнулення лічильника всмоктуючою прокладки. Якщо Ви використовуєте СНПЧ тривалий час і вийшли з ладу якісь компоненти - ми можемо запропонувати Вам будь-які запчастини для СНПЧ: носики-переходники, гумові ущільнювачи, шлейфи, електронні чіпи, резервуари для чорнил, крепления, картриджі, капсули, повітряні фільтри.

Купити СНПЧ в Дубно так само як і іншу продукцію: перезаправні картриджі, чорнила, запчастини до СНПЧ, фотопапір можна оформивши покупку на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з менеджером. Перевезення виробляється при наявності замовленого товару на складі в день замовлення однієї з транспортних компаній зручних Вам за місцем розташування.

Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.