Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Дубровиці

На даний момент надзвичайно насущним моментом є організація економного методу друку фотографій, документів, зображень и інших матеріалів. Така завдання стоїть як перед керівництвом офісів і підприємств, так і перед самими звичайними користувачами друкувальних пристроїв в домашніх умовах. Є вибір! На даний момент найбільш оптимальним способом впровадження економного варіанту друку є друк на струменевих принтерах за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СНПЧ).

СНПЧ - це метод протестований роками та десятками тисяч користувачів в багатьох країнах. Детальну інформацію про принцип функціонування СНПЧ можна прочитати на нашому сайті. Крім того, на SNP4.COM можна знайти будь-які витратні матеріали для друку на струменевих принтерах:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Дубровиці

Купівля набору Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. При покупці комплекту Ви отримуєте гарантію на сам пристрій та СНПЧ. Також ми даємо підтримку по установці та налаштуванні принтера до використанню.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Дубровиці

Після отримання посилки у своєму населеному пункті, мы радимо Вам зв'язатися з нами для отримання інструкцій з монтажу і налаштуванні МФУ до використання. Установка СНПЧ на МФУ - це проста процедура, з якою впораються будь-які категорії користувачів, включаючи жінок і дітей.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Дубровиці

Система безперервної подачі чорнил - це відмінний спосіб економії коштів. Роботу СНПЧ можна охарактеризувати так: купити СНПЧ - поставити на принтер - друкувати, підливаючи чорнила по необхідності. Одним користувачам, які друкують часто, заправки СНПЧ вистачає на кілька місяців. Більшість користувачів витрачає заправну ємність в термін від напів-року до року. На всі СНПЧ є керівництва з встановлення як в текстовом, так і у відео-форматах. Встановити СНПЧ під силу будь-якому користувачеві - для цього не буде потрібно досвід або спеціальні навички.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Дубровиці

ПЗК або перезаправні картриджі можна охарактеризувати так: це - “економ-СНПЧ". У більшості випадків дозаправляються картриджі виглядають так само як і оригінальні. Використання дозаправних картриджів виправдано в таких ситуаціях: коли робоча поверхня столу дуже обмежена і резервуар СНПЧ не вміщується або коли в будинку проживають маленькі діти і є ризик перевертання банок СНПЧ і обриву чорнильного шлейфу. У всіх інших ситуаціях найбільш розумним і зручним варіантом економного друку є використання СНПЧ.

Чернила

Купити чорнила в Дубровиці

У SNP4.COM є різноманітні види чорнил практично для всіх принтерів з технологією струменевого друку. Є водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, чорнило для плотерів, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, чорнила для сублімаційного друку, пігментні (незмивні) чорнила для рекламних та поліграфічних цілей. Якщо у Вас виникли проблеми або питання з підбором чорнил до Вашого принтера - зателефонуйте за нашими телефонами або напишіть в в онлайн-чат консультанту і ми підкажемо Вам поради щодо купівлі підходящих чорнил під Ваші цілі.

Фотобумага

Купити фотопапір в Дубровиці

Папір для фотодруку буває всіляких видів, щільності і форматів. У нашому інтернет-магазині можна придбати фотопапір форматів 10х15, А4, А3, 13х15. Є папір глянцевий, із спеціальними текстурованим поверхнями, матовий. Є двосторонні, односторонні, самоклеючі типи фотопаперу. Весь фотопапір що продається призначений для друку на струменевих принтерах. Якщо Ви роздумуєте про те, яка щільність або тип фотопаперу підійде до Вашого МФУ або принтера - зверніться до нас і ми Вам підкажемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Дубровиці

Для ремонтних і сервісних операцій ми можемо запропонувати чистячі рідини для сублімаційних, водорозчинних, пігментних чорнил. Щоб зробити скидання лічильника ”памперса" принтера, можна придбати в нашому магазині коди обнулення лічильника всмоктуючою прокладки. Якщо Ви використовуєте СНПЧ тривалий час і вийшли з ладу якісь комплектуючі - ми можемо запропонувати Вам будь-які запчастини для СНПЧ: капсули, картриджі, електронні чіпи, резервуари для чорнил, крепления, гумові ущільнювачи, шлейфи, носики-переходники, повітряні фільтри.

Купити СНПЧ в Дубровиці так само як і іншу продукцію: перезаправні картриджі, чорнила, фотопапір, запчастини до СНПЧ можна зробивши замовлення на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з менеджером. Перевезення здійснюється при наявності товару в день замовлення однієї з транспортних служб зручних Вам за місцем розташування.

 
Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.