Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Гощі

На даний момент надзвичайно актуальним моментом є формування економного методу друку фотографій, документів, зображень и інших матеріалів. Така завдання стоїть як перед керівництвом підприємств і офісів, так і перед звичайними користувачами принтерів в домашніх умовах. Є вибір! Сьогодні найбільш оптимальним варіантом реалізації економного варіанту друку є друк на струменевих друкуючих пристроях за допомогою системи безперебійної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це спосіб протестований багатьма роками та десятками тисяч власників друкуючих пристроїв в багатьох країнах. Детальну схему роботи СНПЧ можна прочитати на сторінках нашого сайту. Крім того, в нашому інтернет-магазині можна знайти будь-які витратні матеріали для струменевого друку:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Гощі

Купівля комплекту Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. Після покупки комплекту Вам надається гарантія на сам пристрій та СНПЧ. Крім цього, ми даємо підтримку по установці та налаштуванні принтера до використанню.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Гощі

Після того, як Ви отримаєте посилку у своєму населеному пункті, мы радимо Вам подзвонити нам для отримання інструкцій з монтажу і підготовці МФУ до друку. Установка СНПЧ на МФУ - це проста процедура, з якою справляються будь-які категорії користувачів, включаючи дітей і жінок.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Гощі

Система безперервної подачі чорнил - це відмінний спосіб економії грошей. Роботу СНПЧ можна описати так: купити СНПЧ - поставити на принтер - користуватися, доливаючи чорнила по необхідності. Одним користувачам, які друкують часто, заправки СНПЧ вистачає на кілька місяців. Більшість користувачів витрачає чорнильний резервуар в період від напів-року до року. На всі СНПЧ є керівництва з встановлення як в текстовом, так і у відео-форматах. Встановити СНПЧ під силу будь-якому користувачеві - для цього не буде потрібно попередній досвід або спеціальна підготовка.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Гощі

ПЗК або перезаправні картриджі можна охарактеризувати так: це - “економ-СНПЧ". Найчастіше перезаправні картриджі виглядають так само як і оригінальні. Використання ПЗК виправдано в таких ситуаціях: коли робочий простір дуже обмежено і резервуар СНПЧ не вміщується або коли в будинку живуть маленькі діти і існує ризик перекидання банок СНПЧ і обриву шлейфу подачі чорнила. У всіх інших випадках більш раціональним і комфортним варіантом економного друку є використання системи безперервної подачі чорнил.

Чернила

Купити чорнила в Гощі

У нашому інтернет-магазині є різні види чорнил майже для всіх принтерів з технологією струменевого друку. Є чорнило для плотерів, пігментні (незмивні) чорнила для рекламних та поліграфічних завдань, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, сублімаційні чорнила. Якщо у Вас виникли питання або труднощі з вибором чорнил для Вашого принтера - зателефонуйте за нашими телефонами або напишіть в в онлайн-чат консультанту і ми надамо Вам рекомендації щодо підбору оптимальних чорнил під Ваші завдання.

Фотобумага

Купити фотопапір в Гощі

Папір для фотодруку буває різних типів, щільності і форматів. У на нашому сайті можна придбати фотопапір форматів А3, А4, 13х15, 10х15. Є папір глянцевий, із спеціальними текстурованим поверхнями, матовий. Є односторонні, двосторонні, самоклеючі варіанти фотопаперу. Весь фотопапір що продається призначений для друку на струменевих принтерах. Якщо Ви роздумуєте про те, яка щільність або тип папери підійде до Вашого принтера або МФУ - запитайте у нас і ми Вам підкажемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Гощі

Для сервісних і ремонтних робіт ми пропонуємо промивні рідини для сублімаційних, пігментних, водорозчинних чорнил. Щоб провести скидання лічильника ”памперса" принтера, можна купити в SNP4.COM коди обнулення лічильника всмоктуючою прокладки. Якщо Ви користуєтеся СНПЧ тривалий час і вийшли з ладу якісь компоненти - ми пропонуємо Вам всілякі запчастини для СНПЧ: чорнильні резервуары, гумові ущільнювачи, електронні чіпи, крепления, картриджі, носики-переходники, капсули, шлейфи, повітряні фільтри.

Купити СНПЧ в Гощі так само як і іншу продукцію: чорнила, фотопапір, запчастини до СНПЧ, перезаправні картриджі можна зробивши замовлення на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з консультантом. Транспортування здійснюється при наявності замовленого товару на складі в день замовлення однієї з кур'єрських компаній зручних Вам за місцем розташування.

Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.