Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Здолбунові

На сьогодні дуже актуальним моментом є формування економного способу друку фотографій, документів, зображень и інших матеріалів. Така завдання стоїть як перед директорами підприємств і офісів, так і перед звичайними користувачами друкувальних пристроїв вдома. Є відмінний варіант! На сьогодні найбільш оптимальним способом реалізації економного варіанту друку є друк на струменевих друкуючих пристроях за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СНПЧ).

СНПЧ - це метод перевірений багатьма роками та тисячами власників принтерів у всьому світі. Детальну схему роботи СНПЧ можна прочитати на сторінках нашого сайту. Крім того, на SNP4.COM можна знайти будь-які витратні матеріали для струменевого друку:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Здолбунові

Придбання комплекту Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. Після покупки комплекту Ви отримуєте гарантію на сам пристрій та СНПЧ. Крім цього, ми надаємо підтримку по установці та налаштуванні принтера до роботі.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Здолбунові

Після того, як Ви отримаєте посилку у своєму місті, мы радимо Вам подзвонити нам для отримання інструкцій по установці і налаштуванні багатофункціонального пристрою до використання. Установка СНПЧ на МФУ - це проста процедура, з якою впораються будь-які категорії власників пристроїв, включаючи дітей і жінок.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Здолбунові

Система безперебійної подачі чорнил - це відмінний метод заощадження грошей. Роботу СНПЧ можна охарактеризувати так: купити СНПЧ - поставити на принтер - друкувати, доливаючи чорнила по необхідності. Одним користувачам, які друкують часто, заправки СНПЧ вистачає на кілька місяців. Абсолютна більшість власників принтерів витрачає чорнильний резервуар в термін від напів-року до року. Практично на всі моделі СНПЧ є керівництва з встановлення як в текстовом, так і у форматі відео. Встановити СНПЧ під силу будь-якому користувачеві - для цього не буде потрібно попередній досвід або спеціальні навички.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Здолбунові

ПЗК або перезаправні картриджі можна охарактеризувати так: це - економічне СНПЧ. Найчастіше дозаправляються картриджі виглядають так само як і оригінальні. Використання ПЗК виправдано в таких випадках: коли робочий простір дуже обмежено і СНПЧ не вміщується або коли в будинку проживають маленькі діти і існує ризик перекидання резервуарів СНПЧ і обриву чорнильного шлейфу. У всіх інших ситуаціях більш розумним і зручним варіантом економного друку є використання СНПЧ.

Чернила

Купити чорнила в Здолбунові

У SNP4.COM є різні види чорнил практично для всіх струменевих принтерів. Є ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, пігментні (незмивні) чорнила для поліграфічних та рекламних цілей, чорнило для плотерів, сублімаційні чорнила. Якщо у Вас виникли проблеми або питання з підбором чорнил до Вашого принтера - зателефонуйте за нашими телефонами або напишіть в чат онлайн-консультанту і ми підкажемо Вам рекомендації щодо купівлі оптимальних чорнил під Ваші завдання.

Фотобумага

Купити фотопапір в Здолбунові

Папір для фотодруку буває різних типів, форматів і щільності. У нашому інтернет-магазині можна купити фотопапір форматів А3, 13х15, А4, 10х15. Є папір із спеціальними текстурованим поверхнями, глянцевий, матовий. Є односторонні, двосторонні, самоклеючі види фотопаперу. Весь фотопапір що продається призначений для роботи на струменевих принтерах. Якщо Ви роздумуєте про те, яка величина щільності або тип папери підійде до Вашого МФУ або принтера - зверніться до нас і ми Вам підкажемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Здолбунові

Для сервісних і ремонтних робіт ми пропонуємо чистячі рідини для пігментних, водорозчинних, сублімаційних чорнил. Щоб зробити скидання лічильника ”памперса" принтера, можна придбати в SNP4.COM коди обнулення лічильника всмоктуючою прокладки. Якщо Ви використовуєте СНПЧ довгий час і вийшли з ладу якісь компоненти - ми можемо запропонувати Вам всілякі запчастини для СНПЧ: картриджі, повітряні фільтри, носики-переходники, гумові ущільнювачи, капсули, чорнильні резервуары, крепления, електронні чіпи, шлейфи.

Купити СНПЧ в Здолбунові так само як і іншу продукцію: запчастини до СНПЧ, фотопапір, чорнила, перезаправні картриджі можна зробивши замовлення на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з менеджером. Доставка виробляється при наявності замовленого товару на складі в день замовлення однієї з транспортних служб зручних Вам за місцем розташування.

 
Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.