Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Рівному

На даний момент дуже насущним моментом є формування економічного методу роздруківки документів, зображень, фотографій та інших матеріалів. Це завдання стоїть як перед керівництвом підприємств і офісів, так і перед самими звичайними користувачами друкуючих пристроїв вдома. Рішення є! На даний момент найоптимальнішим способом реалізації економного друку є друк на струменевих друкуючих пристроях за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це метод протестований багатьма роками і тисячами власників принтерів в багатьох країнах. Детальну інформацію про принцип функціонування СНПЧ можна знайти на сторінках нашого сайту. Також в нашому інтернет-магазині можна знайти будь-які видаткові матеріали для струминного друку:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Рівному

Купівля набору Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для економічного друку. У момент придбання комплекту Ви отримуєте гарантію на друкувальний пристрій і СНПЧ. Крім цього, ми даємо підтримку в установці та налаштування принтера до роботи.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Рівному

Після того, як Ви отримаєте посилку у своєму населеному пункті, ми радимо Вам зателефонувати нам для отримання інструкцій з монтажу та налаштування МФУ до роботи. Установка СНПЧ на МФУ - це нетрудомістка операція, з якою впораються будь категорії власників пристроїв, включаючи жінок і дітей.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Рівному

Система безперервної подачі чорнил - це чудовий спосіб заощадження грошей. Роботу СНПЧ можна охарактеризувати наступним чином: купити СНПЧ - поставити на принтер - користуватися, підливаючи чорнило при необхідності. Одним користувачам, хто друкує часто, заправки СНПЧ вистачає на кілька місяців. Більшість власників принтерів витрачає заправну ємність в період від напів-року до року. На всі моделі СНПЧ є інструкції з установки як у текстовому, так і у відео-форматах. Встановити СНПЧ може будь-який користувач - для цього не потрібен досвід або спеціальна підготовка.

ПЗК

Купити Перезаправні картриджі в Рівному

Перезаправні картриджі або ПЗК можна охарактеризувати так: це - "економ-СНПЧ". Найчастіше дозаправляємі картриджі виглядають так само як і оригінальні. Використання ПЗК виправдано в таких ситуаціях: коли робоча поверхня столу дуже обмежена і СНПЧ не поміщається або коли в будинку проживають маленькі діти і існує ризик перекидання банок СНПЧ і обриву чорнильного шлейфу. У всіх інших випадках найбільш оптимальним і зручним варіантом економного друку є використання СНПЧ.

Чернила

Купити чорнила в Рівному

У нашому інтернет-магазині є різні види чорнил практично для всіх струменевих принтерів. Є ультрахромні чорнила для спеціального професійного друку на фотопринтерах, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, пігментні (незмивні) чорнила для рекламних та поліграфічних цілей, сублімаційні чорнила, плоттерні чорнила. Якщо у Вас виникли труднощі або питання з підбором чорнил для Вашого принтера - зателефонуйте за нашими телефонами або напишіть в чат онлайн-консультанту і ми надамо Вам рекомендації по покупці оптимальних чорнил під Ваші цілі.

Фотобумага

Купити фотопапір в Рівному

Фотопапір буває різних видів, щільності і форматів. На на нашому сайті можна купити фотопапір форматів 13х15, 10х15, А3, А4. Є папір зі спеціальними текстурірованнимі поверхнями, глянцева, матова. Є односторонні, двосторонні, самоклеючі варіанти фотопаперу. Вся продавана фотопапір призначена для друку на струменевих принтерах. Якщо Ви сумніваєтеся в тому, яка величина щільності або вид фотопаперу підійде до Вашого МФУ або принтера - запитайте у нас і ми Вам допоможемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Рівному

Для ремонтних і сервісних операцій ми можемо запропонувати чистячу рідину для водорозчинних, пігментних, сублімаційних чорнил. Для того, щоб провести скидання "памперса" принтера, можна придбати в нашому магазині обнуляючи коди лічильника всмоктуюї прокладки. Якщо Ви користуєтеся СНПЧ тривалий час і вийшов з ладу якийсь компонент - ми пропонуємо Вам всілякі запчастини для СНПЧ: шлейфи, носики-перехідники, кріплення, резервуари для чорнил, капсули, електронні чіпи, повітряні фільтри, гумки ущільнювачів, картриджі.

Купити СНПЧ в Рівному так само як і іншу продукцію: фотопапір, чорнила, запчастини до СНПЧ, перезаправних картриджів можна зробивши замовлення на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з менеджером. Доставка здійснюється за наявності товару в день замовлення однієї з кур'єрських служб територіально зручних Вам.

 
Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.