Картриджи, чернила, принтеры с СНПЧ в Сарнах

На сьогоднішній момент надзвичайно актуальним моментом є формування економного способу роздрукування документів, фотографій, зображень и інших матеріалів. Ця завдання стоїть як перед керівництвом офісів і підприємств, так і перед звичайними користувачами друкувальних пристроїв вдома. Є вибір! На сьогоднішній момент найкращим способом реалізації економного друку є друк на струменевих друкуючих пристроях за допомогою системи безперебійної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це спосіб протестований багатьма роками та тисячами власників друкуючих пристроїв в багатьох країнах. Детальну інформацію про принцип роботи СНПЧ можна прочитати на сторінках нашого сайту. Також в нашому інтернет-магазині можна знайти будь-які витратні матеріали для друку на струменевих принтерах:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Сарнах

Придбання комплекту Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. При покупці комплекту Вам надається гарантія на сам пристрій та СНПЧ. Також ми даємо підтримку по установці та підготовці принтера до використанню.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Сарнах

Після отримання посилки у своєму населеному пункті, мы рекомендуємо Вам зв'язатися з нами для отримання рекомендацій з монтажу і налаштуванні багатофункціонального пристрою до використання. Установка СНПЧ на МФУ - це нетрудомістка операція, з якою справляються будь-які категорії користувачів, включаючи жінок і дітей.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Сарнах

Система безперервної подачі чорнил - це чудовий метод економії грошей. Роботу СНПЧ можна описати наступним чином: купити СНПЧ - поставити на принтер - друкувати, доливаючи чорнила по необхідності. Одним користувачам, хто друкує часто, резервуара СНПЧ вистачає на кілька місяців. Абсолютна більшість користувачів витрачає заправну ємність в період від напів-року до року. На всі СНПЧ є інструкції з монтажу як в текстовом, так і у відео-форматах. Встановити СНПЧ під силу будь-якому користувачеві - для цього не буде потрібно досвід або спеціальні навички.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Сарнах

ПЗК або перезаправні картриджі можна назвати так: це - “економ-СНПЧ". Найчастіше дозаправляються картриджі виглядають так само як і оригінальні. Використання дозаправних картриджів виправдано в таких випадках: коли робочий простір дуже обмежено і СНПЧ не вміщується або коли в будинку живуть маленькі діти і існує ризик перевертання банок СНПЧ і обриву шлейфу подачі чорнила. У всіх інших ситуаціях найбільш оптимальним і зручним варіантом економного друку є використання системи безперервної подачі чорнил.

Чернила

Купити чорнила в Сарнах

У SNP4.COM є різні види чорнил практично для всіх струменевих принтерів. Є пігментні (незмивні) чорнила для рекламних та поліграфічних завдань, сублімаційні чорнила, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, чорнило для плотерів, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах. Якщо у Вас виникли питання або труднощі з вибором чорнил для Вашого принтера - передзвоніть за нашими телефонами або напишіть в в онлайн-чат консультанту і ми надамо Вам поради щодо підбору підходящих чорнил під Ваші цілі.

Фотобумага

Купити фотопапір в Сарнах

Папір для фотодруку буває всіляких видів, форматів і щільності. У нашому інтернет-магазині можна придбати фотопапір форматів 10х15, 13х15, А3, А4. Є папір із спеціальними текстурованим поверхнями, глянцевий, матовий. Є односторонні, двосторонні, самоклеючі види фотопаперу. Весь фотопапір що продається призначений для друку на струменевих принтерах. Якщо Ви сумніваєтеся в те, яка величина щільності або тип папери підійде до Вашого МФУ або принтера - запитайте у нас і ми Вам допоможемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Сарнах

Для ремонтних і сервісних операцій ми пропонуємо чистячі рідини для сублімаційних, водорозчинних, пігментних чорнил. Для того, щоб провести скидання лічильника ”памперса" принтера, можна придбати в нашому інтернет-магазині коди обнулення лічильника відпрацьованих чорнил. Якщо Ви використовуєте СНПЧ довгий час і зламалися якісь комплектуючі - ми можемо запропонувати Вам будь-які запчастини для СНПЧ: крепления, шлейфи, електронні чіпи, картриджі, повітряні фільтри, капсули, гумові ущільнювачи, резервуари для чорнил, носики-переходники.

Купити СНПЧ в Сарнах так само як і іншу продукцію: запчастини до СНПЧ, фотопапір, чорнила, перезаправні картриджі можна зробивши замовлення на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з менеджером. Перевезення здійснюється при наявності товару в день замовлення однієї з транспортних служб територіально зручних Вам.

Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.