Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Корці

На даний момент надзвичайно актуальним моментом є формування економного способу роздрукування документів, зображень, фотографій и інших матеріалів. Така завдання стоїть як перед директорами підприємств і офісів, так і перед самими звичайними користувачами принтерів вдома. Рішення є! На сьогоднішній момент найкращим варіантом впровадження економного друку є друк на струменевих принтерах за допомогою системи безперебійної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це спосіб протестований багатьма роками та безліччю користувачів у всьому світі. Детальнішу схему роботи СНПЧ можна знайти на сторінках нашого сайту. Також на SNP4.COM можна придбати будь-які витратні матеріали для струменевого друку:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Корці

Купівля комплекту Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. В момент покупки комплекту Вам надається гарантія на сам принтер та СНПЧ. Також ми даємо консультації по установці та підготовці принтера до роботі.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Корці

Після отримання посилки у своєму населеному пункті, мы радимо Вам зв'язатися з нами для отримання рекомендацій по установці і налаштуванні МФУ до роботи. Установка СНПЧ на МФУ - це проста операція, з якою впораються будь-які категорії власників пристроїв, включаючи дітей і жінок.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Корці

Система безперебійної подачі чорнил - це відмінний метод економії коштів. Роботу СНПЧ можна охарактеризувати так: купити СНПЧ - поставити на принтер - друкувати, доливаючи чорнила при необхідності. Одним користувачам, які друкують часто, заправки СНПЧ вистачає на кілька місяців. Більшість користувачів витрачає заправну ємність в термін від напів-року до року. Практично на всі СНПЧ є інструкції з монтажу як в текстовом, так і у відео-форматах. Встановити СНПЧ може будь-який користувач - для цього не потрібен попередній досвід або спеціальні навички.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Корці

ПЗК або перезаправні картриджі можна назвати так: це - економічне СНПЧ. У більшості випадків дозаправляються картриджі схожі на оригінальні. Використання перезаправних картриджів виправдано в наступних ситуаціях: коли робоча поверхня столу дуже обмежена і СНПЧ не вміщується або коли в будинку проживають маленькі діти і існує ризик перевертання банок СНПЧ і обриву чорнильного шлейфу. У всіх інших ситуаціях більш оптимальним і комфортним варіантом економного друку є використання системи безперервної подачі чорнил.

Чернила

Купити чорнила в Корці

У нашому інтернет-магазині є різноманітні види чорнил майже для всіх струменевих принтерів. Є ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, плоттерні чорнила, пігментні (незмивні) чорнила для поліграфічних та рекламних цілей, чорнила для сублімаційного друку, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів. Якщо у Вас виникли проблеми або питання з підбором чорнил для Вашого принтера - передзвоніть нам або напишіть в чат онлайн-консультанту і ми дамо Вам рекомендації щодо купівлі підходящих чорнил під Ваші цілі.

Фотобумага

Купити фотопапір в Корці

Фотопапір буває всіляких видів, щільності і форматів. У нашому інтернет-магазині можна купити фотопапір форматів А4, 10х15, А3, 13х15. Є папір глянцевий, матовий, із спеціальними текстурованим поверхнями. Є односторонні, самоклеючі, двосторонні варіанти фотопаперу. Весь фотопапір що продається призначений для роботи на струменевих принтерах. Якщо Ви сумніваєтеся в те, яка величина щільності або вид папери підійде до Вашого принтера або МФУ - зверніться до нас і ми Вам підкажемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Корці

Для сервісних і ремонтних робіт ми пропонуємо чистячі рідини для сублімаційних, водорозчинних, пігментних чорнил. Щоб провести скидання лічильника ”памперса" принтера, можна придбати в SNP4.COM коди обнулення лічильника всмоктуючою прокладки. Якщо Ви користуєтеся СНПЧ тривалий час і зламалися якісь комплектуючі - ми пропонуємо Вам всілякі запчастини для СНПЧ: шлейфи, електронні чіпи, капсули, крепления, носики-переходники, чорнильні резервуары, гумові ущільнювачи, картриджі, повітряні фільтри.

Купити СНПЧ в Корці так само як і інші товари: запчастини до СНПЧ, чорнила, фотопапір, перезаправні картриджі можна оформивши покупку на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з консультантом. Транспортування здійснюється при наявності товару в день замовлення однієї з кур'єрських компаній зручних Вам за місцем розташування.

 
Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.