Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Рафалівці

На сьогодні дуже насущним моментом є формування економного способу друку зображень, документів, фотографій и інших матеріалів. Така завдання стоїть як перед керівництвом підприємств і офісів, так і перед звичайними користувачами принтерів вдома. Є відмінний варіант! На даний момент найкращим способом впровадження економного друку є друк на струменевих друкуючих пристроях за допомогою системи безперебійної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це метод перевірений багатьма роками та безліччю користувачів в багатьох країнах. Детальнішу інформацію про принцип функціонування СНПЧ можна знайти на нашому сайті. Також на SNP4.COM можна придбати будь-які витратні матеріали для друку на струменевих принтерах:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Рафалівці

Купівля набору Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. В момент придбання комплекту Ви отримуєте гарантію на сам принтер та СНПЧ. Крім цього, ми надаємо підтримку по установці та налаштуванні принтера до роботі.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Рафалівці

Після того, як Ви отримаєте посилку у своєму місті, мы рекомендуємо Вам подзвонити нам для отримання рекомендацій по установці і підготовці МФУ до використання. Установка СНПЧ на МФУ - це проста операція, з якою справляються будь-які категорії користувачів, включаючи жінок і дітей.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Рафалівці

Система безперервної подачі чорнил - це чудовий метод заощадження грошей. Роботу СНПЧ можна охарактеризувати так: купити СНПЧ - поставити на принтер - користуватися, підливаючи чорнила при необхідності. Одним користувачам, які друкують часто, резервуара СНПЧ вистачає на кілька місяців. Абсолютна більшість користувачів витрачає чорнильний резервуар в період від напів-року до року. Практично на всі СНПЧ є керівництва з монтажу як в текстовом, так і у форматі відео. Встановити СНПЧ під силу будь-якому користувачеві - для цього не потрібен досвід або спеціальна підготовка.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Рафалівці

Перезаправні картриджі або ПЗК можна охарактеризувати так: це - “економ-СНПЧ". Найчастіше дозаправляються картриджі виглядають так само як і оригінальні. Використання ПЗК виправдано в наступних випадках: коли робоча поверхня столу дуже обмежена і СНПЧ не вміщується або коли в будинку є маленькі діти і існує ризик перевертання банок СНПЧ і обриву шлейфу подачі чорнила. У всіх інших ситуаціях більш оптимальним і комфортним варіантом економного друку є використання СНПЧ.

Чернила

Купити чорнила в Рафалівці

У SNP4.COM є різноманітні види чорнил практично для всіх принтерів з технологією струменевого друку. Є плоттерні чорнила, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, пігментні (незмивні) чорнила для рекламних та поліграфічних цілей, чорнила для сублімаційного друку. Якщо у Вас виникли питання або труднощі з вибором чорнил до Вашого принтера - зателефонуйте нам або напишіть в чат онлайн-консультанту і ми надамо Вам поради щодо підбору оптимальних чорнил під Ваші цілі.

Фотобумага

Купити фотопапір в Рафалівці

Фотопапір буває всіляких типів, форматів і щільності. У нашому інтернет-магазині можна придбати фотопапір форматів А4, А3, 10х15, 13х15. Є папір матовий, із спеціальними текстурованим поверхнями, глянцевий. Є односторонні, двосторонні, самоклеючі види фотопаперу. Весь фотопапір що продається призначений для роботи на струменевих принтерах. Якщо Ви сумніваєтеся в те, яка щільність або тип папери підійде до Вашого МФУ або принтера - зверніться до нас і ми Вам підкажемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Рафалівці

Для сервісних і ремонтних робіт ми пропонуємо промивні рідини для водорозчинних, пігментних, сублімаційних чорнил. Щоб зробити скидання лічильника ”памперса" принтера, можна придбати в SNP4.COM коди обнулення лічильника всмоктуючою прокладки. Якщо Ви користуєтеся СНПЧ довгий час і зламалися якісь компоненти - ми пропонуємо Вам всілякі запчастини для СНПЧ: носики-переходники, повітряні фільтри, капсули, картриджі, крепления, гумові ущільнювачи, шлейфи, чорнильні резервуары, електронні чіпи.

Купити СНПЧ в Рафалівці так само як і іншу продукцію: фотопапір, чорнила, запчастини до СНПЧ, перезаправні картриджі можна зробивши замовлення на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з менеджером. Доставка виробляється при наявності замовленого товару на складі в день замовлення однієї з транспортних компаній зручних Вам за місцем розташування.

Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.