Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Козині

На сьогоднішній момент надзвичайно насущним моментом є організація економного способу роздрукування зображень, фотографій, документів и інших матеріалів. Така завдання стоїть як перед керівниками підприємств і офісів, так і перед самими звичайними користувачами друкувальних пристроїв вдома. Рішення є! На даний момент найкращим варіантом реалізації економного друку є друк на струменевих принтерах за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це метод протестований роками та безліччю власників друкуючих пристроїв в багатьох країнах. Детальну інформацію про принцип функціонування СНПЧ можна знайти на сторінках нашого сайту. Також в нашому інтернет-магазині можна знайти усі витратні матеріали для друку на струменевих принтерах:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Козині

Придбання комплекту Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. В момент покупки комплекту Ви отримуєте гарантію на друкувальний пристрій та СНПЧ. Крім цього, ми даємо підтримку по монтажу та налаштуванні принтера до використанню.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Козині

Після отримання посилки у своєму місті, мы рекомендуємо Вам подзвонити нам для отримання рекомендацій з монтажу і підготовці багатофункціонального пристрою до друку. Установка СНПЧ на МФУ - це нетрудомістка процедура, з якою впораються будь-які категорії власників пристроїв, включаючи дітей і жінок.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Козині

Система безперервної подачі чорнил - це відмінний спосіб заощадження коштів. Роботу СНПЧ можна охарактеризувати так: купити СНПЧ - встановити на принтер - друкувати, доливаючи чорнила по необхідності. Одним користувачам, які друкують часто, заправки СНПЧ вистачає на кілька місяців. Більшість користувачів витрачає чорнильний резервуар в період від напів-року до року. Практично на всі моделі СНПЧ є інструкції з встановлення як в текстовом, так і у форматі відео. Встановити СНПЧ може будь-який користувач - для цього не потрібен досвід або спеціальні навички.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Козині

Перезаправні картриджі або ПЗК можна назвати так: це - економічне СНПЧ. У більшості випадків перезаправні картриджі виглядають так само як і оригінальні. Використання перезаправних картриджів виправдано в таких ситуаціях: коли робочий простір дуже обмежено і резервуар СНПЧ не вміщується або коли в будинку є маленькі діти і є ризик перекидання банок СНПЧ і обриву шлейфу подачі чорнила. У всіх інших ситуаціях більш розумним і зручним варіантом економного друку є використання системи безперервної подачі чорнил.

Чернила

Купити чорнила в Козині

У нашому інтернет-магазині є різні типи чорнил практично для всіх струменевих принтерів. Є сублімаційні чорнила, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, плоттерні чорнила, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, пігментні (незмивні) чорнила для рекламних та поліграфічних завдань. Якщо у Вас виникли питання або труднощі з вибором чорнил для Вашого принтера - передзвоніть нам або напишіть в чат онлайн-консультанту і ми дамо Вам рекомендації щодо підбору оптимальних чорнил під Ваші завдання.

Фотобумага

Купити фотопапір в Козині

Фотопапір буває різних видів, щільності і форматів. У нашому інтернет-магазині можна знайти фотопапір форматів А4, А3, 13х15, 10х15. Є папір матовий, із спеціальними текстурованим поверхнями, глянцевий. Є односторонні, самоклеючі, двосторонні типи фотопаперу. Весь фотопапір що продається розрахований для роботи на струменевих принтерах. Якщо Ви роздумуєте про те, яка величина щільності або тип фотопаперу підійде до Вашого принтера або МФУ - зверніться до нас і ми Вам допоможемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Козині

Для сервісних і ремонтних операцій ми можемо запропонувати промивні рідини для сублімаційних, водорозчинних, пігментних чорнил. Щоб провести скидання лічильника ”памперса" принтера, можна купити в нашому інтернет-магазині коди обнулення лічильника всмоктуючою прокладки. Якщо Ви використовуєте СНПЧ тривалий час і вийшли з ладу якісь комплектуючі - ми пропонуємо Вам всілякі запчастини для СНПЧ: гумові ущільнювачи, капсули, резервуари для чорнил, повітряні фільтри, носики-переходники, шлейфи, картриджі, електронні чіпи, крепления.

Купити СНПЧ в Козині так само як і іншу продукцію: запчастини до СНПЧ, перезаправні картриджі, чорнила, фотопапір можна зробивши замовлення на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з консультантом. Доставка виробляється при наявності товару в день замовлення однієї з кур'єрських служб територіально зручних Вам.

Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.