Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Острозі

в Острозі

На даний момент надзвичайно актуальним моментом є організація економного методу друку зображень, фотографій, документів и інших матеріалів. Ця завдання стоїть як перед керівництвом офісів і підприємств, так і перед самими звичайними користувачами принтерів вдома. Є відмінний варіант! На даний момент найбільш оптимальним способом реалізації економного друку є друк на струменевих принтерах за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це метод протестований роками та безліччю власників принтерів в багатьох країнах. Детальнішу інформацію про принцип роботи СНПЧ можна прочитати на нашому сайті. Крім того, на SNP4.COM можна знайти будь-які витратні матеріали для друку на струменевих принтерах:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Острозі

Придбання комплекту Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. В момент придбання комплекту Вам надається гарантія на сам принтер та СНПЧ. Крім цього, ми надаємо підтримку по монтажу та налаштуванні принтера до використанню.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Острозі

Після отримання посилки у своєму місті, мы рекомендуємо Вам подзвонити нам для отримання рекомендацій з монтажу і підготовці багатофункціонального пристрою до роботи. Установка СНПЧ на МФУ - це нетрудомістка процедура, з якою впораються будь-які категорії власників пристроїв, включаючи дітей і жінок.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Острозі

Система безперервної подачі чорнил - це чудовий метод економії грошей. Роботу СНПЧ можна охарактеризувати наступним чином: купити СНПЧ - встановити на принтер - друкувати, доливаючи чорнила по необхідності. Одним користувачам, які друкують часто, резервуара СНПЧ вистачає на кілька місяців. Абсолютна більшість власників принтерів витрачає заправну ємність в період від напів-року до року. На всі моделі СНПЧ є інструкції з встановлення як в текстовом, так і у форматі відео. Встановити СНПЧ під силу будь-якому користувачеві - для цього не буде потрібно досвід або спеціальні навички.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Острозі

ПЗК або перезаправні картриджі можна охарактеризувати так: це - “економ-СНПЧ". У більшості випадків дозаправляються картриджі схожі на оригінальні. Використання ПЗК виправдано в таких ситуаціях: коли робоча поверхня столу дуже обмежена і СНПЧ не вміщується або коли в будинку є маленькі діти і є ризик перевертання резервуарів СНПЧ і обриву чорнильного шлейфу. У всіх інших випадках більш розумним і зручним варіантом економного друку є використання СНПЧ.

Чернила

Купити чорнила в Острозі

У нашому інтернет-магазині є різноманітні типи чорнил майже для всіх струменевих принтерів. Є ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, плоттерні чорнила, пігментні (незмивні) чорнила для поліграфічних та рекламних цілей, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, чорнила для сублімаційного друку. Якщо у Вас виникли питання або труднощі з підбором чорнил для Вашого принтера - зателефонуйте за нашими телефонами або напишіть в в онлайн-чат консультанту і ми дамо Вам рекомендації щодо підбору підходящих чорнил під Ваші цілі.

Фотобумага

Купити фотопапір в Острозі

Фотопапір буває різних типів, щільності і форматів. У нашому інтернет-магазині можна купити фотопапір форматів 13х15, А3, А4, 10х15. Є папір із спеціальними текстурованим поверхнями, глянцевий, матовий. Є самоклеючі, двосторонні, односторонні варіанти фотопаперу. Весь фотопапір що продається розрахований для роботи на струменевих принтерах. Якщо Ви сумніваєтеся в те, яка величина щільності або вид фотопаперу підійде до Вашого принтера або МФУ - запитайте у нас і ми Вам підкажемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Острозі

Для ремонтних і сервісних робіт ми можемо запропонувати промивні рідини для водорозчинних, пігментних, сублімаційних чорнил. Щоб зробити скидання лічильника ”памперса" принтера, можна купити в SNP4.COM коди обнулення лічильника відпрацьованих чорнил. Якщо Ви користуєтеся СНПЧ тривалий час і зламалися якісь компоненти - ми пропонуємо Вам всілякі запчастини для СНПЧ: повітряні фільтри, чорнильні резервуары, гумові ущільнювачи, електронні чіпи, крепления, картриджі, шлейфи, капсули, носики-переходники.

Купити СНПЧ в Острозі так само як і іншу продукцію: перезаправні картриджі, чорнила, фотопапір, запчастини до СНПЧ можна оформивши покупку на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з консультантом. Перевезення здійснюється при наявності товару в день замовлення однієї з кур'єрських служб територіально зручних Вам.

Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.