Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Радивилові

На сьогоднішній момент дуже насущним моментом є формування економного методу роздрукування зображень, документів, фотографій и інших матеріалів. Ця завдання стоїть як перед директорами офісів і підприємств, так і перед самими звичайними користувачами принтерів вдома. Є вибір! На даний момент найбільш оптимальним способом реалізації економного друку є друк на струменевих принтерах за допомогою системи безперебійної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це спосіб перевірений багатьма роками та безліччю користувачів в багатьох країнах. Детальнішу інформацію про принцип функціонування СНПЧ можна знайти на сторінках нашого сайту. Крім того, на SNP4.COM можна знайти будь-які витратні матеріали для струменевого друку:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Радивилові

Купівля набору Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. В момент придбання комплекту Ви отримуєте гарантію на сам пристрій та СНПЧ. Також ми надаємо підтримку по установці та налаштуванні принтера до використанню.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Радивилові

Після того, як Ви отримаєте посилку у своєму населеному пункті, мы радимо Вам подзвонити нам для отримання рекомендацій з монтажу і підготовці МФУ до роботи. Установка СНПЧ на МФУ - це нетрудомістка процедура, з якою впораються будь-які категорії власників пристроїв, включаючи дітей і жінок.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Радивилові

Система безперервної подачі чорнил - це відмінний метод заощадження грошей. Роботу СНПЧ можна описати так: купити СНПЧ - встановити на принтер - користуватися, доливаючи чорнила по необхідності. Одним користувачам, які друкують часто, резервуара СНПЧ вистачає на кілька місяців. Більшість користувачів витрачає заправну ємність в термін від напів-року до року. Практично на всі моделі СНПЧ є керівництва з монтажу як в текстовом, так і у відео-форматах. Встановити СНПЧ може будь-який користувач - для цього не буде потрібно попередній досвід або спеціальна підготовка.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Радивилові

Перезаправні картриджі або ПЗК можна назвати так: це - “економ-СНПЧ". У більшості випадків перезаправні картриджі виглядають так само як і оригінальні. Використання дозаправних картриджів виправдано в наступних ситуаціях: коли робочий простір дуже обмежено і резервуар СНПЧ не вміщується або коли в будинку живуть маленькі діти і існує ризик перевертання банок СНПЧ і обриву шлейфу подачі чорнила. У всіх інших ситуаціях найбільш раціональним і комфортним варіантом економного друку є використання системи безперервної подачі чорнил.

Чернила

Купити чорнила в Радивилові

У нашому інтернет-магазині є різні види чорнил майже для всіх принтерів з технологією струменевого друку. Є водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, плоттерні чорнила, пігментні (незмивні) чорнила для поліграфічних та рекламних завдань, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, чорнила для сублімаційного друку. Якщо у Вас виникли проблеми або питання з підбором чорнил для Вашого принтера - зателефонуйте нам або напишіть в в онлайн-чат консультанту і ми підкажемо Вам рекомендації щодо підбору оптимальних чорнил під Ваші завдання.

Фотобумага

Купити фотопапір в Радивилові

Фотопапір буває різних типів, форматів і щільності. У нашому інтернет-магазині можна знайти фотопапір форматів А4, 13х15, А3, 10х15. Є папір матовий, глянцевий, із спеціальними текстурованим поверхнями. Є самоклеючі, двосторонні, односторонні види фотопаперу. Весь фотопапір що продається розрахований для роботи на струменевих принтерах. Якщо Ви роздумуєте про те, яка величина щільності або вид папери підійде до Вашого МФУ або принтера - запитайте у нас і ми Вам допоможемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Радивилові

Для ремонтних і сервісних операцій ми можемо запропонувати чистячі рідини для водорозчинних, пігментних, сублімаційних чорнил. Щоб провести скидання лічильника ”памперса" принтера, можна купити в нашому інтернет-магазині коди обнулення лічильника відпрацьованих чорнил. Якщо Ви використовуєте СНПЧ тривалий час і зламалися якісь компоненти - ми пропонуємо Вам будь-які запчастини для СНПЧ: повітряні фільтри, носики-переходники, крепления, гумові ущільнювачи, картриджі, електронні чіпи, шлейфи, капсули, чорнильні резервуары.

Купити СНПЧ в Радивилові так само як і іншу продукцію: фотопапір, запчастини до СНПЧ, чорнила, перезаправні картриджі можна оформивши покупку на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з консультантом. Доставка виробляється при наявності товару в день замовлення однієї з транспортних компаній зручних Вам за місцем розташування.

 
Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.