Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Клевані

На даний момент дуже актуальним моментом є формування економного способу роздрукування документів, зображень, фотографій и інших матеріалів. Така завдання стоїть як перед керівництвом підприємств і офісів, так і перед звичайними користувачами друкувальних пристроїв в домашніх умовах. Рішення є! На сьогоднішній момент найкращим варіантом впровадження економного варіанту друку є друк на струменевих друкуючих пристроях за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СНПЧ).

СНПЧ - це спосіб протестований багатьма роками та десятками тисяч користувачів у всьому світі. Детальну інформацію про принцип роботи СНПЧ можна знайти на сторінках нашого сайту. Також на SNP4.COM можна придбати усі витратні матеріали для друку на струменевих принтерах:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Клевані

Купівля комплекту Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. В момент придбання комплекту Вам надається гарантія на сам пристрій та СНПЧ. Крім цього, ми надаємо консультації по установці та підготовці принтера до використанню.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Клевані

Після отримання посилки у своєму місті, мы рекомендуємо Вам зв'язатися з нами для отримання інструкцій по установці і налаштуванні МФУ до роботи. Установка СНПЧ на МФУ - це проста операція, з якою справляються будь-які категорії власників пристроїв, включаючи жінок і дітей.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Клевані

Система безперервної подачі чорнил - це відмінний метод заощадження грошей. Роботу СНПЧ можна охарактеризувати так: купити СНПЧ - встановити на принтер - користуватися, доливаючи чорнила при необхідності. Одним користувачам, які друкують часто, резервуара СНПЧ вистачає на кілька місяців. Більшість власників принтерів витрачає чорнильний резервуар в термін від напів-року до року. На всі СНПЧ є керівництва з монтажу як в текстовом, так і у форматі відео. Встановити СНПЧ може будь-який користувач - для цього не буде потрібно попередній досвід або спеціальні навички.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Клевані

Перезаправні картриджі або ПЗК можна назвати так: це - економічне СНПЧ. Найчастіше перезаправні картриджі схожі на оригінальні. Використання ПЗК виправдано в таких випадках: коли робоча поверхня столу дуже обмежена і резервуар СНПЧ не вміщується або коли в будинку є маленькі діти і існує ризик перекидання резервуарів СНПЧ і обриву чорнильного шлейфу. У всіх інших випадках більш оптимальним і зручним варіантом економного друку є використання системи безперервної подачі чорнил.

Чернила

Купити чорнила в Клевані

У нашому інтернет-магазині є різні види чорнил практично для всіх струменевих принтерів. Є пігментні (незмивні) чорнила для поліграфічних та рекламних цілей, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, сублімаційні чорнила, чорнило для плотерів, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах. Якщо у Вас виникли питання або труднощі з підбором чорнил для Вашого принтера - передзвоніть нам або напишіть в чат онлайн-консультанту і ми підкажемо Вам поради щодо підбору оптимальних чорнил під Ваші цілі.

Фотобумага

Купити фотопапір в Клевані

Фотопапір буває різних видів, форматів і щільності. У на нашому сайті можна придбати фотопапір форматів А3, 13х15, 10х15, А4. Є папір матовий, із спеціальними текстурованим поверхнями, глянцевий. Є самоклеючі, односторонні, двосторонні варіанти фотопаперу. Весь фотопапір що продається призначений для роботи на струменевих принтерах. Якщо Ви роздумуєте про те, яка величина щільності або тип фотопаперу підійде до Вашого принтера або МФУ - запитайте у нас і ми Вам допоможемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Клевані

Для ремонтних і сервісних робіт ми можемо запропонувати чистячі рідини для сублімаційних, пігментних, водорозчинних чорнил. Щоб зробити скидання лічильника ”памперса" принтера, можна придбати в нашому магазині коди обнулення лічильника відпрацьованих чорнил. Якщо Ви користуєтеся СНПЧ тривалий час і зламалися якісь компоненти - ми пропонуємо Вам всілякі запчастини для СНПЧ: крепления, шлейфи, картриджі, носики-переходники, гумові ущільнювачи, повітряні фільтри, електронні чіпи, чорнильні резервуары, капсули.

Купити СНПЧ в Клевані так само як і іншу продукцію: перезаправні картриджі, запчастини до СНПЧ, чорнила, фотопапір можна зробивши замовлення на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з консультантом. Транспортування здійснюється при наявності замовленого товару на складі в день замовлення однієї з кур'єрських компаній зручних Вам за місцем розташування.

Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.